Форум > Новини

Украинцы начали массово отказываться от оплаты коммуналки

(1/20) > >>

Андрій:
"Сегодня"
В ноябре задолженность украинцев за потребление жилищно-коммунальных услуг увеличилась на 10,2% - до 11 млрд грн, сообщила Государственная служба статистики.

По данным Госстата, долг украинцев за квартирную плату по состоянию на 10 декабря уменьшился на 11,5 миллионов гривен - до 2 013,7 млн. Долг за отопление при этом увеличился до 5 630,1 млн грн, за газоснабжение увеличился до 2 083,7 миллионов гривен.

Самая большая задолженность за отопление среди регионов зафиксирована в Донецкой, Днепропетровской и Харьковской областях. Что касается газоснабжения, то наибольшие долги по Украине обнаружились в Днепропетровской, Харьковской и Луганской областях.

Квартирной платой в ноябре пренебрегли больше всего в Донецкой, Днепропетровской областях и в Киеве.

Как сообщал Госстат ранее, в октябре долг за потребленные жилищно-коммунальные услуги увеличился на 6,9%, или на 680,3 млн грн - до 10 559,2 млн грн.

Андрій:
"Українська правда"
Столична влада не дотрималася обіцянки зробити ремонт у десяти тисячах під’їздів. Мільйони бюджетних гривень, виділені на ремонти столичних під’їздів, безсоромно розікрали, а люди залишилися жити в облуплених стінах.
Про це повідомляє телеканал СТБ.
Журналісти перевірили на що пішли виділені 120 мільйонів гривень і з'ясували, що за паперами гроші пішли на ремонт, однак у парадних марафетом і не пахне.
Так, у парадному однієї з хрущовок потрібно було замінити вікна, електромережу, відремонтувати систему опалення. Натомість бюджетним коштом їм вирішили пофарбувати стіни.
На те, що мешканці недавно пофарбували стіни власним коштом, ніхто не зважав.
"По 60 гривень здавали і своїми коштами зробили ремонт. Я вважаю, що це неправильно. Навіщо ж ремонт на ремонт робити?", - бідкається мешканка Ольга Безсмертна.
Як тільки мешканці здійняли скандал, ті самі малярі, що фарбували, прийшли стирати плоди своєї праці. Будь що коментувати вони відмовилися.
Грошей на ремонт цього під'їзду в підрядників було задосить – 70 тисяч гривень. Голова КМДА Олександр Попов назвав таку ціну справедливою.


Так вигладає ремонт, на який виділили 70 тисяч гривень

"Це ж не тендер, це ринкова ціна. Якщо ви вважаєте, що там є якісь зловживання… Я переконаний, що їх не може бути", - сказав Попов.
Однак, за словами активістів громадської організації "Зупиніть розкрадання", розкрадають кошти на  ремонті кожного будинку.


Частина фарби уже відпала

"Якщо приблизно розділити виділені гроші, то на один квадратний метр припадає десь тисяча-півтори гривень. Я навіть не знаю, який ремонт має бути за такі гроші! Але після виконання робіт залишається такий совдепівський ремонт", - сказав член громадської організації Євген Тренкін.
Він додав, що контролю за використанням цих величезних сум немає, бо кияни часто не в курсі, скільки виділено на їхній конкретний під'їзд.
Щоб люди могли слідкувати за тим, чи не крадуть у них грошей, активісти розробили спеціальну інструкцію.
"Ми розробили покрокову інструкцію: що робити, які запити подавати, які скарги писати і де можна дізнатися, скільки грошей було виділено на будинок, встановити реальну вартість ремонту", - сказав Тренкін.

Андрій:
"Українська правда"
Київрада дала згоду на передачу в заставу приміщення служб районних держадміністрацій під кредит у сумі 750 мільйонів гривень, який був узятий в 2010 році в "Укрексимбанку" для погашення різниці в тарифах перед "Київенерго".

За таке рішення на засіданні 29 грудня проголосували 72 депутати, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Начальник Головного управління комунальної власності КМДА Дмитро Парфененко нагадав, що Київрада в якості застави в 2010 році, при залученні даного кредиту, передала векселі. Разом з тим, у договорі було зазначено, що в наступному році векселі "конвертуються в заставу майна". За його словами, "Укрексимбанк" звернувся до КМДА із проханням вжити відповідних заходів.

"Насправді майна, яке можна передати в заставу, не так багато. Ми перебрали все, що є, вибрали найменш значимі об'єкти, які не можуть бути приватизовані або здаватися в оренду", - відзначив Парфененко.

За його словами, у підсумку були відібрані приміщення служб райдержадміністрацій, зокрема приміщення ЖЕКів, комунальних підприємств.

Разом з тим, у цей перелік не включені будинки, у яких розміщені самі райдержадміністрації.

"Нам потрібно вийти на 750 мільйонів гривень, однак, насправді, оцінка там (у рішенні Київради) не прописана", - додав він.

Нині Головне управління комунальної власності повинне провести оцінку затвердженого перцева приміщень і вийти на суму 750 мільйонів гривень.

Як відомо, КМДА у серпні 2010 року залучила кредит на загальну суму 1,5 мільярда гривень строком на 3 року під 12,75% річних, у тому числі 1 мільярда в "Ощадбанку" і 500 мільйонів гривень в "Укрексимбанку".

У грудні 2010 року КМДА залучила ще 500 мільйонів строком на 1 рік під 12,5% річних, по 250 мільйонів в "Ощадбанку" і "Укрексимбанка".

Уся сума була спрямована на погашення заборгованості по компенсації різниці в тарифах на послуги з теплопостачання перед "Київенерго".

genna1950:
У мене з жовтня по грудень квартплата зросла з 183,78грн. до 602,03грн., - 3,3 рази!!!
Во, як покращилося життя в киян при Попкові!
В березні 2007р., після славнозвісного підпищення в Києві тарифів на ЖКП в 4,5-5 разі, я подав позов до Пещерного суду і до цих пір не плачу ЖОДНОЇ КОПІЙКИ! Судовий процес трває і досі. Наступне судове засідання - 13.01. о 14.15. Маю підтвердження того, що КП УЖГ "Печерськжитло" (після ліквідації районних рад та держадміністрацій) не має повноважень в зв'язку з відсутністю Статуту підприємства, відсутні з ним укладені Типові договори, відсутній Контракт між директром та новим Власником в особі Київради та його виконавчого органу (КМДА).
Боротьба триває і потрібно мати мужність та велику силу волі, щоб відстоювати свої права.
З понеділка збираюся подати до Державної служби доступу до персональних даних Скаргу про розповсюдження конфіденційної інформації щодо мене відразу на - КП УЖГ, Печерську РДА, ТОВ "Служба стягнення заборгованості" та КП ГІОЦ!

Пересічний:
Подивився перше фото — перша думка: то це ж зйомка нашої щитової! Якби не було зеленої труби, один в один.
До речі, звернув увагу, що часто звідти чую потріскування, запах ізоляції...і не тільки на нашому поверху. І вже були інциденти — горіло, визивали аварійку. Дослідження показало: поганий (ослаблений) гвинтовий контакт там, де приєднується загальна нульова шина, нагрівається, підгорає,
З’ясував, що електрики повинні регулярно вимірювати  електричний опір петлі фаза-ноль, або хоча б перевіряти (з пірометром в руках) і  і підтягувати ослаблені з'єднання. Цей захід запобігає і втратам електроенергії (не тільки пожежна безпека).

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version