'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Статус ЖЕДу та КП "УЖГ" (при укладанні договорів)?  (Прочитано 12994 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Якщо код ЄДРПОУ співпадає -то структурний підрозділ. Але структурний підрозділ особи, щодо якої є питання до її легітимності.
Питання.
Якщо КП після ліквідації було заново створено під старою назвою, після чого було просто перереєстровано як СПД з тим самим ідентифікаційним кодом, то чи потрібен новий статут такого КП, нова довіреність для начальника ЖЕДу, нові договори ?
Бо юридична особа КП не припинила свого існування.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Перереєстрація має відбуватися шляхом отримання Нового Свідоцтва про державну реєстрацію після ліквідації старого КП УЖГ.
По друге КП УЖГ має отримати нову довідку зі статуправління, тому що ліквідовані районні у місті Києві ради та держадміністрації. Зараз діють тільки районні в місті Києві ради.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Перереєстрація має відбуватися шляхом отримання Нового Свідоцтва про державну реєстрацію після ліквідації старого КП УЖГ.
Де про це написано?

По друге КП УЖГ має отримати нову довідку зі статуправління, тому що ліквідовані районні у місті Києві ради та держадміністрації. Зараз діють тільки районні в місті Києві ради.
  :o
Які районні ради? Дарницької точно немає.
П.С. "у місті" = "в місті"
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Зверніть, будь-ласка, увагу на мої ссилки щодо КП УЖГ. ЖЕКи не є і не можуть бути БАЛАНСОУТРИМУВАЧАМИ! Це відокремлені структрні підрозділи КП УЖГ. Також потрібно мати на увазі та знати і витребовувати такі документи (через інформаційні запити, згідно з ЗУ "Про доступ до публічної інформації), що директори КП УЖГ затверджуються Розпорядженнями місцевого органу самоврядування або їх виконавчими органами держадміністрацій. Крім того, з цими директорами укладаються КОНТРАКТИ на певний ПЕРІОД! Частиною 1, 2 ст.16, ч.1 ст.80, ч.1 ст.89, ст.91, 92 ЦК України визначені права, визначення правочину недійсним, реєстрація юридичної особи та юридична правоздатність та дієздатність. Після цього вступають у дію ч.1 ст.56, ч.1, 2 ст.57, ч.1 ст.58, ст.62 та особливо ст.78 Господарського Кодексу України, на які чомусь НІХТО не звертає УВАГУ, як на створення КОМУНАЛЬНОГО УНІТАРНОГО ПІДПРИЄМСТВА, якими являються ВСІ КП УЖГ - без виключення!!!
« Останнє редагування: 04 Березня 2012, 00:35:01 від genna1950 »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Дарницька РДА нещодавно мені відповіла на мій запит, що рішення про ліквідацію КП "УЖГ" Дарницького району, яке було створене ліквідованою Дарницькою у місті Києві радою, не приймалось:o
Що з 31 жовтня 2010 року назва КП "УЖГ" не змінювалась, а 06 жовтня 2011 року КМР "раптом" вирішила її змінити на КП "Дирекція замовника з управління житловим господарством Дарницького району міста Києва".  :o
Але на даний час робота, пов'язана із зміною найменування КП "УЖГ", не завершена!  :o
Статут КП "Дирекція замовника з управління житловим господарством Дарницького району міста Києва" знаходиться на погодженні в КМДА!  :o

Я вирішив направити їм новий ЗАПИТ:
(click to show/hide)
Записаний

Дятел

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 280
  • Вода камень точит, а дятел - долбит!
    • Перегляд профілю

Скажу честно: тему не читал, но осуждаю :)
Я об этом никогда не задумывался, но мне подсказали!
Ст. 19 конституции.
Ст. 7, 10 закона про столицу.
решение КМР  "від 09.09.10 №7/4819 «Про питання організації управління районами в місті Києві» "
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Перший заступник голови Дарницької РДА В.Пінчук на мій попередній запит написав наступне:

"Власником будинку №... по вул... в м.Києві є територіальна громада міста Києва, що представляє Київська міська рада, що делегує свої повноваження КМДА та Дарницькій РДА. Отже, договір між співвласниками будинку  ;D та КП "УЖГ" Дарницького району м. Києва про передачу будинку для його утримання на балансі не може бути укладений."

Я надіслав їм новий запит:

(click to show/hide)

І моя пропозиція-оголошення для мешканців Дарницького району:
Якщо у когось є достатні знання ЦПК і бажання оспорити у суді п.1.2 розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 25.01.2012р. № 35 «Про закріплення майна, переданого до сфери управління Дарницької в місті Києві державної адміністрації», яким було «закріплено» за КП «УЖГ» Дарницького району житлові будинки разом із мешканцями-співвласниками без їх згоди та відома - ПРОШУ приєднуватись - будемо робити цю справу разом.  ;)
Записаний

Дятел

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 280
  • Вода камень точит, а дятел - долбит!
    • Перегляд профілю

....
Тому, якщо на поставлені запитання у моєму запиті від ... керівництво  Дарницької РДА не має інших відповідей, прошу надіслати мені копію свідоцтва про право власності Київської міської ради на будинок ... по вул. ... м. Києва, якщо, звісно, воно існує...
А чо ж Вы в Дарницкую РДА такое пишите?
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

....
Тому, якщо на поставлені запитання у моєму запиті від ... керівництво  Дарницької РДА не має інших відповідей, прошу надіслати мені копію свідоцтва про право власності Київської міської ради на будинок ... по вул. ... м. Києва, якщо, звісно, воно існує...
А чо ж Вы в Дарницкую РДА такое пишите?
А в чем проблема? Если у них нет ответа на запрос, они обязаны переадресовать его тому, кто может на него ответить. Раз они заявляют, что они уполномоченные представители собственника дома (читайте Выше), то они должны "отвечать за базар" (с)  8-) .

Напишу сейчас еще запит в КМР. "Делов куча"  ;D
Записаний

Roman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 371
    • Перегляд профілю

http://document.ua/pro-dejaki-pitannja-dijalnosti-komunalnih-pidpriemstv-ta-ust-doc75864.html
1. Змінити найменування комунальних підприємств та установ, які належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва:
1.1. Комунальне підприємство "Управління житлового господарства" Дарницького району м. Києва на комунальне підприємство "Дирекція замовника з управління житловим господарством Дарницького району міста Києва".
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email