Форум > ПРО СУДОЧИНСТВО ВЗАГАЛІ і про суддів зокрема

Судові рішення, в яких ігнорується Постанова ВСУ від 28.11.2011 року щодо недійсності тарифів на ЖКП

(1/7) > >>

genna1950:
Прошу висвітлювати застосування та реагування судів м.Києва на Постанову ВСУ від 28 листопада 2011року щодо тарифів на ЖКП в м.Києві

Скан:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5722.msg32560.html#msg32560
Текст:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/20014508

Валентина:
В Оболонському суді, суддя Жежера  проігнорувала цю Постанову.

genna1950:
Пані Валентино. Дякую за відповідь. Думаю, що не тільки в вашому суді тупо ігрорують Постанову ВСУ. У Пещерному суді також ігнорують цю постанову. Слід направити скаргу до ВККСУ, в Комітет ВР по правосуддю, ВРЮ та врешті подати позов про скоєний злочин. А чим більше буде таких повідомлень на форумі, то мешканці будуть знати своїх "героїв" у мантіях.

Олександр:

--- Цитата: Валентина від 22 Лютий 2012, 13:06:18 ---В Оболонському суді, суддя Жежера  проігнорувала цю Постанову.

--- End quote ---
Віктор Іванович з приводу постанови ВСУ від 28 листопада 2011 року написав:
Відтепер усі розпорядження КМДА про зміну/погодження/затвердження тарифів на ЖКП, які не подавались на державну реєстрацію, не набрали чинності.
Дивимось постанову КААС від 14 січня 2009 року:

--- Цитувати ---Визнати дії Київської міської державної адміністрації  при зміні тарифів на  комунальні послуги з  01.12.06р.  такими, що порушують   ст. 6 п.п.1,6; ст.20 п.2; ст.30 п.п.3,4,5,7; ст. 31 п.п.2,3;  ст.32 п.5 Закону України   «Про житлово-комунальні послуги» та скасувати розпорядження Київської міської державної адміністрації від 30.05.2007 року № 640, 642, 643.
--- End quote ---
Може судді чекають, щоб  КААС скасував і всі інші РКМДА Черновецького щодо тарифів?  :o

П.С. Цікаво, а який період діяли РКМДА № 640, 642, 643 ?

Перо:
Невиконання постанови ВСУ від 28.11.2011 р. не є підставою для скарг до ВККС чи ВРЮ. Обов'язки суду першої інстанції чітко визначені ч. 2 ст. 214 ЦПК, апеляційної -ст. 313 ЦПК, касаційної -ст. 343 ЦПК. Не виконання цих вимог, відповідно до ч. 2 ст. 360-7 ЦПК є підставою для подачі повідомлення в порядку ст. 97 КПК і ст. 48 ЗУ "Про судоустрій і статус суддів" до Генерального прокурора за фактом скоєння судом (суддею) злочинів, передбачених ст. ст. 375, 382 КК.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version