'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Оскарження ухвал окремо від рішення суду (ст.292 та 293 ЦПК)  (Прочитано 3809 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Важливо: своєю ухвалою суддя відмовила у задоволенні клопотання про зупинення провадження у справі по стягненню боргу за ЖКП до закінчення вирішення адмінсправ по тарифах. До заявленого клопотання у якості доказу про такі провадження було додано копію оголошення з газети Хрещатик про перебування справ у провадженнях адмінсудів.
1) Мотивація відмови: заявником не надано доказів, що на день заявлення клопотання ці справи дійсно знаходяться в провадженні адмін судів.
2) В кінці ухвали вказано, що вона оскарженню не підлягає, що суперечить ст.293 ЦПК.
Чи можна подати ап.скаргу на саме цю ухвалу суду, якщо це прямо передбачено ст.293ЦПК.
І як боротися з такими діями судді, яка всупереч ст.293 пише в ухвалі, що вона оскарженню не підлягає.
Подавати заперечення на дії головуючого щодо порушення процесуальних норм?

Думаю це питання турбує багатьох форумчан.

Аналогічно, у цій же справі суддя відмовила у клопотаннях про залишення позову без розгляду та про відмову у позові. І також написала, що ухвала оскарженню не підлягає.
Чи є ще строк для подачі заперечень на дії головуючого?
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Строку на заперечення проги дій строку не існує. В любий час, Ви маєте право подати, згідно ст.160 ЦПК УКраїни заперечення проти дій голоувуючої, та вказати, щоб це заперечення було внесено до журналу с/з, а потім заявити письмово відвід судді та надати його копію судді після ологошення. (ці два документи)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

1) Мотивація відмови: заявником не надано доказів, що на день заявлення клопотання ці справи дійсно знаходяться в провадженні адмін судів.
А у Вас є інформація про те, що ці справи дійсно є в провадженні, окрім повідомлення в газеті?
Якщо вони розглядаються, то можливо можна якимсь чином отримати копії яких небуть ухвал із цих справ, та подати їх до суду, у якості доказів, що справи дійсно розглядаються?
« Останнє редагування: 08 Березня 2012, 21:56:31 від stepan »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Строку на заперечення проги дій строку не існує. В любий час, Ви маєте право подати, згідно ст.160 ЦПК УКраїни заперечення проти дій голоувуючої, та вказати, щоб це заперечення було внесено до журналу с/з, а потім заявити письмово відвід судді та надати його копію судді після ологошення. (ці два документи)
Усі заперечння у мене готові у письмовому вигляді. Думаю подати через канцелярію, тоді в будь-якому випадку с\з почнеться з їх розгляду.
Ще є зауваження на дії секретаря, яка одержавши клопотання позивача про відкладення слухання, сповістила про це прийшовшого на с\з мого представника, сказавши, що засідання не буде, взяла з нього розписку про дату і час наступного с\з, а у Довідці, яку зробила для матеріалів справи написала, що сторони у с\з не з'явилися. Тобто таким чином зробила цікаву ситуацію: позивач (ЖЕКа) не з'явився, бо не зміг, подавши про це клопотання, а відповідач (я), тепер виходить, з цієї Довідки, не з'явився без поважних причин. Отак.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

А у Вас є інформація про те, що ці справи дійсно є в провадженні, окрім повідомлення в газеті?
Якщо вони розглядаються, то можливо можна якимсь чином отримати копії яких небуть ухвал із цих справ, та подати їх до суду, у якості доказів, що справи дійсно розглядаються?
Крім оголошення в газеті, немає. Але суддя, видаляючись в нарадчу і постановляючи відмовну ухвалу протягом 20 хв мала можливість доручити секретарю зв'язатися із відповідним судом для надання такої інформації.
Адже, у газеті оголошення публікується лише один раз, а не перед кожним с\з.
Яким чином я можу це довести по іншому? Добути копію ухвали може й можна, але ж кожен такий документ застаріває рівно на наст.день. Нехай ухвала буде від 10 лютого, що судді заважає сказати, що не надано доказів, що ця справа ще слухається саме на 6 березня. І так можна відмовляти до нескінченності. Я ж не можу принести майбутню ухвалу.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Аналогічно, у цій же справі суддя відмовила у клопотаннях про залишення позову без розгляду та про відмову у позові. І також написала, що ухвала оскарженню не підлягає.
Чи є ще строк для подачі заперечень на дії головуючого?

Що таке клопотання "про відмову у позові"? Мабуть заперечення на позов? Заперечення на ухвали, які не перелічені ч. 2 ст. 293 ЦПК включаються в апеляційну скаргу на рішення суду. Подайте письмові заперечення до наступного засідання -з чим Ви не згодні. Після внесення їх до журналу с/з (ч. 3 ст. 160 ЦПК) -вивчайте журнал для внесення можливих зауважень (ст. 199 ЦПК).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email