'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: чи може бути, що у будинку відсутній балансоутимувач?  (Прочитано 2750 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Зорик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 23
    • Перегляд профілю


Шановні форумчани. Чи може бути, що у  9 поверхового будинку відсутній балансоутимувач.? Якщо його ліквідували, що робить? Хто повинен відповідать за відсутність балансоутримувача?

звернувся у суд до балансоутримувача про заключення договорів на жк послуги, а суд закрив справу у звязку з ліквідацією мого баланоутримувача. які підстави для апеляційного оскарження? Я просив залучить належного відповідача, якщо мій балансоутримувач ліквідований.


ухвала про закриття у додатку..
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

ЗУ "Про ЖКП":
Цитувати
балансоутримувач будинку,  споруди,  житлового комплексу  або
комплексу будинків  і  споруд  (далі - балансоутримувач) - власник
або юридична особа,  яка  за  договором  з  власником
  утримує  на
балансі відповідне майно...
Тобто, в Україні 90% багатоквартирних будинків де-юре не мають балансоутримувачів.
Ви його не маєте і де-факто.
Тому треба обрати домовий комітет (якщо це не ЖБК і немає ОСББ) і знайти таку юридичну особу, якій співвласники будинку передали б його на баланс.
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Поки триває процедура ліквідації балансоутримувача, у Вас (тобто - у мешканців будинку) є час швидко визначитись і прийняти рішення щодо створення ОСББ (іншого органу контролю) або вам призначать нового балансоутримувача (або що, найгірше, можуть просто передати якоїсь "зручної/ручної" обслуговуючій організації).

У всій цій ситуації є один дуже неприємний момент (з негативними наслідками якого Ви може зіштовхнутись та/або дізнатись значно пізніше), тому виникає питання - Вам відома причина ліквідування ?  Якщо Ваш будинок інвестиційний, хось з мешканців здійснює контроль у вирішенні таких питань? 
 
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email


Шановні форумчани. Чи може бути, що у  9 поверхового будинку відсутній балансоутимувач.? Якщо його ліквідували, що робить? Хто повинен відповідать за відсутність балансоутримувача?

звернувся у суд до балансоутримувача про заключення договорів на жк послуги, а суд закрив справу у звязку з ліквідацією мого баланоутримувача. які підстави для апеляційного оскарження? Я просив залучить належного відповідача, якщо мій балансоутримувач ліквідований.
Обратитесь к владельцу дома с заявлением. Он вам укажет на вашего балансодержателя или сам заключит с вами договор по жк услугам. Ваши действия будут соответствовать  ЗУ "Про ЖКП".
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Прошу пробачення Автор: Gelo
Цитувати
Обратитесь к владельцу дома с заявлением.
- ЦЕ ХТО?
Може доречніше, в даному випадку, людині звернутись з цим питанням до районної або міської адміністрації!?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email