'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Отримав проект договору по ПКМУ 529. Як дати гідну відповідь?  (Прочитано 29472 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Цитувати
1. ЖЕО Вам надала оферту з проектом, що суперечить ПКМУ 630.
2. Ви подали власну версію проекту.
3. ЖЕО Вам надала оферту з новим проектом, який все одно суперечить ПКМУ 630.
4. Ви повідомили про відмову укладати договір на їх умовах і вимагаєте підписати Ваш попередній проект.
5. ЖЕО надіслало останній опублікований лист і цю маячню.
Так?
саме так
« Останнє редагування: 29 Вересня 2011, 23:52:25 від andrk »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Тоді до суду. Тільки слід добре подумати з формулюванням вимог. Можна подивитись договірні теми ВАВАНчика, справу Бреничів, Захарченко, мою договріну тему. Договірні теми Георгія та Андрія.
ВАВАНчик якось пропонував в таких умовах знову подавати власну оферту. Звичайно, теж можна. Однак це даєте ЖЕО можливість звинуватити споживача у зловживанні правами.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Тоді до суду. Тільки слід добре подумати з формулюванням вимог. Можна подивитись договірні теми ВАВАНчика, справу Бреничів, Захарченко, мою договріну тему. Договірні теми Георгія та Андрія.

Я вже якось писав, що при нашому судочинстві у мене є бажання і натхнення  :) якнайменше з ними мати справу. Хіба у вигляді зустрічного позову, якщо вже нічого не залишиться. До того ж, як я розумію, подавши позов першим, я все одно скоріш за все отримаю зустрічний щодо "боргів". Чи має значення, чий позов перший, а чий зустрічний? Докази з мого боку ті ж самі в обох випадках.

ВАВАНчик якось пропонував в таких умовах знову подавати власну оферту. Звичайно, теж можна. Однак це даєте ЖЕО можливість звинуватити споживача у зловживанні правами.

Зловживання правами - тобто вдруге подавати ту ж саму пропрозицію, яку було відкинуто? В принципі, я і не хотів подавати ту ж оферту вдруге, і направив листа.
« Останнє редагування: 30 Вересня 2011, 14:07:42 від andrk »
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Подавайте позовну заяву і не вагайтеся.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Щодо небажання звертатись до суду. На жаль, зараз це єдина відносно працююча гілка. Інших засобів просто немає. Всі листування, прокуратури тощо -лише засіб створення інформаційного шуму та самозаспокоєння. До отримання позову та рішення "стягнути борг".
Дія на упередження, власний позов, процесуальні права позивача, наступальна а не захисна позиція дають Вам більше можливості для маневру.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Доброго дня, даруйте за довгу відсутність. Нещодавно виникло одне запитання. Довелося спілкуватися з бухгалтером свого ЖЕКу з якогось питання, і водночас зачепили питання укладеного договору по ПКМУ 529 (прибудинкова територія) -  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6312.msg26984.html#msg26984  Нагадаю, там встановлена прийнятна для мене сума в 41,65 грн, але нараховують і далі по старому - 163 грн. Спитав, чому нараховують не за договором. У відповідь почув, що нібито ця різниця через те, що на утримання будинку і території нібито не поширюється пільга 25% на дітей війни. Таких НПА не бачив, Закон про ДВ начебто не мінявся - підкажіть будь ласка, чи так це.

Однак я розумію, що різниця така не може в принципі вининикнути через пільгу. Бухгалтер про підписаний договір чути не хоче, стверджує, ніби я сам складав проект (що неправда) і склав його неправильно, безпідставно вписавши туди пільгу. Насправді я отримав проект (скан за посиланням в попередньому абзаці) з пустим місцем для вписання пільг, і пільги туди були вписані ручкою. Чи впливає це на чинність-нечинність договору та можливість визнання його нечинним? При цьому сума 41,65 була надрукована самим виконавцем в проекті.

PS У подробиці вона не вдавалася, пропонувла прийти особисто і з"ясувати, в т.ч з залученням юрвідділу. Не знаю чи йти, чи подати свої аргументи одразу до суду якщо виконавець туди звернеться, але в кожному разі хотів би спочатку тут проконсультуватися.

PPS Також бухгалтер стверджувала, що у першому проекті виконавця на 163 грн нібито згадки про пільги нема (нібито перед нею лежав якийсь проект договору), що також неправда - скан у першому пості теми.
« Останнє редагування: 21 Січня 2013, 17:09:12 від andrk »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: andrk:
Цитувати
У відповідь почув, що нібито ця різниця через те, що на утримання будинку і території нібито не поширюється пільга 25% на дітей війни. Таких НПА не бачив, Закон про ДВ начебто не мінявся - підкажіть будь ласка, чи так це.

Це цікаве питання. ЗУ "Про соціальний захист дітей війни" прийнято 18 листопада 2004 року. На той час вже діяв ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", згідно до ст. 13 якого
Цитувати
Стаття 13. Розподіл житлово-комунальних послуг залежно від  функціонального призначення
     1. Залежно від функціонального призначення житлово-комунальні послуги поділяються на:
     1) комунальні послуги (централізоване постачання холодної  та гарячої   води,   водовідведення,   газо-   та  електропостачання, централізоване опалення,  а  також  вивезення  побутових  відходів тощо);
     2) послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання   внутрішньобудинкових    приміщень    та прибудинкової    території,   санітарно-технічне   обслуговування,
обслуговування  внутрішньобудинкових  мереж,    утримання   ліфтів, освітлення   місць   загального   користування,  поточний  ремонт, вивезення побутових відходів тощо);
     3) послуги  з  управління  будинком,  спорудою   або   групою будинків   (балансоутримання,  укладання  договорів  на  виконання послуг, контроль виконання умов договору тощо);
     4) послуги з ремонту приміщень,  будинків,  споруд (заміна та підсилення  елементів  конструкцій  та  мереж,  їх  реконструкція, відновлення несучої  спроможності  несучих  елементів  конструкцій тощо).
     2. Примірні  переліки  житлово-комунальних послуг та їх склад залежно від функціонального призначення  визначаються  центральним органом  виконавчої  влади,  що  забезпечує  формування  державної політики у сфері житлово-комунального господарства.

А в ст. 5 ЗУ "Про соціальний захист дітей війни" депутати "прописали":
Цитувати
Стаття 5. Пільги дітям війни
     Дітям війни надаються такі пільги:
...
 право на  25-відсоткову  знижку  при  платі  за  користування комунальними  послугами  (газом,  електроенергією  тощо)  у  межах середніх норм споживання;
...

Формально послуга з "утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" не є комунальною, але є житлово-комунальною. Чому А. Мороз ( як один з головних авторів ЗУ "Про соціальний захист дітей війни") так "обділив" дітей війни? Чи дійсно так хотіли,  чи ще не зрозуміли, що написали раніш в ЗУ "Про житлово-комунальні послуги"? Але комунальники "ухватилися" за цю формальність. Наприклад лист МінЖКГ 2010 року(під спойлером):
(click to show/hide)
http://www.nbuv.gov.ua/nyub/vdg/2010-spz.pdf
Цитувати
Переяслав-Хмельницька міська рада
Інформація про пільги, передбачені чинним законодавством для осіб різних пільгових категорій
ПІЛЬГИ ДІТЯМ ВІЙНИ
право на 25- відсоткову знижку при платі за користування житлово-комунальними послугами.
 До переліку послуг включені : водопостачання, включаючи постачання привізною водою для господарсько-побутових потреб; гаряче водопостачання; користування тепловою енергією; водовідведення; газопостачання, в тому числі зріджений газ, що використовується для опалення житлових приміщень; електроенергія.

http://rada.phm.org.ua/node/1721
Загалом пільгами займається Мінсоцполітики. Зверніться до свого районного Управління (відділу) праці та соціального захисту населення за інформацією, які пільги Вам надають.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Дякую, тепер зрозуміло щодо пільги ДВ. Але мене зараз більше хвилює статус мого договору. В першому отриманому мною варіанті (на 163 грн) ця пільга вказувалася, однак цю ж суму вони і зараз нараховують, і очевидно пільга при розрахунку не застосовувалася. В підписаному ж варіанті, отриманому від виконавця, стояла та сума, яку я і пропонував, а місце для пільг було пустим (тільки лінія підкреслення), і ми самі вписали туди пільгу і відсоток, і в такому вигляді віддали виконавцю його примірник. І от мене тепер хвилює, чи не можуть на цій підставі визнати договір нечинним?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А що, все інше надруковане? В бланку договору є декілька пунктів, що заповнюються письмово, чи Ваш ЖЕКа друкує договори кожному споживачу окремо (що дуже  мало ймовірно).
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Виходить так, що все інше було надруковано (я ж отримав цей варіант персонально, поштою), по отриманні я виклав скани   http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6312.msg26984.html#msg26984  . Оце єдине пусте поле по пільгах і було заповнене ручкою. Все, що заретушоване - прізвище, адреса - було надруковане. До речі, так само все було надруковано у першому отриманому мною варіанті (перший пост теми)

Мене власне хвилює можливість визнання угоди недійсною не тільки через заповнення пустої графи ручкою, а й через внесення туди відомостей про пільгу, якої начебто немає, зважаючи на ту зачіпку у Законі про ДВ ("комунальних послуг", а не "житлово-комунальних")
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Уточнив. Наше УТСЗН  на послугу з утримання будинку дітям війни знижку не компенсує.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email