'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Виконавче провадження в справі про борг за ЖКП (Солом. райсуд)  (Прочитано 88362 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Замовив аудіозапис судових засіданнь в апеляційному суді, які відбулись в апеляційному суді 26.10.11 р. та в суді першої інстанції.
Отримав диск з записом, записали тільки файл із апеляційного суду.
Прослухав: файл є, плеєр його відтворює як звичайно і інші аудіофайли, а звуку немє зовсім, навіть ніяких шумів не чути.
Дивився в функціях плеєру різні доріжки, моно, стерео, реверс - звуку не має ніде.
Таке враження, що файл записали, а потім з нього видалили звукову доріжку.
Деякі програми це можуть зробити.
Таке в мене перший раз.
Один раз був дуже поганий запис, але все одно можна було щось розібрати зі слів, а тут взагалі звуку не має.
По аудіозапису с.з. суду першої інстанції думаю, що його запис взагалі не проводився.
Я щось не можу пригадати, що під час засідання взагалі вмикався пристрій запису.
Хоча журнал с.з. є в справі, і там не має ніякого запису про те, що с.з. не фіксується з якоїсь причини. 
А я дуже сподівався послатись на аудіозаписи с.з. в касаційній скарзі, щоб вказати на процесуальні порушення в обох судах.
Може додати до  касац. скарги той запис, що мені надали, а також моє клопотання про надання аудіозапису, та вказати про ці порушення в веденні с.з.?

P.S.
До речі, коли я виступав в апел. суді, та розповідав про те, що ВДВС на мою думку підробив "заднім" числом постанову, то помітив, що всі судді надвичайно уважно мене слухали.
Зазвичай в апеляційному суді головуючий веде засідання, а двоє інших судей - або щось читають, іноді "кивають" головуючому, або взагалі дивляться у вікно.
А на тому засіданні вони уважно слухали, та начебто говорили "про себе" - розуміємо, але нічим допомогти не можемо. 
Можливо це мені лише здалося.
« Останнє редагування: 11 Листопада 2011, 01:25:51 від stepan »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Зробить на жорсткий диск ПК копію усіх файлів, що записані на CD. Заархівуйте і викладить десь на зовнішньому сервері. Наприклад на цьому UA-IX:
http://www.upload.com.ua/
Мені надішліть приватно лінк, де викладено архів. Спробую допомогти.

До ВССУ відправляйте саме отриманий CD.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Зробить на жорсткий диск ПК копію усіх файлів, що записані на CD. Заархівуйте і викладить десь на зовнішньому сервері. Наприклад на цьому UA-IX:
http://www.upload.com.ua/
Мені надішліть приватно лінк, де викладено архів. Спробую допомогти.

Дивна річ ці аудіофайли, що мені записали в апеляційному суді.
Я коли прочитав Ваше повідомлення, то спробував спочатку створити архів із них.
В результаті із двох файлів в 2.7 мб та 326 кб архіватор зробив один файл розміром 2кб.
Я спробував його розархівувати, і він видав ті самі два файли розміром  2.7 мб та 326 кб.
Завантажити їх на www.upload.com.ua  у мене чомусь не вийшло, хоча намагався це зробити декілька раз.Завантажився лише самий великий файл.
Я вирішив завантажити їх на e-Disk пошти ukr.net, з якого Ви зможете їх скачати по моїй ссилці, яку я надішлю Вам у приватні повідомлення.
До речі, дуже подобається мені цей ресурс, працює бездоганно.
Можна зберігати файли до 4 гігабайт.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Подав клопотання до апеляційного суду, щоб надали мені повторно запис с.з., так як перший запис під час програвання - не відтворює звук.
Сьогодні отримав відповідь від суду - пишуть, що превіряли архівну копію фіксування фонограми с. процесу на комплексі "Оберіг", та виявили - відсутність фіксування фонограми з технічних причин.
Одночасно з клопотанням 24.11.11 р. подав і скаргу голові суду, але відповіді поки не має.
Напевно тепер до касації не має сенсу подавати диск з зіпсованим записом, а достатньо буде додати цю відповідь суду?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Напевно тепер до касації не має сенсу подавати диск з зіпсованим записом, а достатньо буде додати цю відповідь суду?

Подавайте як диск, так і відповідь суду. Головне, щоб у скарзі, що вже подана до ВССУ, було вказано про поважність причин ненадання доказів в суді 1-ої інстанції і про те, що АСК неправомірно відмовив в їх дослідженні на стадії апеляції. Сама неправомірність не була обгрунтована, але підтвердити це не можете, бо т/з немає. У підсумку -неможливість встановлення фактичних обставин справи і створення перешкод в отриманні доказів на підтвердження такої неможливості.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Напевно тепер до касації не має сенсу подавати диск з зіпсованим записом, а достатньо буде додати цю відповідь суду?

Подавайте як диск, так і відповідь суду. Головне, щоб у скарзі, що вже подана до ВССУ, було вказано про поважність причин ненадання доказів в суді 1-ої інстанції і про те, що АСК неправомірно відмовив в їх дослідженні на стадії апеляції. Сама неправомірність не була обгрунтована, але підтвердити це не можете, бо т/з немає. У підсумку -неможливість встановлення фактичних обставин справи і створення перешкод в отриманні доказів на підтвердження такої неможливості.
Дякую!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Отримав сьогодні ухвалу ВССУЦКС від 16 березня 2012 р. по цій справі (№6-35204ск11).
У відкритті касаційного провадження відмовлено.
В суді скарга була з 14.11.2011 р.
Мотивувальна частина ухвали стандартна - вбачається, що наведені доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності зазначених судових рішень. 
А скарга на мій погляд по цій справі була найбільш аргументована, ніж всі інші, які я подавав до цього до ВССУЦКС.
Подам заяву до ЕСПЛ.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

За моєю заявою по цій справі, поданою повторно після введеня в дію нового КПК, було відкрито кримінальне провадження.
1 лютого 2013 р. отримав постанову слідчого про закриття кримінального провадження.
Подав саргу до суду.
За день до суд. засідання зайшов до процесуального прокурора, щоб ознайомитись з матеріалами закритого провадження.
Після мого пояснення про не згоду з постановою, прокурор вирішив скасувати постанову слідчого.
Довго не хотіли надавати матеріали, для ознайомленя.
Коли все ж таки надали можливість ознайомитись(за умови, що я не буду їх фотографувати), то виявив, що в кримінальному провадженні є документи підписані від мого імені, але не мною, і явно не моїм підписом.
Вчора на суд слідчий приніс копію якогось рішення прокурора(я рішення так і не отримав), про скасування постанови слідчого про закриття крим. провадження.
Але с.з. було перенесено на 21.02.13 р.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

виявив, що в кримінальному провадженні є документи підписані від мого імені, але не мною, і явно не моїм підписом.

В суді можна заявити клопотання про ознайомлення з м/с і сфотографувати їх. За цим епізодом слід подати окрему заяву про злочин (ст. ст. 358, 366 КК).
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні ознайомився в суді з копією рішення прокурора про скасування постанови слідчого.
Загалом можна сказати, що прокурор постановив слідству виконати майже всі вимоги, які я виклав в своїй скарзі до суду.
Може і справді цього разу будуть розслідувати по закону?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email