'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Почнемо з ПАТ КБ "Інтербанк"  (Прочитано 19065 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Почнемо з ПАТ КБ "Інтербанк"
« : 04 Жовтня 2010, 14:34:07 »

Поки-що не було повідомлень на цьому сайті щодо проблемних банків.
Ропочнемо тему з ПАТ КБ "Інтербанк", який дійсно давно вже знаходиться у патовій ситуації. Ряд вкладників на протязі останнього року не можуть повернути свої вклади. Та й відсотки виплачувалися нерегулярно.
Сьогодні я подав вимогу про повернення власного невеличкого вкладу, який рік тому назад не вдалося повернути. Відмовили з процедурних міркувань, умовили продовжити строк дії договору на рік при непоганих відсотках. За відсотки станом на сьогодні зі мною розрахувалися. Але повернути вклад все одно не обіцяють. Питання має вирішитися 12.10.2010 р. А якщо згоди не дійдемо, то звернуся до суду з заявою про видачу судового наказу. Сподіваюся, що буде ще не пізно.
У колишніх приміщеннях банку, що були надані в оренду ТСОУ, повний розгром. Депозитний відділ з усім персоналом переведений у невелике приміщення на першому поверсі. Жодних оголошень на цю тему немає. Вкладники, в основному пенсіонери, блукають по коридорах та поверхах у пошуках тих, хто має намір їх шукати. Протягом останнього року керівництво змінилося тричі, останнє невідомо, де знаходиться. Але ліцензії ще не відібрали. Банк, очевидно лопне. Поспішайте рятувати свої вклади!
Моя вимога про видачу вкладу з копією договору - у доданих файлах.
« Останнє редагування: 04 Жовтня 2010, 14:48:26 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Почнемо з ПАТ КБ "Інтербанк"
« Reply #1 : 04 Жовтня 2010, 14:54:02 »

Якщо здійснити ПОШУК на цьому сайті з застосуванням однойменної функції, то дещо про "Інтербанк" дізнаєтеся з повідомлень у первісних сайтах. В ті часи він ще був ВАТом, а тепер став ПАТом. Так велить закон "Про господарські товариства".  :-X
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Почнемо з ПАТ КБ "Інтербанк"
« Reply #2 : 04 Жовтня 2010, 16:41:47 »

Річний звіт "Інтербанку" за 2009 рік - у вкладеному файлі.
Банк на даний час залишається учасником Фонду гарантування банківських вкладів - порядковий номер 51 в таблиці http://www.fg.org.ua/ua/Uchsniki.html
« Останнє редагування: 04 Жовтня 2010, 16:53:25 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Почнемо з ПАТ КБ "Інтербанк"
« Reply #3 : 12 Жовтня 2010, 17:17:00 »

Якщо здійснити ПОШУК на цьому сайті з застосуванням однойменної функції, то дещо про "Інтербанк" дізнаєтеся з повідомлень у первісних сайтах. В ті часи він ще був ВАТом, а тепер став ПАТом. Так велить закон "Про господарські товариства".  :-X
Сьогодні знову відвідав  Інтербанк, залишив повторну вимогу про повернення вкладу та відсотків за останні 11 днів місяця. Після тривалих переговорів відсотки повернули, а вклад - ні. Мотив - грошей нема. То може гроші, не такі вже великі, нещасних 50 тис.грн., знайдуться після отримання судового наказу? А якщо ні, то необхідно ліквідувати такий банк, поки його керівництво не розбазарило залишки активів. І тоді залишиться надія на Фонд гарантування вкладів. Який, до речі, зі своєю функцією раніше справлявся.
Сьогодні також поскаржився на "гарячу лінію" НБУ: 230-17-17. Правда, ліня виявилася досить холодною, з живим спілкуванням нічого не вийшло. Автовідповідач запропонував звернутися пізніше, або залишити голосове повідомлення з реквізитами після короткого гудка. Так і зроблено. А зараз готую заяву до суду про забезпечення майбутнього позову шляхом накладення арешту на рахунки Інтербанку після можливої відмови видати судовий наказ. Про наслідки повідомлю.
У вкладеннях - два документи: повторна вимога повернути вклад та касовий ордер про видачу відсотків за 11 днів.
Усім бажаючим  пропоную звернутися до мене по телефону за порадою, якщо і Ви стали жертвою нечесних банкірів.
« Останнє редагування: 30 Жовтня 2010, 18:48:15 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Почнемо з ПАТ КБ "Інтербанк"
« Reply #4 : 15 Жовтня 2010, 22:56:11 »

На мої звернення щодо повернення вкладу "Інтербанк" відповіді не надав. Я почав скаржитися на "гарячу лінію" НБУ - тел. 230-17-17. Наступного дня (14.10.2010 р.) працівник НБУ повідомила номери телефонів спеціалістів, які контролюють комерційні банки: 253-61-19, 230-19-91, 230-16-16. З цих трьох телефонів лише останній обслуговувався. Працівник НБУ по імені Світлана Іванівна запевнила мене, що скарга на "Інтербанк" буде передана куратуру цього банку від НБУ. Так було чи не так, тим не менше сьогодні, 15.10.2010 р. мені зателефонувала начальник управління депозитних вкладів Новікова Тетяна Володимирівна і повідомила про зміну позиції банку щодо відсотків по депозиту, який може бути поверненим через 3 місяці, але щомісяця будуть нараховуватися і виплачуватися відсотки за попередньою ставкою.
Я погодився, відвідав банк, підписав додаткову угоду. Попутно виявилося, що легітимного Голови правління "Інтербанку" немає, замість нього діє виконувач обов'язків. З цього приводу я зареєстрував запит щодо законності його дій від імені ПАТ КБ "Інтербанк".
Усі зазначені документи додаються.
Залишається невтішний висновок - НБУ в дійсності не контролює комерційні банки. Перспектива "Інтербанку" аналогічна його попередникам, які вже або ліквідовані, або перебувають у стадії ліквідації. Але спочатку призначать тимчасового управляючого, потім ліквідатора, і спільними зусиллями розграбують залишки активів. А далі можлива кримінальна справа проти ліквідатора, якщо не поділиться здобутками з верхівкою НБУ. Вкладникам через деякий час світить повернення вкладів через Фонд гарантування.
У моєму випадку є перспектива повернути вклад трохи раніше, протягом 10 тижнів, знімаючи щотижня по 5 тисяч гривень (більшого не обіцяють), зі збереженням відсоткової ставки на залишок вкладу.
Зважаючи на викладені обставини, я вирішив утриматися від звернення до суду з позовом про повернення вкладу. А у наказному провадженні внаслідок внесених змін до ЦПК України вже виключена можливість отримати судовий наказ про примусове стягнення заборгованості з банку, як це було раніше. Зате тепер успішно видають накази про стягнення заборгованості мешканців за ЖКП.
« Останнє редагування: 15 Жовтня 2010, 23:24:25 від gro-za »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email