'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: При сплаті обов'язков платежу по субсидії змушують визнавати скасов судом тарифи  (Прочитано 14387 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Якщо я в жовтні почну платити обов'язковий платіж в рамках субсидії, в який буде входити плата за утримання будинку та придомової території згідно РКМДА №1221 від 29 грудня 2010 року, то чи не буде це моїм визнанням тарифу, який було визнано Постановою Шевченківського районного суда м.Києва від 21.03.14 у справі № 2-а-118/11 незаконним та нечинним з моменту його прийняття?

Я весь час не визнавав цього тарифу і нічого не сплачував по ньому.
Чи не подасть на мене в суд створена 9 жовтня 2014 "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва" замість "Дирекції замовника з управління житлово господарством Дарницького району міста Києва" у такому разі?
(Хоча у мене з ними немає договору, у них немає актів виконаних робіт по ЖКП, немає меж прибудинкової території і т. ін. ...)

Адже платити в рамках субсидії за старими тарифами 2002 року я не зможу - субсидію відразу скасують, а якщо я буду вказувати в платіжках місяць, за який я плачу, то чи буде це достатньо для мого невизнання дії тих самих тарифів у попередні 3 роки?
(Чи я маю право визнавати, що ЖКП з жовтня почали виконуватися, а за попередні 3 роки - не визнавати це?)
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Субсидии на ЖКУ "за утримання будинку та придомової території" не предоставляются.
Субсидии только на газ, свет, воду, ЦО и вывоз ТБО, если эта услуга предоставляется отдельно. 
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
1. Це Положення визначає умови призначення та порядок надання
громадянам   щомісячної   адресної   безготівкової   субсидії  для
відшкодування  витрат  на  оплату  користування  житлом  або  його
утримання
  та комунальних послуг (водо-,  тепло-,  газопостачання,
водовідведення,  електроенергія,  вивезення побутового  сміття  та
рідких  нечистот
)


Цитувати
20. Надання раніше призначеної субсидії припиняється:

     за      поданням     житлово-експлуатаційних     організацій,
житлово-будівельних     (житлових)     кооперативів,     об'єднань
співвласників багатоквартирного будинку та організацій, що надають
житлово-комунальні   послуги
,   якщо  змінився  власник  особового
рахунка  або  громадянин,  якому  призначено  субсидію, не сплачує
відповідну   частку   житлово-комунальних   послуг


Цитувати
У  разі  коли  через несплату громадянином відповідної частки
житлово-комунальних  послуг  надання  субсидії  для  відшкодування
витрат на оплату житлово-комунальних послуг припинено,  громадянин
набуває право на її призначення на наступний період після  подання
документів, що підтверджують погашення заборгованості, яка виникла
за  період отримання субсидії.


http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page2
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Субсидии на ЖКУ "за утримання будинку та придомової території" не предоставляются.
Субсидии только на газ, свет, воду, ЦО и вывоз ТБО, если эта услуга предоставляется отдельно.
Ви помиляєтесь... Надаються.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Чи я маю право визнавати, що ЖКП з жовтня почали виконуватися, а за попередні 3 роки - не визнавати це?
Маєте.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Адже платити в рамках субсидії за старими тарифами 2002 року я не зможу
"В рамках субсидії" Вам тариф не важливий, Ви сплачуватимете лише встановлений обов'язковий платіж.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
Адже платити в рамках субсидії за старими тарифами 2002 року я не зможу
"В рамках субсидії" Вам тариф не важливий, Ви сплачуватимете лише встановлений обов'язковий платіж.


Цитувати
У  разі  коли  вартість  фактично  використаної  послуги менша ніж
обов'язкова  частка  витрат  на  оплату  цієї  послуги,  громадяни
сплачують  її  фактичну  вартість.
Сума субсидії, яку структурними
підрозділами   з   питань   соціального   захисту  населення  було
переказано  на  рахунки  виконавців/виробників житлово-комунальних
послуг  для  оплати  їх вартості в розмірі соціальних нормативів і
яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання
послуг,  зараховується  виконавцем/виробником  як оплата послуг, у
тому   числі  обов'язкової  частки  платежу  домогосподарства,  на
наступні розрахункові періоди.

У неопалювальний період платити будемо по лічильникам і тарифам.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

У неопалювальний період платити будемо по лічильникам і тарифам.
Можливо, якщо оплата за ЦО нараховується лише в опалювальний період. Тоді на неопалювальний період субсидію або не призначать, або розмір обов'язкового платежу буде значно більшим (в залежності від розміру доходу). На підставі; 
Цитувати
У   разі  коли  оплата  послуг  з  централізованого  опалення проводиться   лише  в  опалювальний  період або  за  двоставковим тарифом,   або   для   індивідуального  опалення  використовується природний  газ  (електроенергія),  розмір  субсидії розраховується окремо  на  опалювальний  і неопалювальний періоди. { Абзац п'ятий пункту  14  в  редакції  Постанови  КМ  N  106  ( 106-2015-п ) від 28.02.2015 }
А не на підставі того пункту, що Вами цитується. Той пункт означає, що (в період, коли субсидію надано) в разі споживання за лічильником менше ніж встановлений мінімальний для оплати об'єм послуги (тобто вартість послуги менша від розміру обов'язкового платежу), то сплачуєте лише вартість отриманого.
Проблему чинності тарифів слід вирішувати окремо.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

На неопалювальний період субсидію розраховують і призначають у будь-якому випадку.
Але, якщо оплата за ЦО нараховується лише в опалювальний період, то в неопалювальний період субсидія призначається у розмірі 00 грн. 00 коп., бо розмір плати за ЖКП за соціальними нормативами у такому разі менше, ніж розмір "обов’язкового платежу", який є незмінний протягом року, через те, що він залежить виключно від доходів "сім’ї" за попередній календарний рік.

Якщо вартість  фактично  використаних  послуг (по лічильникам та тарифам) буде менша, ніж обов'язкова  частка  витрат  на їх оплату ("обов’язковий платіж"), то оплачується  їх  фактична  вартість.
У моєму випадку таке буде виключно у неопалювальний період.
Це означає, що мене змушують визнати тариф, який визнано судом незаконним та нечинним з моменту його прийняття.

Тоді мені залишається тільки право визнавати, що ЖКП почали виконуватися, приміром, тільки з жовтня 2015 року, а за попередні 3 роки - не визнавати це, бо не існує актів виконаних робіт.
Дякую.
« Останнє редагування: 28 Червня 2015, 13:15:58 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

На неопалювальний період субсидію розраховують і призначають у будь-якому випадку.
Ні.
Але, якщо оплата за ЦО нараховується лише в опалювальний період, то в неопалювальний період субсидія призначається у розмірі 00 грн. 00 коп.,
Не обов'язково. Це залежить від вартості інших послуг. Може бути таке, що їх вартість є більшою від розміру обов'язкового платежу. За нових тарифів та мінімальної пенсії це реально.
розмір плати за ЖКП за соціальними нормативами у такому разі менше, ніж розмір "обов’язкового платежу", який є незмінний протягом року, через те, що він залежить виключно від доходів "сім’ї" за попередній календарний рік.
Для Вашої сім'ї? Можливо... Але це не означає, що для всіх. Не узагальнюйте. А то вийде як:
Субсидии на ЖКУ "за утримання будинку та придомової території" не предоставляются.[Червоним - твердження не відповідає дійсності. Ю.В.]
Субсидии только на газ, свет, воду, ЦО и вывоз ТБО, если эта услуга предоставляется отдельно. 
А форум відвідують люди з різним рівнем підготовки.
Читайте ще раз
 
Цитувати
У   разі  коли  оплата  послуг  з  централізованого  опалення проводиться   лише  в  опалювальний  період або  за  двоставковим тарифом,   або   для   індивідуального  опалення  використовується природний  газ  (електроенергія),  розмір  субсидії розраховується окремо  на  опалювальний  і неопалювальний періоди. { Абзац п'ятий пункту  14  в  редакції  Постанови  КМ  N  106  ( 106-2015-п ) від 28.02.2015 }
Якщо вартість  фактично  використаних  послуг (по лічильникам та тарифам) буде менша, ніж обов'язкова  частка  витрат  на їх оплату ("обов’язковий платіж"), то оплачується  їх  фактична  вартість.
У моєму випадку таке буде виключно у неопалювальний період.
У Вашому можливо. Це не можна визначити без наявності конкретних параметрів.
Це означає, що мене змушують визнати тариф, який визнано судом незаконним та нечинним з моменту його прийняття.

Тоді мені залишається тільки право визнавати, що ЖКП почали виконуватися, приміром, тільки з жовтня 2015 року, а за попередні 3 роки - не визнавати це, бо не існує актів виконаних робіт.
Можете подати позов до УПСЗН про неправомірне використання у розрахунку розміру субсидії скасованих чи нечинних тарифів...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

На неопалювальний період субсидію розраховують і призначають у будь-якому випадку.
Ні.
Чому ні? Ви ж самі 2 рази цитували, що
Цитувати
У   разі  коли  оплата  послуг  з  централізованого  опалення проводиться   лише  в  опалювальний  період або  за  двоставковим тарифом,   або   для   індивідуального  опалення  використовується природний  газ  (електроенергія),  розмір  субсидії розраховується окремо  на  опалювальний  і неопалювальний періоди.

У мене є на руках повідомлення з УПСЗН, в якому сказано, що
Цитувати
призначено житлову субсидію з травня 2015р. по квітень 2016р. включно.
Розраховано субсидію на 5 місяців, з травня 2015р. по вересень 2015р. включно щомісячно  в сумі 0.00 грн. (нуль грн. 0 коп.)


Можете подати позов до УПСЗН про неправомірне використання у розрахунку розміру субсидії скасованих чи нечинних тарифів...
Якщо для неопалювального періоду УПСЗН нарахувало субсидію у розмірі 0 грн. 0 коп., то у споживача ЖКП в м. Києві виникає дилемма: по яким тарифам платити - по поточним незаконним і нечинним, чи по "старим" законним, але нечинним? Якщо я заплачу по "старим" законним, але нечинним, то моя "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду" одразу сповістить УПСЗН про те, що я маю "борг" і мені припинять надавати субсидію. Причому, навіть якщо я сплачу "борг", субсидію я зможу отримати тільки на наступний період її призначення.
Можливо тут буде у нагоді
Цитувати
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м.  Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И
м. Київ
17 червня 2015 року                     № 826/2201/15

ПОСТАНОВИВ:
3.  Зобов'язати Київську міську державну адміністрацію оприлюднити резолютивні частини постанов Шевченківського районного суду міста Києва, що набрали законної сили, по справам: 1703/05, 2а-166/07, 2а-415/07, 2а-349/10, 2а-1888/10, 761/8760/14-а, 2а- 1550/09/2670, № 2-а-118/11

http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9226.msg52341.html#msg52341
http://reyestr.court.gov.ua/Review/45338688

У постанові Шевченківського районного суду міста Києва № 2-а-118/11, між іншим, сказано про тариф, який наразі виставляється у платіжках:
Цитувати
Визнати незаконними і нечинними з моменту прийняття Розпорядження Київської міської державної адміністрації: № 1221 від 29 грудня 2010 р. «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та їх структури»

http://reyestr.court.gov.ua/Review/38143087
« Останнє редагування: 29 Червня 2015, 01:15:43 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
Якщо я заплачу по "старим" законним, але нечинним, то моя "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду" одразу сповістить УПСЗН про те, що я маю "борг" і мені припинять надавати субсидію.

Є варіант сплачувати по "старим" законним (вказуючи, за якими саме), а різницю (до незаконно встановлених) сплачувати з формулюванням "в рахунок майбутніх платежів". Тобто один платіж робити з двома різними формулюваннями, або робити два окремих платежа. Крім того, до УПСЗН слід подати судові рішення і заяву, в якій чітко зазначити, що за незаконно встановленими тарифами (або тарифами, які Вас не стосуються) Ви сплачувати не бажаєте.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

На неопалювальний період субсидію розраховують і призначають у будь-якому випадку.
Ні.
Чому ні?
У мене є на руках повідомлення з УПСЗН, в якому сказано, що
Цитувати
призначено житлову субсидію з травня 2015р. по квітень 2016р. включно.
Розраховано субсидію на 5 місяців, з травня 2015р. по вересень 2015р. включно щомісячно  в сумі 0.00 грн. (нуль грн. 0 коп.)
Висдів "призначено житлову субсидію щомісячно  в сумі 0.00 грн. (нуль грн. 0 коп.)" "тягне" на призначення ШНОБЕЛІВСЬКОЇ премії в галузі "околовсяческих наук". Як мінімум...
Будь-якій людині, що не має проблем зі  здоровим глуздом, зрозуміло, що "призначення в сумі 0.00 грн." тотожно відмові у призначенні.
Міністерство соціальної політики України і Прем'єр ще самі не зрозуміли геніальності свого  "творіння". Можна ж проголосити,  що пррограчмю субсидій охоплено все населення України... Всі 100%! Субсидію призначено ВСІМ! Просто  декому в розмірі "0.00 грн. (нуль грн. 0 коп.)". Але ж призначено!
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

На неопалювальний період субсидію розраховують і призначають у будь-якому випадку.
Ні.
Чому ні?
У мене є на руках повідомлення з УПСЗН, в якому сказано, що
Цитувати
призначено житлову субсидію з травня 2015р. по квітень 2016р. включно.
Розраховано субсидію на 5 місяців, з травня 2015р. по вересень 2015р. включно щомісячно  в сумі 0.00 грн. (нуль грн. 0 коп.)
Висдів "призначено житлову субсидію щомісячно  в сумі 0.00 грн. (нуль грн. 0 коп.)" "тягне" на призначення ШНОБЕЛІВСЬКОЇ премії в галузі "околовсяческих наук". Як мінімум...
Будь-якій людині, що не має проблем зі  здоровим глуздом, зрозуміло, що "призначення в сумі 0.00 грн." тотожно відмові у призначенні.
Міністерство соціальної політики України і Прем'єр ще самі не зрозуміли геніальності свого  "творіння". Можна ж проголосити,  що пррограчмю субсидій охоплено все населення України... Всі 100%! Субсидію призначено ВСІМ! Просто  декому в розмірі "0.00 грн. (нуль грн. 0 коп.)". Але ж призначено!
Призначають на рік, а разраховують окремо на опалювальний та неопалювальний періоди. Розрахунок на неопалювальний період у моєму випадку дав 0 грн.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email