'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Підстава скасування СН  (Прочитано 5873 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2028
    • Перегляд профілю
Підстава скасування СН
« : 12 Серпня 2015, 13:27:20 »

Чи має право правоприємник старого КП (ЖЕО), яке вже більше, як 3 роки тому подавало на мене в суд на видачу судового наказу по "боргу" за ЖКП, подавати "заново" на мене в суд на видачу судового наказу на піставі того, що з новою юридичною особою (новим КП (ЖЕО)) у мене особисто поки що не було спору (старий судовий наказ було скасовано)?

І якщо все-таки це нове КП (ЖЕО) подасть в суд на видачу судового наказу щодо мене, то чи зможу я від нього відбитися, грунтуючись тільки на тому, що є рішення судів про те, що тарифи на ЖКП були незаконні з моменту їх прийняття (без наявності факту мого особистого спору з новим КП)?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9322
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Підстава скасування СН
« Reply #1 : 12 Серпня 2015, 21:49:37 »

За той період, що вказано в скасованому СН, Правонаступник може подавати позов, а не заяву про видачу СН. Факт правонаступництва потрібно довести.
Якщо правонаступник отримає новий СН за весь час, Ви надасте ухвалу про скасування попереднього СН і це будк підставою для скасування частини нового СН.  По іншій частині підставою для скасування може бути застосування тарифів, які скасовано, чи визнано незаконними - це буде "спір про право".
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2028
    • Перегляд профілю
Re: Підстава скасування СН
« Reply #2 : 13 Серпня 2015, 11:43:14 »

Дякую, зрозуміло.
А який сенс подавати позов за період, з якого вже сплинуло 3 роки? Тільки з розрахунку на те, що я не заявлю в суді, щоб до мене застосували ч. 3 ст. 267 ЦК про строк позовної давності у 3 роки?
« Останнє редагування: 13 Серпня 2015, 11:47:34 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8508
    • Перегляд профілю
Re: Підстава скасування СН
« Reply #3 : 16 Вересня 2015, 15:32:55 »

Дякую, зрозуміло.
А який сенс подавати позов за період, з якого вже сплинуло 3 роки? Тільки з розрахунку на те, що я не заявлю в суді, щоб до мене застосували ч. 3 ст. 267 ЦК про строк позовної давності у 3 роки?

Ну позичач ще ж не знає, чи буде заявлено про застосування позовної давності.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email