Судові справи > Судовий наказ

Підстава скасування СН

(1/1)

Олександр_2015:
Чи має право правоприємник старого КП (ЖЕО), яке вже більше, як 3 роки тому подавало на мене в суд на видачу судового наказу по "боргу" за ЖКП, подавати "заново" на мене в суд на видачу судового наказу на піставі того, що з новою юридичною особою (новим КП (ЖЕО)) у мене особисто поки що не було спору (старий судовий наказ було скасовано)?

І якщо все-таки це нове КП (ЖЕО) подасть в суд на видачу судового наказу щодо мене, то чи зможу я від нього відбитися, грунтуючись тільки на тому, що є рішення судів про те, що тарифи на ЖКП були незаконні з моменту їх прийняття (без наявності факту мого особистого спору з новим КП)?

Юрій Васильович:
За той період, що вказано в скасованому СН, Правонаступник може подавати позов, а не заяву про видачу СН. Факт правонаступництва потрібно довести.
Якщо правонаступник отримає новий СН за весь час, Ви надасте ухвалу про скасування попереднього СН і це будк підставою для скасування частини нового СН.  По іншій частині підставою для скасування може бути застосування тарифів, які скасовано, чи визнано незаконними - це буде "спір про право".

Олександр_2015:
Дякую, зрозуміло.
А який сенс подавати позов за період, з якого вже сплинуло 3 роки? Тільки з розрахунку на те, що я не заявлю в суді, щоб до мене застосували ч. 3 ст. 267 ЦК про строк позовної давності у 3 роки?

Перо:

--- Цитата: Олександр_2015 від 13 Серпня 2015, 11:43:14 ---Дякую, зрозуміло.
А який сенс подавати позов за період, з якого вже сплинуло 3 роки? Тільки з розрахунку на те, що я не заявлю в суді, щоб до мене застосували ч. 3 ст. 267 ЦК про строк позовної давності у 3 роки?

--- End quote ---

Ну позичач ще ж не знає, чи буде заявлено про застосування позовної давності.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version