'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Свавілля жеку (порушення ДБН димовентиляційних каналів)  (Прочитано 8239 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Мене цікавить таке питання- за допомогою яких юридичних інструментів можна відстояти і захистити у даному випадку свої права?

Якщо вважаєте свої права порушеними -слід звертатися до суду із позовом на сусіда, з вимогою привести димовентіляційні канали у первісний стан. Для цього запитати у балансоутримувача копію проекту комунікацій будинку. У разі відсутності відповіді чи відписки -в суді подати заяву про витребування доказів. Далі подавати клопотання про призначення судової експертизи з питанням -чи відповідає проекту те, що влаштував там сусід; а також встановити причини того, що там зараз влаштоване (насамперед, хто саме мав технічну можливість все це влаштувати), щоб довести суду особу, яка винна у порушеннях, якщо такі є.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Не, як можна давати відповід, не прочитавши запитання до кінця.
Концепція всіх Ваших коментарів дуже проста - ЯКЩО ПОРУШИЛИ ТВОЇ ПРАВА ОДИН РАЗ - ВТІКАЙ, БО ЦЕ ЛИШЕ ПОЧАТОК. Втікай може мати напрямки (до юрист, до адвоката, до нас і взагалі в невідомому-му напрямку)
Повторюсь в мене є дозвіл на котел з 2004р. з привязкою до моїх ДВК (повністю законний зі всіма підписами і резолюціями довідками і талонами про надання пожливості підключення 2-х контурного котла. Сусуд живе в іншому (суміжному) будинку і має ІНШІ ДВК (з другої сторони будинка), але він взяв "незаконно" мої ДВК і вентеляційні канали ТАКОЖ!!!
Прийшов ЖЕК - побачив. Зробив великі очі... Побачив відкрите порушення. Почав жалітись, що сусід (тож що використовує мої ДВК незаконно) не пускає їх до хати. В нього новий ремонт... І т.д... і т.п. І каже мені - бери ДВК іншого сусіда (ЗНИЗУ, який доречі 2 неділі назад віддав Богу душу, з приводу тих же самих ДВК)!!! Я А ХУ Явіть собі, що подумав - А В ГРУДЯХ КИПИТЬ вулкан і кажу НІ - КАТЕГОРИЧНО НІ!!! Ну то ЖЕК каже - Я ТОБІ ВІДКЛЮЧУ ГАЗ!!! Я думав, що це ШУТКА. АЛЕ ЧЕРЕЗ 2 неділі - сталося відключення газу МЕНІ!"!
Прийшов я в ОблГаз питаю за що??? Відповідають - ЖЕК!!! Питаю на якій підставі??? Дають пакет документів!!! Приглядуюсь, а він ВЗАГАЛІ ВІДНОШЕННЯ ДО МОГО БУДИНКУ (і моїх каналів) НЕ МАЄ!!!
В доданих файлах все видно НЕВООРУЖЕННИМ глазом:
1. ПроектДВК (реальний) - Реальний переріз ДВК на 2004р - присутній в моєму дозволі на котел.
2. ПроектЖЕК - переріз ДВК виданий ЖЕКом мені в 2015р. - зверніть увагу, що мій ДВК знаходиться зрузу біля вентиляційного каналу, а НАСПРАВДІ він міститься між ДВК кв. 2 і кв. 6
3. Фото ДВК і вентиляції - фото, яке я зробив на горищі де видно РЕАЛЬНЕ розташування ДВК і вентиляції, А НЕ ТО ЯКЕ МЕНІ "ВПАРЮЄ" ЖЕК, піддаючи загрозі моє життя і здоровя і брутально порушуючи мої законні права!!!

І коли хтось не може прочитати ці ПЕРЕРІЗИ - ТО ВІН НЕ МОЖЕ ЧИТАТИ - а які тоді він може поради давати???
Ідентично ЖЕК - БАЛАНСОУТРИМУВАЧ ДВК - субєкт, який має слідкувати за дотриманням нормативів, ДБН і порушеннями!!! А він що робить - НАГЛО ПРОДАЄ МІЙ КОМФОРТ, БЛАГОУСТРІЙ І ЗДОРОВЯ!!! А коли я намагаюсь відстояти свої законні права - ВІН ВІДРУБУЄ МЕНІ ГАЗ!!! За що????

Правда вчора голова Р-ну звонив і зі страхом питався: ВАМ ВЖЕ ВКЛЮЧИЛИ ГАЗ???
Ну як можна очікувати на відповідь, надавши лише одне сумнівне креслення ( це вже в останньому пості Ви надали два різні, які можна хоч порівняти). На тому першому кресленні взагалі є ОДИН будинок ( чому так, питання ставте до того, хто креслив), а у Вашому пості зазначено що будинків ДВА. Концепція моєї відповіді була звернутись до адвоката за місцем проживання, що аж ніяк не
Цитувати
ВТІКАЙ
.
Звертаю Вашу увагу на те, що для отримання відповіді на форумі Вам спочатку  було потрібно дотриматись  умов п. 3 "Правил форуму" і виконати наступне:  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8693.0.html  Наведена фотографія взагалі нічого не доводить. Ви сфотографували так звані "сажотруски"... То й що?
Це по-перше.

По-друге, на форумі заборонена ненормативна лексика, жаргон, суржик, спотворення нормативної лексики.

ПОПЕРЕЖЕННЯ:
Ви порушили п.п. 3, 4, 5, 6, 7, 9, 12 Правил форуму.
Попередження перше і останнє! У разі повторного порушення, доступ Вам до Форуму буде заблоковано!
« Останнє редагування: 19 Грудня 2015, 17:28:08 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цікаво, це просто НЕВИХОВАНІСТЬ?
В іншій темі цього автора http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9380.msg53581.html#msg53581  теж  після  не дуже вдалого запитання у першому пості, в другому вже лунає  претензія щодо відповіді
Як раз і були пропущені по тій причині, що виконавчі листи були в ДВС, справу що до нематеріального стягнення що до спілкування і виховання (7 років дитині) - ЗАКРИЛИ, в звязку з повним виконання, а листи не повертали ні стягувачеві - НІ ВІДДАВАЛИ В СУД!!!
Зрозуміло ? ? ?

Чи маємо чергового тролліка?
В темі:     'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник >    Форум >    Запитання по ЖКП >  Как отказаться от отопления?  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9318.msg53535.html#msg53535
наш діалог:
А если отключение произошло еще лет 5 назад (документ об отключении имеется) Документ подписан работником ЖЕКа. Был звонок на горячую линию. Де факто уже 5 лет на автономном отоплении. Де юре...

"Порядок..." було затверджено 8 років тому...

Є справка с ЖЕКа (8лет), що сповивач відключений від загального опалення.

Де юре потрібне рішення міжвідомчої комісії про надання дозволу на відключення...

Але саме відключення зареєстроване ще 8 років назад -

А в цій темі повідомляє
но согласно моим разрешениям (2004г) у меня стоит 2-х контурный котел,

1. ПроектДВК (реальний) - Реальний переріз ДВК на 2004р - присутній в моєму дозволі на котел.


« Останнє редагування: 19 Грудня 2015, 20:59:50 від Юрій Васильович »
Записаний

rosomacha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
    • Перегляд профілю

Ннн да.
Невміння і НЕБАЖАННЯ відстаювати свої ПРАВА породжує в звичайних громадянах відчуття безвихіддя ОБРЕЧЕННОСТІ, А у ПРОВЛАДНИХ структурах - ВІДЧУТТЯ БОЖЕСТВЕННОЇ БЕЗКАРНОСТІ. І тоді вирішення проблеми провладним "Олімпом" вирішується не знанням і вміння вирішувати проблеми, а НАГЛІСТЮ і ...
І виходячи з тої точки зору, Юрій Васильович,- ТАК Я ТРОЛЬ (який прагне відстояти свої порушені права!!!) А Ви тоді ким будете Юрій Васильович???
Тим більше в світлі посліднього повідомлення де ви виписуєте казна що, сходячи на МОЮ ТРОЛІВСЬКУ ОСОБИСТІТЬ, яке не має ні найменшого відношення до ТЕМИ???
Записаний

rosomacha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
    • Перегляд профілю

Мене цікавить таке питання- за допомогою яких юридичних інструментів можна відстояти і захистити у даному випадку свої права?

Якщо вважаєте свої права порушеними -слід звертатися до суду із позовом на сусіда, з вимогою привести димовентіляційні канали у первісний стан. Для цього запитати у балансоутримувача копію проекту комунікацій будинку. У разі відсутності відповіді чи відписки -в суді подати заяву про витребування доказів. Далі подавати клопотання про призначення судової експертизи з питанням -чи відповідає проекту те, що влаштував там сусід; а також встановити причини того, що там зараз влаштоване (насамперед, хто саме мав технічну можливість все це влаштувати), щоб довести суду особу, яка винна у порушеннях, якщо такі є.

Дякую п. Петро
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ннн да.
Невміння і НЕБАЖАННЯ відстаювати свої ПРАВА породжує в звичайних громадянах відчуття безвихіддя ОБРЕЧЕННОСТІ, А у ПРОВЛАДНИХ структурах - ВІДЧУТТЯ БОЖЕСТВЕННОЇ БЕЗКАРНОСТІ. І тоді вирішення проблеми провладним "Олімпом" вирішується не знанням і вміння вирішувати проблеми, а НАГЛІСТЮ і ...
І виходячи з тої точки зору, Юрій Васильович,- ТАК Я ТРОЛЬ (який прагне відстояти свої порушені права!!!) А Ви тоді ким будете Юрій Васильович???
Тим більше в світлі посліднього повідомлення де ви виписуєте казна що, сходячи на МОЮ ТРОЛІВСЬКУ ОСОБИСТІТЬ, яке не має ні найменшого відношення до ТЕМИ???

 Невміння і НЕБАЖАННЯ відстоювати свої ПРАВА, породжує в звичайних громадянах почуття безвиході (безвихідності), ПРИРЕЧЕНОСТІ. З цим згоден.
Що стосується ОСТАННЬОГО повідомлення, то я лише цитую Ваші, то 5 (п'ять) років, то 8  (вісім) років, то 2004 рік ( тобто 11 одинадцять років).
Записаний

rosomacha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 19
    • Перегляд профілю

ВИДАЛЕНО.

Тільки ось Ви не могли би ПО СУТІ мені пораду дати???
В який суд позов на ЖЕК подавати???
Адмін??? Господарський??? Чи загальний???

Порушення п.п. 9, 12 Правил форуму.
« Останнє редагування: 22 Грудня 2015, 00:25:04 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Місцевий загальний.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Доступ дописувачу rosomacha заблокований на 30 днів. Причина типова, порушення Правил Форуму
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email