'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: понижающие диоды...  (Прочитано 4193 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

roma_08_09@ukr.net

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 45
    • Перегляд профілю
    • Email
понижающие диоды...
« : 04 Лютого 2016, 13:31:34 »

Доброго вечора!!! я є інвалідом війни 2 групи, маю приватизовану трьохкімнатну квартиру на 5 поверсі 5 поверхового будинку, балансоутримувачем будинку є міськрада, тобто обєднання співвласників багатоквартирних будинків не створене. Я, як власник квартири перебуваю у договірних відносинах з місцевим ВУЖГ, зокрема мною укладені договори щодонадання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та договір про надання послуг з постачання холодної води та водовідведення(на основі типових договорів). Ситуація слідуюча, ЖЕК, за власною ініціативою, вмонтував в мережу освітлення підвальних приміщень (коридору підвалу, підвалів мешканців будинку) діоди (трансформатори) які понизили напругу в мережі з 220 вольт на 100 вольт (з метою економії??? зручності??) в підвалі практично не видно, дуже погане освітлення, світло від лампочок мало того що дуже слабке ще й мерехтливе, доводиться користуватись додатково ліхтариками щоб розгледіти! проконсультуйте будь-ласка, чи правомірні вищевказані дії ВУЖКГ???? чи має ЖЕК право понижувати напругу в підвальних приміщенях?? як мені діяти в даному випадку. дякую.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: понижающие диоды...
« Reply #1 : 05 Лютого 2016, 02:43:35 »

Доброго вечора!!! я є інвалідом війни 2 групи, маю приватизовану трьохкімнатну квартиру на 5 поверсі 5 поверхового будинку, балансоутримувачем будинку є міськрада, тобто обєднання співвласників багатоквартирних будинків не створене. Я, як власник квартири перебуваю у договірних відносинах з місцевим ВУЖГ, зокрема мною укладені договори щодонадання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та договір про надання послуг з постачання холодної води та водовідведення(на основі типових договорів). Ситуація слідуюча, ЖЕК, за власною ініціативою, вмонтував в мережу освітлення підвальних приміщень (коридору підвалу, підвалів мешканців будинку) діоди (трансформатори) які понизили напругу в мережі з 220 вольт на 100 вольт (з метою економії??? зручності??) в підвалі практично не видно, дуже погане освітлення, світло від лампочок мало того що дуже слабке ще й мерехтливе, доводиться користуватись додатково ліхтариками щоб розгледіти! проконсультуйте будь-ласка, чи правомірні вищевказані дії ВУЖКГ???? чи має ЖЕК право понижувати напругу в підвальних приміщенях?? як мені діяти в даному випадку. дякую.
Швидше за все, ЖЕК встановив послідовно з лампочками діод(або діоди, паралельно), а не трансформатор, тому, що трансформатор не призводив би до мерехтіння ламп, а просто вони б менш яскраво світились.
Це зазвичай роблять для того, щоб значно подовшити строк роботи ламп розжарювання, адже напруга при цьому на лампочці дійсно понижується вдвічі, десь до 100-105 вольт, і строк її роботи значно подовжується.
У мене у самого в квартирі, в коридорі, стоїть діод послідовно з лампою освітлення, так я вже навіть не пам"ятаю скільки ця лампа працює без заміни.Мабуть вже років 15.
Якщо жеківські електрики не дуже хитро сховали цей діод, то Ви можете його замкнути накоротко(додержуючись правил безпеки), і лампочки почнуть світитись як їм належить.Інший варіант - встановити лампочки вдвічі більшої потужності.Наприклад, якщо лампи стоять 40 вт, то вкрутити 75вт., або 100 вт.
« Останнє редагування: 05 Лютого 2016, 02:47:18 від stepan »
Записаний

dovlatov

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
Re: понижающие диоды...
« Reply #2 : 23 Листопада 2020, 13:23:10 »

Если интересует освещение, можете посмотреть на сайте https://www.brille.ua/
Там сейчас большие скидки. Можете еще успеть.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email