Форум > Запитання

Питання

(1/5) > >>

микола Петрович:
питання по позовній заяві.
Подано позовну заяву. Я виявив, шо підписав позовну заяву не директор підприємства, хоча підпис виконаний на позовній заяві від імені директора.
Які наслідки це може мати для позову. Чи є підстави залишити позов без розгляду, якщо позов підписано і подано до суду неповноважною особою?

Олександр_2015:

--- Цитата: микола Петрович від 23 Лютого 2016, 21:17:19 ---питання по позовній заяві.
Подано позовну заяву. Я виявив, шо підписав позовну заяву не директор підприємства, хоча підпис виконаний на позовній заяві від імені директора.
Які наслідки це може мати для позову. Чи є підстави залишити позов без розгляду, якщо позов підписано і подано до суду неповноважною особою?

--- End quote ---


--- Цитувати ---Стаття 119. Форма і зміст позовної заяви

3. Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання.

Стаття 121. Залишення позовної заяви без руху, повернення заяви

3. Крім цього, заява повертається у випадках, коли:

3) заяву від імені позивача подано особою, яка не має повноважень на ведення справи;
--- End quote ---
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1618-15/page4

Юрій Васильович:

--- Цитата: микола Петрович від 23 Лютого 2016, 21:17:19 ---питання по позовній заяві.
Подано позовну заяву. Я виявив, шо підписав позовну заяву не директор підприємства, хоча підпис виконаний на позовній заяві від імені директора.
Які наслідки це може мати для позову. Чи є підстави залишити позов без розгляду, якщо позов підписано і подано до суду неповноважною особою?

--- End quote ---
В позові про довіреність щось зазначено?

микола Петрович:
у позові (в додатках теж) немає нічого про довіреність. позивач юридична особа.Представника не зазначено

Юрій Васильович:
Є підстава для повернення заяви.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Відповідь

Go to full version