'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Проблеми з Київенерго  (Прочитано 7673 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Вікторія

  • Гість
Проблеми з Київенерго
« : 10 Жовтня 2016, 16:22:53 »

Доброго дня!
Підскажіть будь-ласка як я можу вирішити спірні питання з Київенерго?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #1 : 10 Жовтня 2016, 21:47:23 »

Які?
Записаний

Вікторія_Sav

  • Гість
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #2 : 11 Жовтня 2016, 16:24:12 »

Київенерго відключили мою оселю від електропостачання, за борг. Борг виник у звязку з великим споживанням електроенергії (і певними сімейними обставинами), особливо у зимовий час, оскільки мій будинок повіністю електрофіковано, опалюється електро-котлом, електроплита, бойлер (газ повінстю відсутній). Перше відключення було в 2015 році, в цьому ж році ми заключили вимушену угоду (оскільки наступали холода) на реструктуризацію, згідно якої я повинна платити 1200 реструктуризації та  2000-3000 грн за місяць (за спожиту елетроенергію) це дуже велика сумма для мене. Перш ніж заключити данну угоду про реструктуризацію вимагали спочатку оплати першоначальний внесок  в розмірі 30% це приблизно тисяч 6000, але після довготривалого листування відповідно до букв закону вони надали реструктуризацію на 18 місяців замість 36, які я просила мені надати, і данний процент першонального внеску зменшили до 1500 грн. В звязку з великим споживанням електроенергії в період 2015-2016 років щомісячні платежі  були  сплачені не в повному розмірі, мою оселю знову приїхали і відключили від електромережі, без попередження. Хотя останні місяці платежі були внесені в повному обсязі і за спожиту елетроенергію і за щомісячний платіж.
Що мені робити? Є бажання закрити борг, але в більш тривалий термін.
« Останнє редагування: 11 Жовтня 2016, 23:24:19 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

Вікторія_Sav

  • Гість
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #4 : 12 Жовтня 2016, 11:12:08 »

дякую за ссилку! Справа в тому, що коли я почала шукати де знаходиться в нас ця комісія мені повідомили, що вона вже не діє.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #5 : 15 Жовтня 2016, 14:25:43 »

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/976-2003-п

Цитувати
Заборгованість  громадян   з   оплати  житлово-комунальних
послуг,  що  утворилася на 1 липня 2003 р...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #6 : 15 Жовтня 2016, 22:02:36 »

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/976-2003-п

Цитувати
Заборгованість  громадян   з   оплати  житлово-комунальних
послуг,  що  утворилася на 1 липня 2003 р...

Ну то що? Постанова в червні 2003 на виконання закону від лютого 2003р. Постанова чинна. В 2006р. новий закон визначив, що заборгованість до 2006р. реструктуризується в порядку визначеним законом 2003р. http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/498-16 Ці закони зобов'язують комунальні підприємства рекструктизувати борги споживачів що утворилися до 2006р. Далі зобов'язань нема ( принаймні мені такі НПА невідомі), але ніхто і не забороняє реструктуризацію боргів що утворилися після 01.01. 2006р. Типовий договір в редакції 2003р. є чинним. Дописувачка договір на реструктуризацію уклала:
в 2015 році, в цьому ж році ми заключили вимушену угоду (оскільки наступали холода) на реструктуризацію,
Бачили очі, що купували...
Записаний

Вікторія_Sav

  • Гість
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #7 : 19 Жовтня 2016, 17:11:11 »

Хочу до всего цього зазначити: від сплати платежів ніхто не відмовлявся. В звязку з склавшимися життевими обставинами виник борг, який є бажання погасити и закрити це питання, але у такий короткий термін, як мені надали у мене не має можливості це зробити, а коли були надані відповідені документи про не платоспроможність на них не звернули уваги, хоть це і прописано в З А К О Н   У К Р А Ї Н И "Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію".
Записаний

Вікторія_Sav

  • Гість
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #8 : 19 Жовтня 2016, 17:19:30 »

25 % від доходів разом - борг + щомісячний платіж. А людині яка була на той момент повіністю безробітною реструктуризацію надали на 16 місяців (по 1200 грн в місяць) та споживання електроенергії в місяць не по 100 кВт, а по 600-800 кВт в теплі пори року, а в зимовий період по 2000-3000 кВт.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #9 : 20 Жовтня 2016, 02:24:28 »

Вам було потрібно до підписання договору про реструктуризацію звернутись до Київенерго з письмовою пропозицією укласти договір на інших умовах. У разі відмови, звернутись до комісії при ОМС чи до самого ОМС зі скаргою. Або до суду з позовом.
Так само і після підписання договору, тільки вимога змінити визначені договором умови. Тільки в цьому випадку, на період до вирішення спору по суті, бажано договір виконувати...

P.S. Сьогодні уряд дозволив поточні платежі розстрочити на 6 місяців.
« Останнє редагування: 29 Листопада 2016, 11:15:37 від Юрій Васильович »
Записаний

Олександр Грицак

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8
    • Перегляд профілю
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #10 : 28 Листопада 2016, 18:06:44 »

Під скажіть будласка як діяти в даній ситуації: працівники Київобленерго під час перевірки електролічильника виявили, що пломба яку встановив завод виробник лічильників має пошкодження а саме: погано видно відтиск, хоча під час монтажу вказаного лічильника питань до вказаної пломби не було, і працівники Київобленерго хочуть забрати вказаний лічильник та провести еспертизи в їхній установі, але я їм запропонував відвезти вказаний лічильник в незалежну експертну установу для проведення експертизи на лічильнику так як недовіряю їм і їхнім експертизам, але працівники Київобленерго відмовили мені при цьому нічого непояснили чому вони відмовиляють у проведенні незалежної експертизи.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #11 : 28 Листопада 2016, 20:24:36 »

Під скажіть будласка як діяти в даній ситуації:...
Інформація неповна... Будинок садибний/багатоквартирний? Лічильник встановлено всередені/зовні? І т.д. і т.п.
До відома:
Цитувати
Експертиза засобу обліку, який належить побутовому споживачу або за збереження якого він відповідає, здійснюється у присутності побутового споживача.
П. 15 ПКЕЕН
Записаний

Олександр Грицак

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8
    • Перегляд профілю
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #12 : 29 Листопада 2016, 09:07:35 »

Приватний будинок і льчильник знаходиться в гаражі, доступ сторонніх осіб обмежений.
Записаний

Олександр Грицак

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8
    • Перегляд профілю
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #13 : 29 Листопада 2016, 09:09:42 »

Вимагати у проведенні незалежної експертизи я не маю права?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Проблеми з Київенерго
« Reply #14 : 29 Листопада 2016, 09:22:31 »

Приватний будинок і льчильник знаходиться в гаражі, доступ сторонніх осіб обмежений.
Встановлено відкритим, ччи у спеціальному коробі, який пломбуєтьсяя енергопостачальником?
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email