'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов Керуючої компанії Печерського р-ну до andrk - Справа № 757/7486/20-ц  (Прочитано 19463 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Сподіватимемося, що пошта встигне клопотання доставити...
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Сьогодні телефонувала помічниця судді у цій справі і повідомила про відкриття провадження і про письмове провадження (очевидно, так повідомляють тепер замість надсилання ухвали поштою), також вона повідомила, що на розгляд за законом відведено 2 місяці, протягом яких справу буде розглянуто. Не знаю, коли вони реально планують розглянути, теж сподіваюсь, що клопотання встигне надійти.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Відстежив відправлення по сайту Укрпошти - було вручено 9 березня. Зворотне повідомлення ще не встигло надійти мені.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Сьогодні зайшов на пошту за зворотним повідомленням, а мені ще додатково вручили листа з копією відзиву на апеляційну скаргу. Викладаю її сюди, на мої аргументи позивач ніяк в ній не відповідає. До того ж відправлявся цей відзив за тією ж схемою, що й відповідь на відзив в першій інстанції - на конверті був стікер без адреси і з вказаним невідомим мобільним (скан додаю), і я б взагалі його не отримав, якби не завітав до відділення. Щоправда, на лицьовому боці конверту була від руки написана адреса (і той самий невідомий мобільний), але мені ніхто не надсилав у поштову скриньку повідомлення про надходження відправлення.
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 13 Березня 2021, 16:22:14 від andrk »
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

В реєстрі з'явилася постанова КАС  -   https://reyestr.court.gov.ua/Review/96302405    - залишити без змін рішення першої інстанції :(
Всі аргументи проігноровані, клопотання про зупинення не задоволене, навіть щодо позовної давності суд не згадує про мої аргументи про позицію Верховного суду  :(
Навіть пишуть, що відповідь на відзив надсилалося нам позивачем нібито на якусь адресу
Не знаю, чи вистачить сил і чи є сенс подавати кассацію....  Навіть щодо виконання рішення - я не маю прямих реквізитів позивача (бо поточні сплати йдуть через посередників)
 
« Останнє редагування: 20 Квітня 2021, 14:43:29 від andrk »
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Навіть сумніваюся у самій можливості касаційного перегляду, враховуючи ч.3 ст 389 ЦПКУ щодо малозначних справ і справ з малою ціною позову, не знаю, чи може тут застосовуватися вийняток  "справа становить значний суспільний інтерес або має виняткове значення для учасника справи, який подає касаційну скаргу"
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Якщо інші варіанти не мають сенсу, я хотів би хоча б коректно виконати рішення добровільно, аби позивач не мав підстав звертатись до виконавців. В рішенні суду не зазначені платіжні реквізити позивача, я знайшов серед фотокопій матеріалів справи фото платіжки зі сплати позивачем судового збору рік+ тому, але не можу знати, чи актуальні ці платіжні реквізити зараз ... Як вчинити в таквй ситуації? І чи треба направити квитанцію про сплату позивачеві чи суду?
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Копію постанови КАС сьогодні отримав поштою, скани викладаю
(click to show/hide)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Як вчинити в таквй ситуації? І чи треба направити квитанцію про сплату позивачеві чи суду?

Спробуйте сплатити на відомі реквізити для запобігання подальшого примусового стягнення виконавчого збору/винагороди виконавця (якщо буде отримано і подано на виконання виконавчий лист). На неактуальні реквізити платіж банку не пройде. А якщо пройде -направте до ЦОС і КК (позивачу) інформацію з підтвердженням сплати. Сплачувати треба із вказівкою: виконання рішення суду у справі № _______.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Навіть сумніваюся у самій можливості касаційного перегляду, враховуючи ч.3 ст 389 ЦПКУ щодо малозначних справ і справ з малою ціною позову, не знаю, чи може тут застосовуватися вийняток  "справа становить значний суспільний інтерес або має виняткове значення для учасника справи, який подає касаційну скаргу"

Більш перспективним видається перегляд за нововиявленими обставинами у майбутньому (якщо будуть визнані незаконними застосовані судами РКМДА). Хоча Порошенко, Кличко, Яценюк і Ко навмисно зробили так, щоб визнання їх рішень незаконними не тягло реальних наслідків -див. корупційну ч. 2 ст. 265 КАС. Ще й штучно, через зміну умов конкурса, протягли Смоковича на голову ВС(КАС), який при всіх режимах стійко охороняє інтереси суб'єктів владних повноважень.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю


Спробуйте сплатити на відомі реквізити для запобігання подальшого примусового стягнення виконавчого збору/винагороди виконавця (якщо буде отримано і подано на виконання виконавчий лист). На неактуальні реквізити платіж банку не пройде. А якщо пройде -направте до ЦОС і КК (позивачу) інформацію з підтвердженням сплати. Сплачувати треба із вказівкою: виконання рішення суду у справі № _______.

Вже сьогодні (точніше, вже вчора) так і зробив - на відомі реквізити сплатив - поки що кошти не повернулися, на проходження платежу йде до 3 роб. днів, але зазвичай проходять швидше. Вказав саме таке призначення платежу, тобто "добровільне виконання рішення суду у справі №___, в т.ч ___ грн заборгованість, ___ грн судового збору з (ПІБ1), ___грн судового збору з (ПІБ2)"

Завтра (тобто вже сьогодні) планую відправити листа Кер.Компанії як позивачу поштою інформацію про факт виконання і додам туди оригінал платіжного доручення. Я сплатив через банківський онлайн, роздрукував доручення, і в відділенні банку отримав на цей документ мокру печатку і підпис, хоча гроші скоріше за все ще не надійшли отримувачеві, бо я спитав про це, і мені якраз і сказали, що піде до 3 банк. днів, але зазвичай швидше.

Щодо ЦОС (мабуть центр обслуговування споживачів?), то я про нього раніше не чув і навіть не знаю, де він знаходиться ...
« Останнє редагування: 27 Квітня 2021, 02:10:17 від andrk »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
Щодо ЦОС (мабуть центр обслуговування споживачів?), то я про нього раніше не чув і навіть не знаю, де він знаходиться ...
Вибачаюсь, ЦКС:
https://cks.com.ua/service-centers/
Хоча ЦОС також є (Шевченківського району), в стадії приєднання до нього ліквідованих КП усього міста.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Вибачаюсь, ЦКС:
https://cks.com.ua/service-centers/
Так, про ЦКС чув, але не розумію його роль в цій справі, він начебто ніде не фігурував, чи знає він взагалі про цю справу? Представляли КК за довіреністю якісь фізичні особи, мабуть власні юристи .... На КК листа підготував, сьогодні відправлю
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email