Форум > Запитання по ЖКП

Претензія від Київенерго

(1/1)

Кира:
Думаю, що  на пошті мене чекає Претензія від Київенерго. Чи потрібно її отримувати (вона надіслана рекомендованим листом) і якщо так, скільки часу я маю на те, щоб відповісти на неї? (Можливо вже задавали таке запитання, але, нажаль, на сайті не працює пошук). Буду дуже вдячна за допомогу.

stepan:

--- Цитата: Кира від 05 Квітня 2018, 19:49:29 ---Думаю, що  на пошті мене чекає Претензія від Київенерго. Чи потрібно її отримувати (вона надіслана рекомендованим листом) і якщо так, скільки часу я маю на те, щоб відповісти на неї? (Можливо вже задавали таке запитання, але, нажаль, на сайті не працює пошук). Буду дуже вдячна за допомогу.

--- End quote ---
Навряд чи Вам "претензію" від Київенерго будуть надсилати рекомендованим листом.Мені цих "претензій" від Київенерго накидали в поштову скриньку(без жодних супроводжувальних листів) вже чи то дві, чи то три штуки.
Скоріше рекомендованим листом надішлють або судовий наказ, або повістку в суд.
Якщо Ви не отримаєте рекомендований лист(якщо в ньому повістка в суд) на протязі 4-5(якщо не помиляюсь) днів, то суд вважатиме, що Вас повідомлено про с.з. належним чином.

Gelo:

--- Цитата: stepan від 05 Квітня 2018, 22:56:51 ---Якщо Ви не отримаєте рекомендований лист(якщо в ньому повістка в суд) на протязі 4-5(якщо не помиляюсь) днів, то суд вважатиме, що Вас повідомлено про с.з. належним чином.
--- End quote ---
Если повестка в суд, ошибаетесь.
В ГПК другое мнение

--- Цитувати ---Стаття 130. Порядок вручення судових повісток
3. Якщо особу, якій адресовано судову повістку, не виявлено в місці проживання, повістку під розписку вручають будь-кому з повнолітніх членів сім’ї, які проживають разом з нею. У такому випадку особа, якій адресовано повістку, вважається належним чином повідомленою про час, дату і місце судового засідання, вчинення іншої процесуальної дії.

4. У разі відсутності адресата (будь-кого з повнолітніх членів його сім’ї) особа, яка доставляє судову повістку, негайно повертає її до суду з поміткою про причини невручення. 
--- End quote ---

stepan:

--- Цитата: Gelo від 06 Квітня 2018, 21:17:21 ---
--- Цитата: stepan від 05 Квітня 2018, 22:56:51 ---Якщо Ви не отримаєте рекомендований лист(якщо в ньому повістка в суд) на протязі 4-5(якщо не помиляюсь) днів, то суд вважатиме, що Вас повідомлено про с.з. належним чином.
--- End quote ---
Если повестка в суд, ошибаетесь.
В ГПК другое мнение

--- Цитувати ---Стаття 130. Порядок вручення судових повісток
3. Якщо особу, якій адресовано судову повістку, не виявлено в місці проживання, повістку під розписку вручають будь-кому з повнолітніх членів сім’ї, які проживають разом з нею. У такому випадку особа, якій адресовано повістку, вважається належним чином повідомленою про час, дату і місце судового засідання, вчинення іншої процесуальної дії.

4. У разі відсутності адресата (будь-кого з повнолітніх членів його сім’ї) особа, яка доставляє судову повістку, негайно повертає її до суду з поміткою про причини невручення. 
--- End quote ---

--- End quote ---
Мені з 2011 р. жодного разу поштар не намагався вручити повістку до суду(а їх було вже мабуть штук 7-8 щонайменше) особисто в руки, завжди кидають в поштову скриньку повідомлення, що на пошті вас чекає рекомендований лист, та ще й не завжди пишуть, що в ньому судова повістка...
А якщо не прийдеш за рекомендованим листом, то його відправлять назад в суд через декілька днів.

Gelo:
У меня была подобная история в двух почтовых отделениях. Написал заявление нач. Укрпочты города где изложил суть претензии. Указан, что почтальон не приносит, а нач. отделения не реагирует и указал на их обязательство доставлять до адресата, согласно ПКМУ від 5 березня 2009 р. № 270 Про затвердження Правил надання послуг поштового зв'язку http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/270-2009-%D0%BF/page
Теперь длительное время с нач. отделения любезно общаемся (запомнила), а подобные письма приносят утром, чтобы застать дома.
Пишите.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

Go to full version