'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Заява про видачу Копійї рішень про визнання рахунків ГІОЦ недійсними - прохання до В.І.  (Прочитано 18929 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Шановний Вікторе Івановичу! Чи не могли б Ви отримати копії рішень у справах № 2-91-1/06 та  № 2-45-1/06 Солом’янського райсуду. Суддя Апеляційного  суду (не знаю як написати вірно) «побажала їх побачити на наступному засіданні. Сьогодні в черговий раз відповідач не прийшов (Справа про укладення договорів на жкп), хоча і повідомлення про дату засідання отримав. Суддя почала розглядати мою апеляцію у відсутності відповідача, але потім, сказала, що далі не може, бо хотіла б почути і другу сторону. І попросила, щоб було, б добре надати копії рішень вищезгаданих справ – питання про сплату рахунків на р/р ГІОЦ. Засідання відбудеться 17.06 о 10:00. Можливо і у Вас (або учасників форуму) буде час, прийти підтримати мене.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Мені здається, що свого часу вони були викладені в Нарисах одного з двох моїх сайтів - попередників. Пошукайте (скористайтесь функцією ПОШУК на цьому сайті).
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Вікторе Івновичу! Я знаю, що вон є на сайті, але чи досить таких копій для суду? можливо треба надати копії видані канцелярією суду?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Вікторе Івновичу! Я знаю, що вон є на сайті, але чи досить таких копій для суду? можливо треба надати копії видані канцелярією суду?
Не виключено, що так. Тоді доведеться звертатися з заявою до голови суду.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу, похання до Вас: чи не змогли б Ви їх отримати при нагоді - адже я не є учасником справи? Буду дуже вдячний.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу, похання до Вас: чи не змогли б Ви їх отримати при нагоді - адже я не є учасником справи? Буду дуже вдячний.
Справи вже давно в архіві. Я можу подати заяви про виготовлення додаткових копій, але ще потрібно побігати по Ощадбанках, щоб сплатити державне мито з виготовлення додаткових копій. Хоч воно "смішне" за сумою, але часу потребує не малого. А може Вас влаштував би варіант засвідчити у нотаріуса мої копії, які були видані раніше? Або навіть взяти їх "напрокат" для огляду в судовому засіданні? Відверто кажучи, їх також доведеться розшукувати в архіві, однак не в судовому, а у домашньому.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу, а питання актуальне. І мені треба ці копії. Стаю в чергу.
Можу побігати по Ощадбанках, написати заяву до суду сама, можу попросити "на засвідчення у нотаріуса" Ваш екземпляр. Як скажете, як Вам простіше.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу, а питання актуальне. І мені треба ці копії. Стаю в чергу.
Можу побігати по Ощадбанках, написати заяву до суду сама, можу попросити "на засвідчення у нотаріуса" Ваш екземпляр. Як скажете, як Вам простіше.
Я спочатку пошукаю ці рішення у своєму домашньому паперовому архіві, з'ясую, чи є на них усі "мокрі" печатки, і залежно від наслідків запропоную варіант. Це станеться, можливо, ближче до вечора.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Дякую Вікторе Івановичу! Мені підходить варіант або завірення у нотаріуса, або просто на суді показати оригінали і тут же дати копії. Через канцелярію сам не встигну зробити - знову робота у відрядженнях.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Дякую Вікторе Івановичу! Мені підходить варіант або завірення у нотаріуса, або просто на суді показати оригінали і тут же дати копії. Через канцелярію сам не встигну зробити - знову робота у відрядженнях.
Стосовно Рішення у справі  № 2-91-1/06 від 21 лютого 2006 р. - маю два примірники, обидва з мокрими печатками на кожній сторінці, один з них можу Вам подарувати. Доказ про те, що рішення набрало чинності є в матеріалах ВДВС, зокрема копія виконавчого листа, постанови про відкриття провадження та про фактичо повне виконання рішення суду.
Маю також Рішення у справі  № 2-45-1/06 від 29 червня 2006 р. в одному примірнику, з мокрими печатками на кожній сторінці. У виконавчому провадженні я участі не приймав, і мені невідомо, чи взагалі був отриманий моєю довірителькою виконавчий лист. Очевидно, к подальшому вона діяла без моєї допомоги. Це рішення можу надати для огляду у судовому засіданні, але можете завірити копію з нього у нотаріуса 5-ї Державної нотаріальної контори, яка знаходиться недалеко від моєї домівки (вул. Машинобудівна, ближче до вул. Вадима Гетьмана, на відрізку останньої від вул. Виборзької до Індустріального мосту). Про зустріч в нотаріальній конторі можна заздалегідь домовитися по тел. 050-448-1-844, коли повернетеся з відрядження.
« Останнє редагування: 16 Травня 2010, 14:13:02 від gro-za »
Записаний

Володимир

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 33
    • Перегляд профілю

Моя дружина - нотаріус. Звертайтесь. Копії зробить для Вас за 10 грн. для відвідувачів форуму. Скажіть що, адресу на форуму Віктора Івновича знайшли, адреса - Межигірська, 22, це не реклама, а бажання допомогти. Звертайтесь.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Моя дружина - нотаріус. Звертайтесь. Копії зробить для Вас за 10 грн. для відвідувачів форуму. Скажіть що, адресу на форуму Віктора Івновича знайшли, адреса - Межигірська, 22, це не реклама, а бажання допомогти. Звертайтесь.
Щиро дякую від імені всіх дописувачів за Вашу щедру пропозицію допомогти учасникам Форуму. Україна Вас не забуде, принаймі, не повинна забувати доброзичливих людей. На жаль, їх небагато.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

В.И. а мне можно такие копии заиметь?
Готов олатить Держмито (от вашего имени) и составить заявление от вашего имени (и даже отослать все документы в суд) От Вас будет единственное что требоваться (это уже просьба) - или забрать заверенные копии в суде, или получить их на почте :), и передать мне :)
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

В.И. а мне можно такие копии заиметь?
Готов олатить Держмито (от вашего имени) и составить заявление от вашего имени (и даже отослать все документы в суд) От Вас будет единственное что требоваться (это уже просьба) - или забрать заверенные копии в суде, или получить их на почте :), и передать мне :)
Нема питань. Рішення у справі № 2-91-1/06 від 21 лютого 2006 року містить 6 сторінок, у справі № 2-45-1/06  від 29 червня 2006 р. - 8 сторінок. Це для розрахунку держмита. Заяву слід писати на ім'я заст. голови Солом'янського райсуду м. Києва Завгородньої І.М. (вул. Шутова, 1).
« Останнє редагування: 16 Травня 2010, 21:57:47 від gro-za »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Узнал про заверение копии у нотариса.... (думал что такого вообще не делают)
Во первых: нотариусы не очень охотно это делают. (не сильно я ошибался ;) )
Во вторых: должно быть выполнено (кроме всего прочего) 3 условия:
1. на копии должно быть написано "з оригіналом згідно"
2. должно быть написано где хранится оригинал.
3. должно быть написано что решение набрало законную силу.
Ну и стандартно : "мокрая" печать
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email