'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Справа № 2а-11729/11/2670 (РКМДА № 1029 від 25.07.2008 р. КП ГІОЦ = ЄРЦ)  (Прочитано 15778 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Після відправки позову і відсутності процесуальної ухвали суду я звернувся до канцелярії ОАС, де мені повідомили про відсутність реєстрації такого позову. 20.09.2011 р. звернувся із запитом до суду і нарешті сьогодні отримав ухвалу про відкриття провадження у справі № 2а-11729/11/2670 (суддя Пісоцька О. В.):



Ухвалу і повістку було направлено нібито не на мою адресу. Оскаржується РКМДА № 1029 від 25.07.2008 р. «Про удосконалення і впорядкування системи розрахунків за житлово-комунальні та інші послуги» (позов у вкладенні). Як і у справі № 2а-9685/11/2670:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5194.msg29651.html#msg29651
КМДА намагається переконати суддю, що РКМДА щодо КП ГІОЦ є нібито актами індивідуальної дії, які не стосуються прав та інтересів споживачів ЖКП :o Трюк вже відомий. Судове засідання призначено на 28 жовтня 2011 р. о 08-30.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

....
Ухвалу і повістку було направлено нібито не на мою адресу. ...
Это какое-то НОУ-ГАУ ;) от Песоцкой. Мне она точно тоже заявила :( по одному делу.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Представників КМДА не було. Наступне засідання 17 листопада 2011 р. о 16-00.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Відбулося засідання. З'явилися сторони - я і представник КМДА. Мені відмовлено у виклику свідків -очільників КП ГІОЦ і КП "Липкижитлосервіс" (див. аттач). Ухвалу можливо завтра отримаю. Але після цього задоволено клопотання КМДА щодо залучення третьою особою КП ГІОЦ, хоча я проти цього заперечував, оскільки після публікації оголошення в порядку ст. 171 КАС ця особа має вирішувати питання про свій вступ у справу на власний розсуд. Нарешті суддя Пісоцька зобов'язала КМДА опублікувати оголошення про розгляд справи, побачивши п. 2 оскаржуваного розпорядження. Наступне засідання 23 грудня 2011 р. о 09-00.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Оголосивши про судовий розгляд суддя Пісоцька сьогодні продовжила "попереднє засідання", на які з'явилися Науменко (КП ГІОЦ) і Грама (КМДА). Обидви повідомили, що повістки отримали напередодні, при цьому КП ГІОЦ не отримало позов, а в КМДА звільнився з роботи попередній представник. Просили перерву, на що я заперечив. Тоді Пісоцька запропонувала мені надати усне обгрунтування позову, після чого "пригадала", що не вирішувалося питання поновлення строків для звернення до суду. Знову обгрунтував, після чого питання строків вона вирішила відкласти на майбутне. Наступне засідання 16 січня 2011 р. о 13-00. Мабуть з того часу і почну форсувати події, бо є очевиденим бажання судді позбутися справи.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Я вивчу адміністративний позов та обовязково після Нового року подам Заяву про встпуп 3-ю особою без самостійних вимог з долученням "квитанцій" КП ПОЦ та КП УЖГ "Печерськжитло".
« Останнє редагування: 24 Грудня 2011, 14:14:16 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Наступне засідання 16 січня 2011 р. о 13-00.

В це засідання не встиг. Наступне 09 лютого 2012 р. о 14-00.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Дмитре, адже в цей день і на той же час засідання у Дніпровському суді також проти КП ГІОЦ
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Так зійшлися зірки, що в цей день і на той же час у мене є ще справи, окрім цих. Доведеться подати клопотання про розгляд справи без моєї участі.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

КМДА опубліковало оголошення в "Хрещатику" за 24.02.2012 р. Оскільки не дотримано вимоги ч. 5 ст. 171 КАС буду наполягати на перенесенні. Крім того, я сам ще не отримав повістки на 27 лютого 2012 р. о 08-30.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Сьогодні ввечері отримав повістку на ранок, 27 лютого 2012 р. о 08-30. У п'ятницю, 24.02.2012 р. зареєстрував клопотання про неможливість розгляду справи (недотримання 5- денного строку після публікації) і долучення до м/с копії газетного оголошення. Чекаю на наступне судове засідання. Треті особи можуть вступати у справу, якщо вважають, що оплата за ЖКП по єдиному рахунку КП ГІОЦ є незаконною.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Треті особи можуть вступати у справу, якщо вважають, що оплата за ЖКП по єдиному рахунку КП ГІОЦ є незаконною.
Я теж так вважаю, але в суді з мене мало буде користі :).
Але розумію, що мені це буде корисно (можна буде отримати завірені копії судових рішень) і тому мабуть спробую, якщо час дозволить...

Я не розумію - РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМДА від 27.01.97 р. N 80 не чинне?
« Останнє редагування: 27 Лютого 2012, 20:05:46 від Олександр »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

КМДА вважає, що РКМДА № 80 чинне. Але воно не є предметом цієї справи.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Читаю Ваш адмінпозов (подобається  :), поки тільки знайшов помилку "відвідали Типовим договорам")...
Що конкретно я повинен зробити? Може є зразок заяви про приєднання третьою особою? Її можна відсилати рекомендованим листом чи треба особисто реєструвати у канцелярії ОАС? Яка адреса ОАС? Що треба додавати до заяви?
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Ви пишете:
З однієї сторони:
Цитувати
Рішенням Солом’янського райсуду м. Києва від 06.12.2007 р. по справі № 2-563-1/07 встановлено нечинність розпорядження КМДА № 80 від 27.01.1997 р. Обидва судові рішення набрали законної сили: обставини, ними встановлені, не підлягають повторному доведенню в інших справах (ч. 1 ст. 72 КАС).
Але про те саме абзацем вище Ви написали:
Цитувати
Питання невідповідності цих актів КМДА законодавству і їх нечинності вирішуються в інших судових процесах.
?
...
Прочитав - позов гарно написаний  ;) .
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email