'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Як визначити суму боргу?  (Прочитано 12092 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

rectifier

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю
Як визначити суму боргу?
« : 18 Вересня 2013, 20:51:47 »

ЖЕК  звернувся у суд з позовом до мене про стягнення боргу у сумі 5562 грн за утримання  будинку.  Прошу підказати  як перевірити суму боргу? Чим перевіряється нарахована ЖЕКом сума боргу, якшо немає договору і докази не додані до заяви?
Записаний

rectifier

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #1 : 19 Вересня 2013, 19:25:45 »

Маю мало часу на обдумування ситуації. Прошу допомоги!!! Не мовчіть!!!
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #2 : 19 Вересня 2013, 20:21:33 »

Чим перевіряється нарахована ЖЕКом сума боргу, якшо немає договору і докази не додані до заяви?
У київських судах - виключно рахунком-попередженням.  >:(
Що в ньому написано, то і є вашим боргом. Суд його доказами не перевіряє, оскільки для такої категорії справ діють "свої процесуальні" правила: довіряй і не перевіряй.

А якщо ви хочете перевірити, то передивіться рішення ОМС щодо формування тарифу на утримання будинків за спірний період.
Записаний

rectifier

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #3 : 19 Вересня 2013, 20:57:02 »

Чим перевіряється нарахована ЖЕКом сума боргу, якшо немає договору і докази не додані до заяви?
У київських судах - виключно рахунком-попередженням.  >:(
Що в ньому написано, то і є вашим боргом. Суд його доказами не перевіряє, оскільки для такої категорії справ діють "свої процесуальні" правила: довіряй і не перевіряй.

А якщо ви хочете перевірити, то передивіться рішення ОМС щодо формування тарифу на утримання будинків за спірний період.
Нічого не второпав.... Ні, я не з Києва. Що таке рахунок-попередження? До чого тут "тариф"? Тариф це  заплановані, приблизно розраховані витрати.  А фактично, що було? Як це не перевіряє? Де ж борг? Який же це тоді суд? 
« Останнє редагування: 19 Вересня 2013, 20:59:40 від rectifier »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #4 : 20 Вересня 2013, 01:45:16 »

Нічого не второпав.... Ні, я не з Києва. Що таке рахунок-попередження? До чого тут "тариф"? Тариф це  заплановані, приблизно розраховані витрати.  А фактично, що було? Як це не перевіряє? Де ж борг? Який же це тоді суд?
На форумі у розділах про судовий наказ та цивільні справи повно прикладів рахунків-попереджень.
А хіба вам нараховують щомісячну плату не по затвердженому ОМС тарифу, невже кожного місяця різну суму (за фактично надані послуги)? То тоді Ви точно не з Києва, а з іншої планети ...
Щодо того, який це тоді суд, відповідь вже давно відома українцям.
Записаний

rectifier

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #5 : 20 Вересня 2013, 09:08:04 »

На форумі у розділах про судовий наказ та цивільні справи повно прикладів рахунків-попереджень.
А хіба вам нараховують щомісячну плату не по затвердженому ОМС тарифу, невже кожного місяця різну суму (за фактично надані послуги)? То тоді Ви точно не з Києва, а з іншої планети ...
Щодо того, який це тоді суд, відповідь вже давно відома українцям.
Вашу відповідь треба розуміти так: "Ніякого суду нема,  докази боргу нікому не потрібні. Плати все, що вимагають, інакше здеруть примусово,  плюс ще судові вітрати... А якщо таке питаєш, то ти точно не з Києва і не з України"?
Чому не можна написати прямо?
Записаний

TAT1966

  • Гість
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #6 : 20 Вересня 2013, 09:10:55 »

ЖЕК  звернувся у суд з позовом до мене про стягнення боргу у сумі 5562 грн за утримання  будинку.  Прошу підказати  як перевірити суму боргу? Чим перевіряється нарахована ЖЕКом сума боргу, якшо немає договору і докази не додані до заяви?
Может и мой вопрос вам покажется странным, но тем не менее. Вы что, жили -не тужили в своей квартире, чего-то там, даже по минимуму получали (воду пили, в туалет ходили, около батареи грелись), и не понимали, что все это не бесплатно??? Какие Вам нужны доказательства? Вопросы нужно было задавать с момента получения права собственности. Вы услуги получали ? Или Вы сидели ждали около двери сотрудников ЖЕКа с ручкой в руках чтобы подписать договор? Что Вас больше беспокоит - отутствие договора или отутствие долга? Надо понимать, что такая сумма набежала не за один год. 
Записаний

Віталій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #7 : 20 Вересня 2013, 09:49:27 »

ЖЕК  звернувся у суд з позовом до мене про стягнення боргу у сумі 5562 грн за утримання  будинку.  Прошу підказати  як перевірити суму боргу? Чим перевіряється нарахована ЖЕКом сума боргу, якшо немає договору і докази не додані до заяви?

1. Поясніть яким чином і за який період у Вас виник цей борг. Тоді людям легше буду Вам щось порадити. Одна справа – несплата за квартиру протягом тривалого часу, інша – борг «зі стелі»
2. Починайте вивчати подібні справи. Розділ «СУДОВІ РІШЕННЯ» на головній сторінці цього форуму (http://gro-za.org/forum/index.php/board,24.0.html).
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #8 : 20 Вересня 2013, 11:13:42 »

ЖЕК  звернувся у суд з позовом до мене про стягнення боргу у сумі 5562 грн за утримання  будинку.  Прошу підказати  як перевірити суму боргу? Чим перевіряється нарахована ЖЕКом сума боргу, якшо немає договору і докази не додані до заяви?
Уточніть, це вже дійсно позов, чи це ще судовий наказ? (Це суттєво, бо і Ваші дії мають бути різними.)
Потрібно ознайомитися з матеріалами справи в суді, зробити з них копії (чи сфотографувати), бо інколи "боржнику" надсилають не всі копії. Викладіть копії сюди в темуза допомогою функції "Додаткові опції" (персональні дані можна попередньо видалити). Тоді можно буде Вам щось радити більш конкретно.
З викладеного зрозуміло, що борг накопичувався декілька років ( якщо це справді тільки за утримання будинку ), тому потрібно заявляти про застосування строку позовної давності.
Записаний

rectifier

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #9 : 20 Вересня 2013, 12:34:45 »

Может и мой вопрос вам покажется странным, но тем не менее. Вы что, жили -не тужили в своей квартире, чего-то там, даже по минимуму получали (воду пили, в туалет ходили, около батареи грелись, и не понимали, что все это не бесплатно??? Какие Вам нужны доказательства? Вопросы нужно было задавать с момента получения права собственности.
Та ні. Не дивуюся я Вашому питанню.... ВИ ТИПОВИЙ.... пересічний....
 От живу не тужу. А чому повинен тужити? Маю право МИРНО ВОЛОДІТИ своїм майном. ВАС сном і духом не знаю. А тут БАХ! Борг перед ВАМИ в 5556 гривень! Доказів ніяких.  Я Вас ніколи не бачив, розпоряджатися СВОЇМ будинком не доручав. Доказів того, що ВИ маєте право на будь-яку діяльність у МОЄМУ будинку ВИ не можете мати апріорі і САМЕ ТОМУ до позову ВИ їх не  можете прикласти.  Ах, не врахував... "суд" ВАШ....
Питання задавати наперед не маю звички. Я не Вангелія і не Вольф Мессінг. Задаю в міру їх виникнення.
Записаний

rectifier

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #10 : 20 Вересня 2013, 12:38:17 »

1. Поясніть яким чином і за який період у Вас виник цей борг. Тоді людям легше буду Вам щось порадити. Одна справа – несплата за квартиру протягом тривалого часу, інша – борг «зі стелі»
2. Починайте вивчати подібні справи. Розділ «СУДОВІ РІШЕННЯ» на головній сторінці цього форуму (http://gro-za.org/forum/index.php/board,24.0.html).

Пояснюю:ЖЕК ніхто, (точніше рейдер) сума вигадана, зі стелі. Боргу нема.  Справи вивчаю.
Записаний

rectifier

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #11 : 20 Вересня 2013, 12:42:41 »

Уточніть, це вже дійсно позов, чи це ще судовий наказ? (Це суттєво, бо і Ваші дії мають бути різними.)
Потрібно ознайомитися з матеріалами справи в суді, зробити з них копії (чи сфотографувати), бо інколи "боржнику" надсилають не всі копії. Викладіть копії сюди в темуза допомогою функції "Додаткові опції" (персональні дані можна попередньо видалити). Тоді можно буде Вам щось радити більш конкретно.
З викладеного зрозуміло, що борг накопичувався декілька років ( якщо це справді тільки за утримання будинку ), тому потрібно заявляти про застосування строку позовної давності.
Позов. Можливо був Наказ, але я його не бачив і не отримував. Ви маєте рацію про матеріали зі справи. Але мені надали сам позов, абсолютно нічого до нього не прикладено і прикладене бути не може. Про що в кінці свідчить перелік доданих матеріалів.  Схожу до друзів на сканер, опублікую тут, нехай всі читають. Буде необхідність - піду в суд копіювати матерали справи. Заявити про строк давності? Тобто = визнати наявність боргу?
« Останнє редагування: 20 Вересня 2013, 12:47:13 від rectifier »
Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #12 : 20 Вересня 2013, 14:50:11 »

Маю право МИРНО ВОЛОДІТИ своїм майном. ВАС сном і духом не знаю. А тут БАХ! Борг перед ВАМИ в 5556 гривень! Доказів ніяких.  Я Вас ніколи не бачив, розпоряджатися СВОЇМ будинком не доручав. Доказів того, що ВИ маєте право на будь-яку діяльність у МОЄМУ будинку ВИ не можете мати апріорі і САМЕ ТОМУ до позову ВИ їх не  можете прикласти.  Ах, не врахував... "суд" ВАШ....
Ну з такими судженнями можете бути певні, що суд буде не на вашу користь. Передусім, варто було б з'ясувати чи був визначений позивач рішенням ОМС виробником/виконавцем ЖКП для вашого будинку, чи є затверджені ОМС тарифи на його послуги та чи згідно цих тарифів розрахована заборгованість? Якщо все це є, то відсутність укладеного між сторонами договору, не є підставою для звільнення вас від оплати позивачеві спожитих ЖКП. Якщо ви маєте претензії до якості ЖКП, то маєте надати якісь документи (акти, претензійні листи тощо). Крім того, згадайте ЦК, що власність зобов'язує. То ж і розкажіть суду, яким чином ви розпоряджалися своїм будинком і як забезпечуєте утримання будинку і прибудинкової територіїї згідно державних норм. В вашому випадку головним є не те, що ви доручили чи ні як власник, а чи були ви споживачем ЖКП.
« Останнє редагування: 20 Вересня 2013, 14:52:11 від thunderclap »
Записаний

TAT1966

  • Гість
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #13 : 20 Вересня 2013, 16:36:19 »

Маю право МИРНО ВОЛОДІТИ своїм майном. ВАС сном і духом не знаю. А тут БАХ! Борг перед ВАМИ в 5556 гривень! Доказів ніяких.  Я Вас ніколи не бачив, розпоряджатися СВОЇМ будинком не доручав. Доказів того, що ВИ маєте право на будь-яку діяльність у МОЄМУ будинку ВИ не можете мати апріорі і САМЕ ТОМУ до позову ВИ їх не  можете прикласти.  Ах, не врахував... "суд" ВАШ....
Питання задавати наперед не маю звички. Я не Вангелія і не Вольф Мессінг. Задаю в міру їх виникнення.
Ну  то, что имеют право МИРНО ВЛАДЕТЬ знают все, забывчивость обычно возникают в момент напоминания об обязанности содержать ВЛАДЕЕМОЕ из своего кармана.
Не нунжно быть Мессингом, но задавать вопросы кто вы такие, и кто вам дал право распоряжаться своим домом надобно не после иска, а в момент возникновения права владеть.
ЖЕК ніхто, (точніше рейдер) сума вигадана, зі стелі. Боргу нема.
Правильно я понимаю, что ежемесячно Вы куда-то что-то платите, а Вам неправомерно начислили такой долг? В чем, собственно, проблема? В размере долга или в существовании долга? Вы вообще что-нибудь оплачивали, или дело принципа?

Записаний

rectifier

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю
Re: Як визначити суму боргу?
« Reply #14 : 20 Вересня 2013, 20:36:34 »

Маю право МИРНО ВОЛОДІТИ своїм майном. ВАС сном і духом не знаю. А тут БАХ! Борг перед ВАМИ в 5556 гривень! Доказів ніяких.  Я Вас ніколи не бачив, розпоряджатися СВОЇМ будинком не доручав. Доказів того, що ВИ маєте право на будь-яку діяльність у МОЄМУ будинку ВИ не можете мати апріорі і САМЕ ТОМУ до позову ВИ їх не  можете прикласти.  Ах, не врахував... "суд" ВАШ....
Ну з такими судженнями можете бути певні, що суд буде не на вашу користь. Передусім, варто було б з'ясувати чи був визначений позивач рішенням ОМС виробником/виконавцем ЖКП для вашого будинку, чи є затверджені ОМС тарифи на його послуги та чи згідно цих тарифів розрахована заборгованість? Якщо все це є, то відсутність укладеного між сторонами договору, не є підставою для звільнення вас від оплати позивачеві спожитих ЖКП. Якщо ви маєте претензії до якості ЖКП, то маєте надати якісь документи (акти, претензійні листи тощо). Крім того, згадайте ЦК, що власність зобов'язує. То ж і розкажіть суду, яким чином ви розпоряджалися своїм будинком і як забезпечуєте утримання будинку і прибудинкової територіїї згідно державних норм. В вашому випадку головним є не те, що ви доручили чи ні як власник, а чи були ви споживачем ЖКП.
Ого, Шановний! В реєстраційній угоді написано, що мета сайту сприяння захисту прав юридичними методами. А Ваша писанина немає нічого спільного з  юриспруденцією.  Поясніть, яким саме законом ОМСу дозволено розпоряджатися ПРИВАТНИМ ЖИТЛОМ? На підставі якого документу, виданого на підставі якого закону,  ЖЕК став виконавцем у МОЄМУ ПРИВАТНОМУ будинку? Коли саме я СПОЖИВАЧЕМ, та ще й саме у цього ЖЕка? Суд цього НЕ ЗНАЄ? І я повинен йому розяснити це?  А Те, що власність зобовязує, я добре памятаю. Але ж не перед всяким(любим) пересічним.... Чи може я  і  Вам  зобовязаний?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email