'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов ЖКХ Солом’янського р-на про стягнення боргу.  (Прочитано 16751 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Victoria

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю

Доброго всем вечера!
У меня возникли неприятности с ЖЭК — подали исковое заявление на уплату долга.
Материалы дела выкладываю. 2 года назад  подавали на меня судовой приказ. Благодаря Вашему форуму и помощи знакомого юриста наказ було скасовано (в материалах дела есть копия). Сейчас обратиться не к кому. Я далека от юриспруденции.
Может ли кто-нибудь помочь составить верное "заперечення"?
Я видела на форуме вот здесь: http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8005.msg40197.html#msg40197 — удачный момент. Можно ли им воспользоваться и где взять "козу"?
Еще я сглупила с рекомендованным письмом. Дело в том, что получив почтовое уведомление не пошла сразу на почту, а спустя время (не предполагала, что это суд, думала ребенку конкурсный ответ). И только на почте узнала: 1. Что оно уже ушло (лежит 5 дней) и 2. Что это из районного суда. И с перепугу (вспомнив судовий наказ) побежала в суд выяснять. Оказалось, что писем было 2. И второе еще неизвестно где, поэтому в материалах дела стоит такая дата — 01 октября.
Само же слушание назначено на 12 листопада.
Будьте добры, помогите кто чем может.
Спасибо!
С уважением к вашему сообществу, Виктория
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Здається, що Вам потрібно йти 12.11.2013 р. до суду, бо перше засідання вже мало відбутися. Позов достатньо типовий -тому використовуйте мої напрацювання:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8487.0.html
та напрацювання Тетяни, і спробуйте залишити позов без розгляду.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановна пані Victoria
Щодо наданих Вами документів.
Бачу підстави для заяви про застосуввання позовної давності.
Бачу підстави для заяви про залишення позову без розгляду по ст. 119 ЦПК.
Бачу підстави для заяви про зупинку провадження. Протягом спірного періоду "діяли" оскаржені до адмін. суду тарифні розпорядження КМДА. Чим порушували Ваші конституційні права.
В заперечення слід конкретизувати і підтвердити доказами незаконність та необгрунтованість вимог Дирекції.
Можливо, є сенс в зустрічному позові. В заяві про витребування доказів.
Для розшитрення процесуальних можливостей захисту, для отримання тайм-ауту на вивчення матеріалів справи, систематизації власних документів і більш якісної підготовки.
Щоб давати більш конкретні поради, слід працювати зі справою.

На Ваше прохання в цій темі  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8005.msg40197.html#msg40197 опублікувала процесуальні документи, що готувались в процитованому Вами процесі (і подібних процесах пізніше).
Записаний

Victoria

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю

Шановні Тетяно і Перо!
Щиро дякую за кваліфіковану допомогу і змістовні поради. Допомагай вам, Боже!

Я вивчила, як змогла, всі ці папери і законодавчі акти, голова вже круги... Ще прошу вашої уваги: я написала 2 заяви ,викладаю їх на рецензію: підкажіть чи все вірно, чи щось не так.

І ще в мене є декілька запитань, якщо ваша ласка:
1. Я маю подати одну з двох заяв, чи ні?
2. Зробити це треба через канцелярію, як я колись оскаржувала судовий наказ, чи тут якісь інші правила?
3. Чи вірно я зрозуміла, що подати заяву маю до слуханняя, тобто 11 листопада?
4. Чи будуть доказом відсутності прибирання території фото?
5. Як в загалі треба поводитись в суді? Що підписувати? Може ви як гуру порадите щось мені?

Від усього серця дякую Вам за порозуміння. Мені дуже в нагоді стали всі ваші поради.
А найголовніше — що ти не один.

Буду дуже вдячна за рецензію і відповіді.

З повагою до вашої спільноти, Victoria
Записаний

Victoria

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю

Продовження. Друга заява.

З повагою до вашої спільноти, Victoria
Записаний

Victoria

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю

Продовження.

Вирішила розділити заяви. Спочатку, на мою думку (порадьте, чи вірну), треба подати заяву_3 (викладаю).
Якщо нічого не вийде, скористатися заявою про відсутність судового наказу по строках позову (викладена раніше).
Якщо із цього нічого не вийде — то заяву про відсутність доказів і прав у Позивача (викладена раніше).

Тільки я ще не знайшла в ЦПК чи можу я їх в процесі розгляду подавати, тобто сьогодні 1 зареєструвала, завтра слуханння , відмова, чи можу одразу долучити до справи іншу, чи якась процедура інша?

І взагалі, якщо вас є час і натхнення, шановне панство, порадьте чи вірно я рухаюсь.

Щиро дякую за підтимку.

З повагою, Victoria
З повагою до вашої спільноти, Victoria
[/quote]
Записаний

Victoria

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю

Доброго всім дня. Продовження теми. Чекаю на ваши поради, шановна спільнота!

Сьогодні відбулося судове засідання.
Першу заяву про залишення справи без розгляду у зв’язку із Довіреностю відхилили.
У справі з’явилась Довіреність (викладаю). В суд прийшов представник позивача, хоча в позові чітко прописано — вести без представника. Так може бути? І де її Довіреність має бути? Я нічого не розумію, я звичайно нервуюсь, але тут щось не те....

Другу заяву про залишення справи без розгляду у зв’язку із невідповідністю суми позову із судовим наказом задовольнили частково. Чи так може бути? Адже в ст. 207 ч.1 п.8 прописано залишити без розгляду, а не частково?....

Ухвалу викладаю. Нове слухання призначено на 3 грудня.
Чи можна оскаржити увалу. Я не все в Законах прочитала, та все ж таки не знайшла де б можна було чатсково. А у шановного Перо я просто бачила: "...Процесуальним законом не передбачено повернення частини позовних вимог." Як же так могло бути? Чи може хтось підказати (з посиланням на закон) — чи законне таке рішення?

Дуже вдячна за будь-які поради.

З поваго, Вікторія

Ще позивач додав довідку нарахувань, теж, про всяк випадок, викладаю.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановна Вікторія. Змушена давати "не ласкаву пораду". Вчіть ЦПК. І якомога швидше. Щодня. Перед сном. Замість вечірнього телевізора. ЦПК дають вам "правила гри". І, з набутим досвідом, розуміння, хто грає не по правилам. Ви вже у цій грі. І фраза "Я далека от юриспруденции, н" буде працювати тільки проти Вас.
Заява про розгляд позову без участі позивача - це його право, а не обов`язок. Являтись в суд чи ні - вибір представника.
Довіреність повинна бути в додатках до позову. Відповідачу зазвичай не всі документи надсилають.
Слід використати паузу. Зробити копію ВСІХ матеріалів справи (з обкладинками, чеками, повідомленнями). Не загубити нумерацію сторінок.

Щодо судових рішень. В них може бути все, що завгодно, включаючи відверту маячню. В тому числі прямо протилежні рішення з одного й того самого питання.
В недавньому процесі (той самий Солом`янський райсуд, та сама КП Дирекція) через відсутність СН за певний період позовних вимог я готувала два клопотання:
-залишити весь позов без розгляду,
-залишити частину вимог, не підтверджених СН, без розгляду.
Суддя відмовив в задоволенні обох клопотань. Не знайшов підстав.  ;D
Перо отримав свій результат. Ви - свій.
Вважаю Ваш результат досить вдалим та успішним. Навіщо Вам оскаржувати ухвалу? Вона ж на Вашу користь.

Можна повторно заявити клопотання про залишення позову без розгляду, з приєднанням ухвали судді Кізюн. Може пощастить. Тепер на підставі ст.14 та 61 ЦПК.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Чи може хтось підказати (з посиланням на закон) — чи законне таке рішення?

Якщо про часткове задоволення клопотання, то ухвала є законною. Якщо про залишення позову (повністю чи частково) без розгляду -ні, незаконна. Оскільки п. 8 ч. 1 ст. 207 ЦПК, на який посилається суд, передбачає не усунення недоліків у встановлений судом строк, яке має передувати залишенню позову без розгляду. Оскільки відсутні такі події, як залишення позову без руху і неусунення недоліків (у матеріалах справи відповідних ухвал суду немає), то це виключає застосування п. 8 ч. 1 ст. 207 ЦПК. Інших підстав наразі для залишення позову без розгляду (перелічених ст. 207 ЦПК) також немає. Але по суті така ухвала Вас влаштовує -тому не має особливого сенсу її оскаржувати. Апеляція може частково задовольнити Вашу скаргу, повернути питання до 1-ої інстанції, далі суддя надасть позивачеві строк на усунення недоліків і якщо вони будуть виправлені, то предметом розгляду знову буде той самий період часу, який є зараз, або навіть більший.
Записаний

Victoria

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю

Цитувати
Але по суті така ухвала Вас влаштовує -тому не має особливого сенсу її оскаржувати.

Дякую. Будь-ласка, шановне панство, порадьте, до кого можна звернутися по вичерпну консультацію і для розробки плана дій, безумовно, за платню.
мій е-мейл: vita_kiev@mail.ru.
Щиро дякую. З повагою, Вікторя
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Підтримую думку, висловлену Перо.
Записаний

Victoria

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю

Доброго дня, шановне панство!

Це продовження запитань по теми http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8556.0.html. (Я хворіла, дитина також, тому такий розрив в часі,  справу не завершено).

На черговому засіданні, що відбулося 3 грудня Позивач зробив уточнення позовних вимог  і додав новий "Розрахунок". Все це викладаю. Суд надав мені час на ознайомлення. Я відправила запити до РДА та КП як наведено у темі:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5451.msg18331.html#msg18331

Завтра нове слухання. А сьогодні на доданок до рахунку про квартплату, до речі ГІОЦ, аркуш від якогось ЦОС №1 про "зміну особового рахукну і внесення до реєстру боржників". І якщо я не сплачу борг, то залучать коллекторську компанію, а потім ще до суду і "...рейди по квартирах проводяться кожного тижня".

Подивившись на сайт райадміністрації: http://www.solor.gov.ua/section/54
можна побачити, що там немає ВСП "Залізничний", проте є Центр обслуговування споживачів (ЦОС). Як я зрозуміла, там відбулася реорганізація і позов не від того лиця? Як би це довести?

Вивчаючи матеріали цього сайту, намагаючись їх використати для своєї справи, прошу декілька порад чи пояснень у спільноти:

1. Яким чином я б могла застосувати термін давності, якщо дійсно була проведена
    оплата в листопаді 2011 близько 1300 грн (період за який зараз вимагають борг
     — з 01.03.2010 по 01.08.2011). Як я могла б її пояснити? І взагалі, якщо я
    сплачувала, це означає, що я визнаю ці всі рахунки? Чи це можна пояснити якось
    інакше?

2. В частині вимог щодо інфляційнийх нарахувань и 3% річних чи можу я скористатися
    наступним: "Щодо нарахування до грошових сум інфляційних і 3% річних (як
    неустойки у розумінні ч. 1 ст. 549 ЦК України) застосовується не загальна позовна
    давність, а спеціальна, яка складає 1 (один) рік, згідно п. 1 ч. 2 ст. 258 ЦК України.
    Однак, інфляційні і 3% річних нараховані у заяві поза межами преклюзивного
    строку, що свідчить про необґрунтованість розрахунків «стягувача».
?

4. Якщо в будинку не встановлені лічильники гарячого
    водопостачання та теплової енергії, що видно з цього паспорту будинку:
    http://municipal.kiev.ua/syte_main.php#  то яким чином провадяться нарахування?

5. Чи доречно подати зустрічний позов на укладання договору з виконавцем робіт?

6. Чи є в суді доказом фото або колективні заяви мешканців щодо не отримання
    певних послуг?

7. Як я зрозуміла, квитанції ГІОЦ не дійсні. Яким посиланням я можу це довести?

8. Яким чином можна вимагати від ЖЄКу перерахунків за рік (як я зрозуміла) на
    підставі коллективної заяви. Треба до ЖЄку і до РДА писати? Проте, якщо немає
    договорів підписаних це все одно можливо?

Щиро дякую за увагу, Виктория

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

2. Подайте заяву про застосування спеціальної позовної давності до нарахованих штрафних санкцій.
4. По нормам споживання, затвердженим ОМС.
5. Доречно про перерахунок ( як є докази не надання послуг).
6. Подавайте в будь-якому разі.
7. Дивіться по справам, в яких брав участь Перо.
8. Можливо і без договорів ( жек же теж без договору до суду подав). Звертатися з претензією слід до КП "Дирекція...". Скаржитися можна до РДА, АМКУ, Інспекцію з питань захисту прав споживачів...

« Останнє редагування: 12 Грудня 2013, 10:12:13 від Юрій Васильович »
Записаний

Victoria

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю

2. Подайте заяву про застосування спеціальної позовної давності до нарахованих штрафних санкцій.
Дякую за відповіді. Подала і давність, і заперечення, і витребування доказів. Розгляд перенесено на 29 січня 2014 року. До справи залучають 3 сторону — КП Залізничне, бо доказів у КП Дирекція немає.
Документи, що подавала, викладаю, може комусь стане у нагоді.

У зв’язку з цим постає питання: чи є можливість довести нечесну підприємницьку практику зі сторони Позивача за ст. 19 ЗУ "Про захист прав споживачів" і визнати всі вимоги недійсними?

Щиро дякую, Вікторія
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Якщо не подавали -подайте заяву про застосування позовної давності (загальної). По запитанням:
1) Потрібно бачити квитанцію 1300 грн. -якщо там вказано, що це є оплатою боргу, то позовна давність перервалася (ч. 1 ст. 264 ЦК).
5) Зустрічно заявляється не будь-який позов, а коли дотримані вимоги ч. 2 ст. 123 ЦПК.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email