'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Перегляд судових рішень  (Прочитано 99466 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #270 : 14 Березня 2014, 01:01:15 »

Не бачу відгуків на Reply 258, може цей список додати в заяву ?
Навіщо?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #271 : 14 Березня 2014, 11:01:09 »

ЦІКАВО, А ХТО НАС ВВОДИТЬ У ОМАНУ?

Суддя Мальцев?
Цитувати
В подальшому позивач та його представник неодноразово заявами уточнювали, збільшували або зменшували позовні вимоги. Остаточно заявою від 06.11.2012року позивач просив солідарно стягнути з відповідачів матеріальні збитки  у розмірі 45244грн., 10000 грн. моральної шкоди, 4800грн. витрат на правову допомогу, зобов'язати КП «Керуюча дирекція Шевченківського району» повернути КП «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району» 6368грн.63 коп. для погашення опалення і газ, які були незаконно вилучені з оплати цих послуг та зарахувати нарахований борг у сумі 11902 грн. як штрафні санкції до КП «Керуюча дирекція» за невиконання своїх обов'язків по утриманню будинку з 2007 по 2012роки.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/30266747

Чи дописувач assia?   Заява про збільшення позовних вимог від 19.лютого 2013р, викладена дописувачем в темі "адвокат" у вкладенні.
По тексту заяви:
1. 45244грн. не солідарно, а частинами: з ЦОС 37734грн. та з КП Керуюча дирекція 7501грн. ( при цьому 37734 + 7501 = 45235, а не 45244).
2. 10000грн. солідарно  з 3-х "КП ЖЕК ЯРОСЛАВСЬКА", "КП ЦОС", "КП «Керуюча дирекція».
3. 4800грн. солідарно  з 3-х "КП ЖЕК ЯРОСЛАВСЬКА" , "КП ЦОС", "КП «Керуюча дирекція»".
4. Визнати дії "КП ЦОС" по нарахуванню боргу за жкп в розмірі 12851 ( дванадцять тисяч п'ятсот вісімдесят одна) грн. 61 коп. неправомірними, а зазначений борг як безпідставно нарахований.
( при цьому 6368грн.63 коп. + 11902 грн. = 18270грн.63 коп. , а не 12851, 61 грн. ).
« Останнє редагування: 14 Березня 2014, 16:16:49 від Юрій Васильович »
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #272 : 14 Березня 2014, 13:38:12 »

Юрію Васильовичу, не тримаючи всі документи в руках, Ви намагаєтеся мене в чомусь обвинуватити. Вгамуйтеся ! Зараз не час ,щось Вам доказувати. Здам заяву . з,ясуємо всі питання, якщо захочете. Я Вам дуже вдячний за допомогу, але зараз Ви вставляєте палиці..., в мене немає часу відповідати на виклики поки не здам заяву. Я так розумію, що можу відкласти це і до понеділка, враховуючи ,що 16- неділя. Але, якщо встигну ,то здам сьогодні. До речі  незабаром можна буде подавати заяви прямо до ВСУ, якщо підпише Закон.
В прохальній частині прошу повернути справу до суду першої інстанції, а там . як буде.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #273 : 14 Березня 2014, 14:58:35 »

Юрію Васильовичу, не тримаючи всі документи в руках, Ви намагаєтеся мене в чомусь обвинуватити. Вгамуйтеся ! Зараз не час ,щось Вам доказувати. Здам заяву . з,ясуємо всі питання, якщо захочете. Я Вам дуже вдячний за допомогу, але зараз Ви вставляєте палиці..., в мене немає часу відповідати на виклики поки не здам заяву. Я так розумію, що можу відкласти це і до понеділка, враховуючи ,що 16- неділя. Але, якщо встигну ,то здам сьогодні.
В прохальній частині прошу повернути справу до суду першої інстанції, а там . як буде.

Ніяких "палиць". Ви займайтесь заявою. Можна 16-те перенести і на понеділок.
Зауваження зможете почитати і потім. Я просто не хотів відкладати, щоб не забути потім.
Стосовно "всі документи"...
1. Пам'ятаєте
Просмотрите решения судов №8933142 и №12510642 в реестре суд. рішень. Аналогично, но более сложно. В реестре мое дело №30266747
Уважаемые старожилы гро-зы. Порекомендуйте знающего адвоката по делам с жкп.


Рекомендую ознакомиться с правилами форума.
В частности,на форуме принято для получения совета или разъяснения, выложить документы и изложить суть вопроса.
Тем более, что ваш вопрос более сложный (с ваших слов).
 Вопрос непонятен, какие надо рекомендации? Исходящих документов нет.

........ Але де докази Ваших витрат ( чеки, квітанції, т.і.)?
Можливо Ви долучали їх окремо? Але тоді чому Ви "видаєте" інформацію " в час по чайній ложці"? Що за неповага до форумчан? І як Вам можуть надати пораду, не отримав повної інформації?

Правила:
Цитувати
Щоб отримати кваліфіковану відповідь, слід дотримуватись наступних рекомендацій: в запитанні сформулювати суть проблеми, приєднати наявні документи, повідомити Ваше бачення шляхів вирішення проблеми. Детально про правила для запитань в темі: (FAQ ПРАВИЛО http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8693.0.html  )

Ви не виконали вимог "Правил..."  А форумчани витрачали на Вас час...
2. Ви не тільки не виконали вимог "Правил...", Ви ще й надавали для огляду замість копій реальних документів якісь ЧЕРНЕТКИ без дат, без підписів, без дотримання хронології.  ГАНЬБА!
3. НЕ ВГАМУЮСЬ! І НЕ СПОДІВАЙТЕСЬ!
« Останнє редагування: 14 Березня 2014, 15:18:36 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #274 : 14 Березня 2014, 15:27:49 »

Цитувати
До речі  незабаром можна буде подавати заяви прямо до ВСУ, якщо підпише Закон.
Законопроект ще не пройшов комітет ВР.
Якщо Ви про сьогоднішній, так то зміни до КАСУ.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #275 : 14 Березня 2014, 16:09:36 »





Цитувати
Ви не виконали вимог "Правил..."  А форумчани витрачали на Вас час...

Я не дуже розумію про "час". Пересічні форумчани багато чому навчилися з наших спілкувань, крім того. як Ви пам,ятаєте я намагався за винагороду отримати допомогу і декілька разів нагадував,що не хочу вчитися на адвоката, тому звинувачувати мене не має сенсу. Мої помилки будуть застереженням іншим "чайникам". Крім того, навіщо зараз "колупати" мої документи ? Потяг пішов, треба чекати наступного по розпису, тоді про щось думати.

Цитувати
2. Ви не тільки не виконали вимог "Правил...", Ви ще й надавали для огляду замість копій реальних документів якісь ЧЕРНЕТКИ без дат, без підписів, без дотримання хронології. ГАНЬБА!
3. НЕ ВГАМУЮСЬ! І НЕ СПОДІВАЙТЕСЬ!

На відміну від Вас хочу вибачитися за "вгамуйтесь" , не те слово вибрав. Ви теж не дуже делікатні іноді.

Додаю мою заяву про поновлення.
                                                                                    Вищий Спеціалізований суд України                               
                                                                                                                                                                                                             з розгляду цивільних i кримінальних справ
                                                                                                                                                                                        01043, м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 4-а
                                                                                                                                                                                        тел.  (044) 363-41-50
                                                                                Заявник (позивач за первісним позовом):                                                                                                           
        Заява про поновлення строку на перегляд
Прошу поновити строк на перегляд судового рішення по моїй справі з використанням знайдених в ЄДРСР рішень за № № 35475795 від 21.11 2013 р., 33957810 від 02.10.2013р. та 32984432 від 08.08.2013 р.
Прохання моє пов,язане з тим, що по-перше, на жаль, я про них дізнався тільки в січні 2014 р. бо до цього не мав доступу до ЄДРСР, по-друге , події в лютому в м. Києві розгорталися драматично і коли я з документами намагався пройти до ВССУ 21 лютого (строк закінчувався по № 35475795 ЄДРСР), вул. Пилипа Орлика була заблокована блоками та мене не пустили пройти, бо по переду відбувалися сутички. Так, тепер я розумію, що можна було піти на пошту, але тоді я про це не подумав бо був в стресовому стані і з погляду на події  погано себе почував . Крім того, рішення Апеляційного суду м. Києва від 25.06.2013 р. ЄДРСР № 37482705 в реєстрі не було. Тільки після мого звернення в березні місяці в Апеляційний суд м. Києва , на мою вимогу внесли, як це рішення , так і додаткове від 08.08.2013 р. ЄДРСР № 37482695.
« Останнє редагування: 14 Березня 2014, 16:32:17 від assia »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #276 : 14 Березня 2014, 16:41:46 »

Цитувати
навіщо зараз "колупати" мої документи ? Потяг пішов,
Це Ваш пішов. А іншим користь. Як хто бажатиме "пройти Вашим шляхом", матиме уявлення про те, що готувати позов потрібно ретельно.

Заяву я не коментую. В ній нема доказів (принаймні відсутність в реєстрі можна було зафіксувати письмовими  заявою і відповіддю), в ній лише скарги... Будемо сподіватися на доброго суддю.

Не дуже делікатний вислів змінив на більш делікатний.
« Останнє редагування: 27 Березня 2014, 19:29:28 від Юрій Васильович »
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #277 : 14 Березня 2014, 18:36:54 »



Цитувати
Не дуже делікатний вислів змінив на більш делікатний.
Я мав на увазі Reply 261.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #278 : 14 Березня 2014, 19:23:24 »

Я мав на увазі Reply 271.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #279 : 15 Березня 2014, 17:43:37 »


 
Цитувати
- "И всё таки ты беспросветный..."

На жаль, я не пам,ятаю ,що після ..., але здогадуюсь. Якщо Ви досі не прибрали цей вислів та він відповідає Правилам форуму, то, будь ласка , бажано червоним кольором, продовжите вислів.

Заяву відправив поштою.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #280 : 15 Березня 2014, 20:52:06 »

То лише епіграф.
У Вашому стилі.

Про впертість (самовизначену) і стиль:
Шановний,  thunderclap ! Вибачте за мою впертість !



Цитувати
assia! Розслабтеся. Ви програли! і ніяких переглядів бути не може. вам суд відмовив тому, тому що Ви не довели позовні вимоги.  а саме розмір і наявність шкоди.

Дуже дякую за пораду ! Але Вам пропоную дуже не напружуватися, щоб...

Будь ласка, ще раз "для красивих"! Я вірно розумію, що строк треба рахувати не з дати рішення першої інстанції, а з ухвали касаційного суду , який підтвердив правильність застосування норм права нижчими інстанціями. Але ж я протестую проти ганебного рішення Мальцева.

Приємно чути корисні поради від "розумних"( без ") ! Дякую !

Дивний коментар! Коментатор , мабуть, обкурився ! А як бути, якщо за день до закінчення року з,явилося потрібне рішення. Вважати , що не повезло ?

Добрий день, thunderclap !
Ще раз прокоментуйте це речення про 2008 р. І де йдеться про неможливість використання раніше  прийнятих рішень. В відмові в перегляді від 25 листопада 2013р. з ВССУ про це ні слова.

Юрій Васильович вам все фахово розписав. Мене дивує, що там може бути незрозумілим. Але на ваше прохання так би мовити "на пальцях" поясню ще раз.

Дуже дякую за терпіння, шановний  thunderclap, але мене дивує, що Вас  "дивує". Для пересічного громадянина, це про що ми говоримо , як казав Райкін, "рекбус".
Ще раз прошу вибачення за настирливість. Думаю, що питання не настільки просте і прочистить очі багатьом , кого це цікавить .

ПС: читаючи дописи assia здається враження, [ ВИДАЛЕНО. ПОРУШЕННЯ п. 8 "Правил форуму" ]

А що це за узурпація моїх можливостей на протязі року. Мало того. що відібрали можливість використовувати попередні рішення, то і зараз я обмежений трьома місяцями. Де це написано? Це ж нахабство! Що рішення ВССУ мають строк вживання як ковбаса?

Якщо це так і є, то це ціна спілкування через форум. Бо всі дуже скупі на пояснення, всі рекомендують вивчати право, а як щось пояснюють, то розраховують не на дилетантів, якім треба допомога . а на , майже , фахівців. які , все про що не сказано самі дорозуміють. Отак я прогавив строк у три місяці, коли міг скористатися роками до дати рішення( нагадую, що всі рішення в подібних спорах вирішуються саме за ст.ст.176.177.1166,1167.) і я міг в заяві про перегляд навести їх з десяток. Тепер , як я розумів, мені звузили можливості до року після закінчення строку в три місяці, але і це не все! Це ж неподобство !
   Не дарма я в "адвокаті" волав відгукнутися фахівця. Я за цей час ,блукаючи серед дилетантів, втратив час та гроші.

]
Цитувати
Дата звернення = дата рішення на яке будете посилатись + 3 місяці, але не далі ніж до 05.07.2014р.

 А що це за узурпація моїх можливостей на протязі року. Мало того. що відібрали можливість використовувати попередні рішення, то і зараз я обмежений трьома місяцями. Де це написано? Це ж нахабство! Що рішення ВССУ мають строк вживання як ковбаса?
Тепер , як я розумів, мені звузили можливості до року після закінчення строку в три місяці, але і це не все! Це ж неподобство !

Знову "за рибу гроші"...
Як же важко Вам щось, вибачте за непарламенський вислів, втовкмачити...
Дивіться ще раз : http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8641.msg46683.html#msg46683

... це ціна спілкування через форум. Бо всі дуже скупі на пояснення, всі рекомендують вивчати право, а як щось пояснюють, то розраховують не на дилетантів, якім треба допомога . а на , майже , фахівців. які , все про що не сказано самі дорозуміють. Отак я прогавив строк у три місяці, коли міг скористатися роками до дати рішення( нагадую, що всі рішення в подібних спорах вирішуються саме за ст.ст.176.177.1166,1167.) і я міг в заяві про перегляд навести їх з десяток.
 Не дарма я в "адвокаті" волав відгукнутися фахівця. Я за цей час ,блукаючи серед дилетантів, втратив час та гроші.

Ви на форумі з'явились  "адвокат « : 14 Червня 2013, 23:19:02 »" після апеляційного рішення від 13.06.2013р. У « Reply #64 : 27 Червня 2013, 12:09:35 » я Вам зауважив
Цитувати
Час спливає. Порадити конкретного адвоката кияни, очевидно, не змогли. А можливо зараз не всі постійно відвідують форум.
Інтернет ресурси, на яких можна шукати адвокатів, Вам надав Перо.
Ви вже визначайтесь, чи потрібна допомога форумчан? Чи взмозі Ви самостійно ( без адвоката) скласти касаційну скаргу?
Якщо допомога форумчан потрібна, то викладайте документи по справі. Тоді відкриємо нову тему і будемо вести розмову більш предметно.
  Відповідно до правил форуму:
Цитувати
Щоб отримати кваліфіковану відповідь, слід дотримуватись наступних рекомендацій: в запитанні сформулювати суть проблеми, приєднати наявні документи, повідомити Ваше бачення шляхів вирішення проблеми. Детально про правила для запитань в темі: (FAQ ПРАВИЛО http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5746.0.html )
Є очевидним, що повністю писати касаційну скаргу за Вас ніхто на форумі не буде. Це робота не безкоштовна, до того ж така, що потребує багато часу і необхідності вивчення всіх матеріалів справи. Перші Ваші спроби в складенні скарги датовані « Reply #75 : 29 Червня 2013, 00:24:00 ». Реальний проект скарги викладено Вами « Reply #84 : 01 Липня 2013, 19:00:41 ».  А останній день її відправлення був 03. Липня.    Ви думаєте за добу можно було б її суттєво  відкорегувати?  Та ще й при тому, що в кожного ще є свої справи.
З 19.07. по 08.10.2013р. Ви в темі не з'являлися. Повідомлень про результат розгляду касаційної скарги не було. Заяву до ВСУ про перегляд Ви не викладали. І питань по ній не ставили.
То які претензії?

то що я не можу 20.07.2013 р. посилатися на це рішення в відведені мені три місяці , а повинен шукати рішення до 06.07.2013 р.?
Ви взагалі читаєте про що Вам втокмачують?


assia, Ви поводите себе як 5 річна дитина!
Ви не навчились ЧУТИ інших.
(Юрій Васильович, це ж не ображення, правда?)
Якщо Ви знаєте ШЛЯХИ (які на Вашу думку Є) йдіть їми .... самі!
Фахівці з цього ресурсу Вам прямо сказали (себе не відношу до них): позов програно, адже він некоректний, більше барахтатись немає сенсу.....
Вам не підходить така думка. Ваша справа.
 

Шановний , ВасьОК !

Цитувати
Фахівці з цього ресурсу Вам прямо сказали (себе не відношу до них):


Останнє зауваження дуже влучне, тому ще раз прошу, залиште свої висновки і не коментуйте те, що Вас не просять.

Почніть слухати інших!

"Наша песня хороша! Начинай с начала!" Та перечитайте Ви свої теми з початку...

Як же з вами тяжко....
Взагалі в мене таке враження, що Ви плануєте писати скаргу на рішення. То те в рішенні не так, то те не вірно. Ні хто не буде розбиратися з усіма порушеннями попередніх інстанцій.

Цитувати
Але 26 - 28 вже було спокійно. До того ж мабуть була можливість відправити поштою.


Під час Великої Відчізняної війни люди писали листи в окопах на коліні , ще можна прив,язати до лапки голуба. Є багато способів надіслати заяву, але в ті дні я , як і багато киян та УКРАЇНЦІВ був зайнятий іншими справами. Вважаю,що зараз вже, після 21.02., не важливі ці декілька днів,

Я це не перевіряв бо мав на увазі не самі "висновки...", а стан квартири.

З висновків « Будівельної лабораторії» видно, що в квартирі відбувалися постійні  затікання зі стелі в наслідок дірявої покрівлі , а сама стеля загрожує обваленням.

Ваша проблема в тому, що Ви ні кого не слухаєте. Ваші міркування базуються на реальному стані квартири. А Вам всі говорять про те, що вказується у документах  ( різних) які є в справі.

Що я маю на увазі? Судові рішення не публікуються в засобах масової інформації, тобто я не забоов,язаний   їх знати, тим більше повсякденно слідкувати та вивчати їх.
Цитувати
Я не знайшов ні одного рішення всіх інстанцій, де були б застосовані ст.ст.1158-1160, тому порівнювати немає з чим
Це вже навіть не смішно. Коли нема з чім порівнювати, тоді нема підстав для перегляду.
Ви мабуть забули... Ці статті застосовано у Вашому рішенні:

Цитувати
В ЄДРСР я переглянув більше двохсот рішень різних інстанцій по залиттю та ремонту і жодного не знайшов рішення (крім мого) де б  ця стаття була застосована.
Ви, що зовсім нічого не розумієте?  Ці статті ( 1158-1160) Було застосовано в Вашій справі. Застосовано помилково ( принаймні Ви так вважаєте і тому прагнете до перегляду

Цитувати
Так візьміть ту заяву, що я Вам надав, і переробіть

Ви дуже спрощуєте питання. Я вдячний за надану заяву і скористався нею як зміг. Але там значно простіший сюжет. В мене ж "многоходовка"  по часуі  по жекам.

Я вже не знаю як з Вами розмовляти, щоб Вас не образити. Слів уже нема, залишились одні "выражения".
Яка різниця який там "сюжет"? Там і статті не Ваші. Яж Вам не "СЮЖЕТ" копіювати пропоную. Я пропоную використати порядок викладення матеріалу.
Ви ж з уперто "роздуваєте" те, що можна скоротити,  та ще впертіше скорочуєте те,  що потрібно виписати з  максимальною  точністю.

« Останнє редагування: 15 Березня 2014, 21:16:12 від Юрій Васильович »
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #281 : 16 Березня 2014, 01:05:01 »


Цитувати
То лише епіграф.
У Вашому стилі.

Про впертість (самовизначену) і стиль:

Шановний, Юрію Васильовичу ! Ви провели детальний аналіз всіх моїх висловів ! Дуже дякую ! Але мені шкода Вашого часу на таку невдячну роботу. Крім того, Ви не виконали моє прохання : червоним кольором замінити крапки. Тоді можливо буде порівняти, хто кого і чим образив. Крім того , я завжди намагався все перевести в жарт, або вибачався ( принаймні був готовий вибачитися). Можливо самому не ображати, але підтримати образу іншого і це ще гірше, бо це вже свідомий вчинок. Давайте жити мирно і не повертатися більше до цієї теми. Якщо Вам щось не сподобається з мої висловів , Ви його просто приберіть.
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #282 : 17 Березня 2014, 09:11:58 »

Юрий Васильевич!
Преклоняюсь перед вашим огромным терпением.

На форум приходят разные люди: озлобленные, странные, тугодумы, весельчаки, идейные и т.д.
Объединяет их желание научится как бороться с жилищно-коммунальным монстром.

Видно и здесь должно быть исключение... увы! Почему? Здесь нет "заблудшей овечки", здесь все заранее продумывается.   
Разве в этом заключается миссия и задача форума? 
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #283 : 28 Березня 2014, 20:39:25 »

До речі  незабаром можна буде подавати заяви прямо до ВСУ, якщо підпише Закон.
Так, але вже не рік а лише 3 місяці.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #284 : 10 Квітня 2014, 00:07:58 »

Доброї ночі, шановний Юрій Васильович ! Тільки що виявив в реєстрі відмову на мою заяву про перегляд. Письмово ще повідомлення не отримував. №38111646. Поясніть, яким чином розуміти таке пояснення ?
" Само по собі посилання заявника на неправильне застосування норм матеріального права при відсутності рішень суду (судів) касаційної інстанції в яких має місце неоднакове застосування одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах не може бути підставою для допуску справи до провадження Верховного Суду України."
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email