'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145297 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Не чіпляйтеся Ви до тієї довідки. Не впливає вона на суть спору і побудову алгоритму захисту.
Вашої згоди на ту довідку і не потрібно.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

З приводу правомірності посилання судом  на ст.322(враховуючи те що споживачем є передусім не власник майна, а наймач приміщення) - суддя Шереметьева і в інших своїх рішеннях про стягнення заборгованості за ЖКП посилається на цю статтю:
Цитувати
Суддя Шереметьева
Справа№2-1475
Відповідно до ст. 322 ЦК України власник зобов»язаний утримувати своє майно, якщо інше не встановлено договором або законом.
Виходячи з того, що відповідачка такі платежі на протязі тривалого часу не вносить, утворилась заборгованість, суд вважає вимоги позивача обґрунтованими.
Керуючись ст. 322 ЦК України,ст.ст.57-60, 77, 212-214, 224 ЦПК України, суд ,-
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити.
http://solomenskiy-sud.jurportal.org/ua/writ_base/9250545

Якщо це неправомірно, то як це сформулювати правильно в скарзі?
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 11:19:14 від stepan »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

в апеляціі не треба

а от у клопотанні , треба подумати...розповчюджувати ваші документи без вашої згоди не мають права.
Щодо довыдки, яка добута незаконним шляхом, то вона пыдтверджуэ, що ви власник квартири, тобто суд використав незаконний доказ, здобутий з порушенням.
Праивильно чи не правильно застосував ст322, вам скаже апеляційний суд...ви повині казати.....я хочу виконати свої зобовязання, але не можу...договір ніхто зі мною підписувати не хоче
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 11:40:04 від focus »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Праивильно чи не правильно застосував ст322, вам скаже апеляційний суд...ви повині казати.....я хочу виконати свої зобовязання, але не можу...договір ніхто зі мною підписувати не хоче

Так якщо не акцінтувати на цьому(посилання судом на ст.322ЦК) то ап. суд напевно на це не зверне уваги, як він не звернув уваги в моєму спорі з КП "Дирекція..", де суддя Бобровник посилався на ст.360ЦК

Рішення судді Бобровника в моєму спорі з КП Дирекція.." -
http://img21.imageshack.us/img21/3259/53379026.jpg
http://img132.imageshack.us/img132/1935/63730452.jpg
В темі:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5353.msg17631.html#msg17631
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

в апеляціі не треба

а от у клопотанні , треба подумати...розповчюджувати ваші документи без вашої згоди не мають права.
Щодо довыдки, яка добута незаконним шляхом, то вона пыдтверджуэ, що ви власник квартири, тобто суд використав незаконний доказ, здобутий з порушенням.
Праивильно чи не правильно застосував ст322, вам скаже апеляційний суд...ви повині казати.....я хочу виконати свої зобовязання, але не можу...договір ніхто зі мною підписувати не хоче
Без суржику, будь ласка.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Щодо довыдки, яка добута незаконним шляхом, то вона пыдтверджуэ, що ви власник квартири, тобто суд використав незаконний доказ, здобутий з порушенням.
Вибачте, але я не бачу, що довідка підтверджує, що я є власником квартири.
В довідці вказано, що власник особового рахунку помер, що квартира є приватна, і що проживає син власника особового рахунку(тобто я), але не має інформації що саме я є власником, а суд мене питав "де я мешкаю?", а не "чи є я власником квартири?"
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Праивильно чи не правильно застосував ст322, вам скаже апеляційний суд...ви повині казати.....я хочу виконати свої зобовязання, але не можу...договір ніхто зі мною підписувати не хоче

Так якщо не акцінтувати на цьому(посилання судом на ст.322ЦК) то ап. суд напевно на це не зверне уваги, як він не звернув уваги в моєму спорі з КП "Дирекція..", де суддя Бобровник посилався на ст.360ЦК

Рішення судді Бобровника в моєму спорі з КП Дирекція.." -
http://img21.imageshack.us/img21/3259/53379026.jpg
http://img132.imageshack.us/img132/1935/63730452.jpg
В темі:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5353.msg17631.html#msg17631


у понеділок була на іств свобода слова...там депутат сказав дуже розумні слова...він каже, що кияни, по суті. не знають , хто їм надає послуги, і не знають з ким вони мають судитися,якщо хтось не виконує свої зобовязання..тобто ви не знали куди ви мали платити кошти за надані послуги, оскільки з вами договір не підписано, і ви не могли платити,Підпишете договір, будете платити своєчасно і в повному обємі.


по суті судове рішення зводиться до того що відповідач ухиляється від свого обовязку по утриманню будинку..Доказів немає.


Ну зобовязаний...ніхто ж не спорить....давайте  підписуємо (а з ким?) і будемо платити..


а ви мабуть у суді, не заперечували, що ви зараз власник квартири. якщо це так, то дійсно, та довідка не грає ролі...просто не зрозуміло хто власник кварири був, є і з якого часу? просто мені не був ясний зміст цієї довідки, я думав що вона видана на ваше імя
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 12:02:54 від focus »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

З приводу правомірності посилання судом  на ст.322(враховуючи те що споживачем є передусім не власник майна, а наймач приміщення) - суддя Шереметьева і в інших своїх рішеннях про стягнення заборгованості за ЖКП посилається на цю статтю:
Цитувати
Суддя Шереметьева
Справа№2-1475
Відповідно до ст. 322 ЦК України власник зобов»язаний утримувати своє майно, якщо інше не встановлено договором або законом.
Виходячи з того, що відповідачка такі платежі на протязі тривалого часу не вносить, утворилась заборгованість, суд вважає вимоги позивача обґрунтованими.
Керуючись ст. 322 ЦК України,ст.ст.57-60, 77, 212-214, 224 ЦПК України, суд ,-
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити.
http://solomenskiy-sud.jurportal.org/ua/writ_base/9250545

Якщо це неправомірно, то як це сформулювати правильно в скарзі?

Власник зобов»язаний утримувати своє майно, утримувати своє майно - сплатити свою частку вартості робіт по утриманню будинку, виконаних виконавцем послуги. Але якщо ніяких робіт по утриманню будинку  виконавцем не виконано, а оплату буде здійснено, то це буде утримання не свого майна, а утримання  КП УЖГ, що не є обов`язком власників квартир.
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 12:20:44 від Юрій Васильович »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

От скажіть stepan, як Вам допомогти? Де ВАШ текст апеляційної скарги, його перша, друга, третя, сота версія? Наскільки пам`ятаю сьогодні -останній день строку. Повний текст позову опублікований лише сьогодні.
Зазвичай учасники форуму готують процесуальні документи, публікують іх. І досвідчені учасники комментують текст, дають поради.
Я сама проходила цей шлях, дуже хочу Вам допомогти. Що мені прокоментувати? Звідки мені знати, до чого ВИ ведете, розповідаючи про фрагменти рішень Бобровник чи Шерематьєвої?
На жаль.

Щодо коментарів focus. Про їх професійний рівень вже писала. Про те, що поради безграмотні та даються не знаючи обставин справи - теж.
Вам не на часі зараз підтримувати базар про те "ап. суд напевно на це не зверне уваги,". То буде потім. Зараз вичитайте Ваш текст ап. скарги на формальну відповідність вимогам ЦПК ст. 295. Далі опублікуйте. Вам лишається сподіватись, що у досвідчених учасників знайдеться хвилинка вільного часу.
І, Поштампт працює до 21:00.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Праивильно чи не правильно застосував ст322, вам скаже апеляційний суд...ви повині казати.....я хочу виконати свої зобовязання, але не можу...договір ніхто зі мною підписувати не хоче

Так якщо не акцінтувати на цьому(посилання судом на ст.322ЦК) то ап. суд напевно на це не зверне уваги, як він не звернув уваги в моєму спорі з КП "Дирекція..", де суддя Бобровник посилався на ст.360ЦК

Рішення судді Бобровника в моєму спорі з КП Дирекція.." -
http://img21.imageshack.us/img21/3259/53379026.jpg
http://img132.imageshack.us/img132/1935/63730452.jpg
В темі:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5353.msg17631.html#msg17631


у понеділок була на іств свобода слова...там депутат сказав дуже розумні слова...він каже, що кияни, по суті. не знають , хто їм надає послуги, і не знають з ким вони мають судитися,якщо хтось не виконує свої зобовязання..тобто ви не знали куди ви мали платити кошти за надані послуги, оскільки з вами договір не підписано, і ви не могли платити,Підпишете договір, будете платити своєчасно і в повному обємі.


по суті судове рішення зводиться до того що відповідач ухиляється від свого обовязку по утриманню будинку..Доказів немає.


Ну зобовязаний...ніхто ж не спорить....давайте  підписуємо (а з ким?) і будемо платити..


а ви мабуть у суді, не заперечували, що ви зараз власник квартири. якщо це так, то дійсно, та довідка не грає ролі...просто не зрозуміло хто власник кварири був, є і з якого часу? просто мені не був ясний зміст цієї довідки, я думав що вона видана на ваше імя

Дуже прошу focus припинити створювати інформаційний шум.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

просто мені не був ясний зміст цієї довідки, я думав що вона видана на ваше імя
Так я ж сьогодні вже написав, що так, дійсно, довідка видана на моє ім"я.
Але з неї не випливає наприклад, що я був співвласником квартири, коли в квартирі проживав мій батько, або що я отримав її у спадок, після смерті мого батька.
І суд це питання не досліджував.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

І, Поштампт працює до 21:00.
Поштампт працює не до 21:00, а до 19:00
А останній день подачі апел. скарги, наскільки я розумію, в мене 28.01.2011р.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Я не про районні пошти.  ;)
На Поштампті я останній раз відсилала ц.лист 24.01.2011. О 20:20
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Я не про районні пошти.  ;)
На Поштампті я останній раз відсилала ц.лист 24.01.2011. О 20:20
Я 03.01.2011р.(в понеділок) дзвонив до Головпоштамту, і мені відповіли, що бандеролі приймають 03.01.2011р до 19:00, а на пошті, на вокзалі, в цей же день відповіли, що працюють до 18:00, а пошта біля мене працювала до 17:00.
 Можливо це був якийсь не повний робочий день?
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 16:19:49 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

От скажіть stepan, як Вам допомогти? Де ВАШ текст апеляційної скарги, його перша, друга, третя, сота версія?
А до того тексту скарги, який мені надіслав focus, і який Ви продублювали в своєму пості(« Reply #76 : 26 Січень 2011, 20:55:26 »), у Вас по суті зауваження є?   
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email