'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Принципове питання щодо рахунків КП ГІОЦ  (Прочитано 40683 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email

Це якщо я правильно зрозумів той бардак, про який йдеться мова вище. ::)

Зараз, будь Ваша ласка, створю "свою" тему за рекомендаціями Тетяни, там буде позов (до КП ГІОЦ, до Дирекції, до КП Грушківське, ВСП в позову немає), там буде рішення Мягкохода, там буде судовий наказ від Дирекції (скасовано за моєю заявою), там будуть погрози Дирекції видати новий судовий наказ, там буде ухвала Апсуду про призначення судового засідання на січень 2011.
Дякую!
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Пане dimaden! Буде важко. Інколи дуже. Борітеся - поборете!

Передивилась наші з Вами діалоги влітку. Ваші повідомлення за останні 2-3 дні. Згадала себе 2-3 роки тому. Згадала свої розмови з Віктором Івановичем про самозахист, самоосвіту, тощо. Після кожної моєї тактичної поразки (відхилена заява про зупинення провадження, відмовлено в заяві про відвід, до справи прийнято купу макулатури від позивачів, позивачі брешуть, несуть в с/з будь-яку ахінею, тощо) Віктор Іванович говорив: "Це нормально і правильно. Ви повинні набити певну кількість гуль, набрати певну кількість поразок. Ви повинні самі набрати свій досвід. Це навчання. Інакше - не буває."

Так і у Вас. Будуть перемоги. Ви зараз отримуєте досвід. За цей час ви вивчите повадки, рівень морально-вольових та інтелектуальних якостей опонентів. Тільки не опускати руки і не кинути все. Працювати, по десятому, двадцятому разу перечитувати кодекси.
Дійсно, ще одна професія. Або життєво необхідна навичка. Як вміння правильно переходити дорогу, або керувати автомобілем, або знати іноземну мову.
« Останнє редагування: 30 Грудня 2010, 09:13:59 від Тетяна Academia »
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю

В ходе не одного судебного заседания я так и не смог определить, кто же из ответчиков является исполнителем. Ну, это не ГИВЦ КМДА - 100%. Но еще осталась Дирекция, ее вассал ВСП Грушкивське, и КП Грушкивське.
У меня от них всех есть письменные ответы, что они все по очереди исполнители услуг. Потом есть следующие письма, где первые утверждают, что исполнители услуг это вторые, вторые - что это третьи, третьи - что это первые.
Уставом Дирекции именно КП есть исполнитель - но они-то это отрицают!
Мне что им, насильно деньги на счет перечислять?
dimaden, зачем столько запросов. Нужен только один в Соломенскую РДА. Выкладываю ответ Соломенской РДА на мой запрос кто является балансодержателем дома и исполнителем ЖК услуг.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Світлана, відповідь вичерпна! От що значить правильний підхід! ВАВАНчик говорив про те саме, пропонуючи звернутись з запитом до СРДА.

При зверненні до наших чиновників і начальників найголовніше - правильно відповісти собі на два питання: до кого звернутись (потрібний належний адресат) і як сформулювати питання?
Я цьому мистецтву ще вчусь...
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Так у меня это пройденный этап :) , поэтому я знаю о чем говорю :)
У меня 3 таких ответа есть. (голосеевская, днепровская, печерская РДА)
Написал недавно 4й запрос (шевченковская РДА)
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю

Світлана, відповідь вичерпна! От що значить правильний підхід! ВАВАНчик говорив про те саме, пропонуючи звернутись з запитом до СРДА.

При зверненні до наших чиновників і начальників найголовніше - правильно відповісти собі на два питання: до кого звернутись (потрібний належний адресат) і як сформулювати питання?
Я цьому мистецтву ще вчусь...
Дякую за похвалу. Всі свої кроки в боротьбі з комунальниками я роблю лише завдяки цьому сайту. Я теж тільки вчусь. Тому велика подяка В.І. та всім  форумчанам за поради та підтримку.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю

... В то же время я напрямую оплачиваю услуги: 1) по тарифам, что действовали до введенных РКМДА с 29.04.2009 г. и далее; 2) за услуги, которые считаю реально оказанными (за те, что не оказаны -не плачу, выставив претензии). Чтобы понимать сколько нужно платить -я потребовал дать мне структуру тарифа и исключил из нее начисления на услуги, которых нет.
Аналогично, я уже лет шесть, зная структуру тарифа плачу отдельными квитанциями за те составляющие "утримання", которые реально выполняются и не плачу за те которых нет. По каждой составляющей отдельная квитанция (бланки с реквизитами исполнителя печатаю сам).
Шановні Перо та Юрію Васильовичу! Я згодна з Вами, що може й потрібно сплачувати за послуги які надаються, але як самостійно розрахувати їх вартість якщо затвердженого переліку немає і структуру тарифу не надають.
На моє звернення до Соломянської РДА та виконавця про надання переліку послуг та структури тарифів, я отримала написані під копірку відповіді наступного змісту:
мешканцям вашого будинку фактично надавалися і надаються наступні послуги:
1. Прибирання прибудинкової території.
2. Прибирання сходових кліток.
3. Технічне обслуговування ліфтів.
4. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем.
5. Енергопостачання ліфтів.
6. Технічне обслуговування та поточний ремонт систем протипожежної автоматики та димовидалення.
7. Освітлення місць загального користування.
8. Вивезення та знешкодження твердих побутових, великогабаритних відходів.
Відповідно до розпорядження КМДА №987 від 31.08.2009 р. тариф на послуги з утримання будинків та прибудинкових теріторій для вашого дому встановлено 1,87 грн. з ПДВ за 1кв.м. Складову на окремі послуги тарифу не встановлено.


Чому саме такий перелік послуг і ким він встановлений - велика таємниця.
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email

dimaden, зачем столько запросов. Нужен только один в Соломенскую РДА. Выкладываю ответ Соломенской РДА на мой запрос кто является балансодержателем дома и исполнителем ЖК услуг.

Спасибо, Светлана!
У меня таких ответов тоже есть - где в этом хоть слово о том, кто является исполнителем услуг?
И судья Мягкоход тоже в них не увидел ничего про исполнителя услуг.
Далее, после получения подобных ответов я обращался в Соломенскую РДА с вопросом, с кем заключать договора - и ответы были ой разные-разные...
Тем более, что само КП "Грушкивське" себя исполнителем услуг по ПКМУ №529 - не признает. :)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Чому саме такий перелік послуг і ким він встановлений - велика таємниця.

Це зрозуміло. Так легше "пудрити" людям мізки. Але ж Ви почитайте дописи в розділі "Громадські слухання", наприклад: http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4987.0.html
Коли хотіли показати що "працюють з громадскістю" то і складові  і їх вартість показували.
Так і у Вашому тарифі під час його розрахунку ( вірного чи не вірного, законного чи незаконного) робився розрахунок вартості принаймні тих складових, що вказані у відповіді. А 1,87 грн. це вже їх сума. І у економіста ці цифри є. Інша річ шо до Вас вони НЕ ХОЧУТЬ ЇХ ДОВОДИТИ. 
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю

Тем более, что само КП "Грушкивське" себя исполнителем услуг по ПКМУ №529 - не признает. :)

Знайшла лист від КП "Грушківське", в якому воно визнає себе виконавцем послуг з утримання будинків та прибудинкових теріторій.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Листам наших КП вірити не можна. У мене в судовому процесі КП Чоколівське старанно розказує, що воно не виконавець і договори укладати не має права.
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email

Листам наших КП вірити не можна. У мене в судовому процесі КП Чоколівське старанно розказує, що воно не виконавець і договори укладати не має права.

Кому тоді вірити і шо з цим робити - з десятка листів, надісланих мною до Соломянської РДА, немає жодної з чіткою відповіддю, кто ж є виконавцем послуг...
КП "Грушківське" - виконавець по ПКМУ№630, а по ПКМУ№529 - ВСП "Грушківський", від КП "Дирекція з обслуговування житлового фонду" Соломянського району.
Хоча директор КП "Грушківський" не заперечує, що саме його КП є виконавцем усіх послуг...
При тому ВСП справно надсилає проекти "договорів" по ПКМУ№529, які схожі з цією ПКМУ тільки назвою...
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Вірити документам.
Слід сказати, що по багатьом відгукам саме в Солом`янському районі найважче примусити ЖЕО дотримуватись вимог закону.
Колись я опублікувала статут КП Дирекція, статут КП Чоколівське, договір між ними на утримання будинків.
Розберіться в цих документах (підміняючи слова Чоколівське на Грушківське) - і будете розуміти, з ким на сьогодні можна укладати договори.

При тому ВСП справно надсилає проекти "договорів" по ПКМУ№529, які схожі з цією ПКМУ тільки назвою...
Вже не раз повідомлялось. ВСП не є юр. особою. І на його звернення відповіді слід надсилати до КП Дирекція.

Окремо. Якщо Вас не влаштовують ці КП в якості балансоутримувача та уповноваженої ним особи - можете провести роботу по встановленню - на яких підставах КП Дирекція утримує на балансі Вашу власність. Питання не відпрацьоване. Готових шаблонів немає.
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email

Вже не раз повідомлялось. ВСП не є юр. особою. І на його звернення відповіді слід надсилати до КП Дирекція.

ВСП є підрозділом юридичної особи - вони вважають, що цього цілком достатньо.
А допоможіть, будь ласка, знайти визначення виконавця послуг - яким він повинен бути з точку зору ЗУ/НПА України - бути юрособою, мати ліцензію на виконання послуг на ринку ЖКХ, мати ще щось?
Бо отримую відповіді від МінЖКХ та Держінспекції з ЖКХ - вода водою, ніякої конкретики...

Окремо. Якщо Вас не влаштовують ці КП в якості балансоутримувача та уповноваженої ним особи - можете провести роботу по встановленню - на яких підставах КП Дирекція утримує на балансі Вашу власність. Питання не відпрацьоване. Готових шаблонів немає.

Само по собі КП в якості балансоутримувача - поки що влаштовує. Не влаштовує, що це ВСП дуже сильно намагається стати виконавцем послуг по ПКМУ№529, замість законно визначеного КП "Грушківське"...
Я поки що не розумію, як з цим боротися...
Відповідь на наданий договір оформлю в вигляді протоколу (разногласий, я не знаю, как это будет по-украински), замінив ВСП "Грушківський" на КП "Грушківський", р/р ГІОЦ на р/р КП, надішлю з описом вкладення на адресу КП "Дирекція" - і вони не будуть нічого робити, так мені телефоном і зазначили - бо ви з нами судитеся, навіщо на вас ще й бумагу витрачати...
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email