'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Хочу вступить в бой первым...  (Прочитано 9269 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Хочу вступить в бой первым...
« Reply #15 : 23 Грудня 2010, 14:54:13 »

Дякую Андрій, Юрій Васильович за відповіді. Я так зрозумів, що можна звернутися до суду с позовм і, взагалі не сплачувати за "утримання", з міркуваннь, що "я не зобов'язаний утримувати власність, яка мені не належить"? Або з цієї підстави домогтися перерахування тарифу?

Цитувати
Проживаю в Деснянском районе Киева

В Києві деякі тарифи скасовані рішеннями судів, тож можете звертатись до суду з позовами про зобов`язання провести перерахунок в частині скасування зайвих нарахувань за час коли комунальники нараховували по скасованим тарифам. Також можете вимагати виключення з тарифу складової "утримання прибудинкової території" через її невизначеність через відсутність земельного акту. Вивчайте справи Віктора Івановича на цьому сайті та на попередніх :http://gro-za.io.ua/journal_0  та  http://viki1234.io.ua/
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Хочу вступить в бой первым...
« Reply #16 : 23 Грудня 2010, 15:31:41 »

Шановний  flat
Дякую Андрій, Юрій Васильович за відповіді. Я так зрозумів, що можна звернутися до суду с позовм і, взагалі не сплачувати за "утримання", з міркуваннь, що "я не зобов'язаний утримувати власність, яка мені не належить"? Або з цієї підстави домогтися перерахування тарифу?
Перш ніж приймати рішення "нічого не сплачувати з якихось міркувань", оцініть власні сили. Звернутись до суду з позовом - це далеко не означає виграти справу. З матеріалів форуму можна дізнатись, скільки абсолютно обгрунтованих вимог споживачів ЖКП відхилялись неправосудними рішеннями судів. Для отримання позитивного судового рішення ще слід докласти багато зусиль, витратити багато часу, фактично освоїти нову спеціальність, набути в ній досвіду...
Записаний

BarBOSS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю
Re: Хочу вступить в бой первым...
« Reply #17 : 26 Грудня 2010, 17:33:05 »

Здравствуйте уважаемые форумчане. Стараюсь внимательно следить за всеми новостями на форуме. Учитывая вашу загруженность, стараюсь лишний раз не отвлекать вас и ищу ответы самостоятельно. Возникла ситуация: я подал в свое КП предложение на заключение договоров по ПКМУ № 529 И 630. ( я сознательно не употребляю термин " оферта" - у нас провинция и столь непонятное слово приводит в ступор некоторых сотрудников КП). По ПКМУ №630 со второго раза удалось выбить из них официальный отказ от заключения договора. Хотя по решению ОМС именно эта организация назначена исполнителем коммунальных услуг. По этому вопросу дорога одна - в суд. При заключении договора по ПКМУ №529 возникла такая ситуация: они предоставили мне проект договора, который не отличается от типового. Но. В пункте 2 ПКМУ №529 говорится, что неотъемлемой частью договора является решение ОМС об утверждении тарифов. Мне удалось раздобыть это решение, и вот там - внимание, тарифы утверждены по ПКМУ№560, которое было отменено в мае 2009г. ВОПРОС: имеет ли право КП заключать договор по тарифам утверждённым по ПКМУ №560, если проект договора по ПКМУ №529. Ведь формирование тарифа по ПКМУ №529 несколько отличается от ПКМУ№529. Может ли это стать поводом считать, что тарифа на данный момент нет. Что посоветуете?
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Хочу вступить в бой первым...
« Reply #18 : 27 Грудня 2010, 00:33:02 »

Думаю, что если тарифы, указанные в предложенном договоре, Вас устраивают и все остальные формальности соблюдены, то можно договор подписывать. Тем более, что копия решения ОМС об утверждении тарифов у Вас есть и она будет приложением к договору. А насколько легитимные тарифы - думаю, что этот вопрос второстепенный. Пусть этот вопрос ваше КП волнует...
Записаний

BarBOSS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю
Re: Хочу вступить в бой первым...
« Reply #19 : 27 Грудня 2010, 02:13:48 »

В том -то всё и дело, что не устраивают!  Не устраивает размер платы больше 2-х грн. за м.кв.( вывоз мусора сюда не входит, по ПКМУ№630 договор не заключают). Не устраивает качество предоставляемых услуг, а точнее их отсутствие. Не устраивает то, что в КП не смогли толком обосновать ни одну составляющую тарифа: нет чёткого определения придомовой территории, нет документального подтверждения   (не)предоставленных услуг. Общественных слушаний по ПКМУ №529, естественно, никто не проводил.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Хочу вступить в бой первым...
« Reply #20 : 27 Грудня 2010, 08:33:16 »

Якщо тариф Вас не влаштовує. Варіанти дій:
1. Повідомляєте письмово виконавця послуг, що Вас наданий договір не влаштовує, тому що ... (розрахунок ек. витрат не здійснений, прозорість не забезпечена, тарифи не відповідають вимогам ПКМУ 529, держ. акту на землю немає) На скільки вистачить фантазії, в межах вимог чинного законодавства.
2. Подаєте виконавцю оферту (Відповідно до ст.641 ЦК України пропоную укласти договір. 2 екземпляри договору надаються. Прошу протягом 1 місяця підписати, поставити печатки, 1 екземпляр повернути). На всіх аркушах договорів нижніми колонтитулами виводите "Виконавець   Споживач" і підписуєте кожну сторіночку (щоб не підмінили текст).
В частині 2 договору прописуєте, наприклад, таке формулювання:
"Невідкладною частиною договору є копія рішення органу місцевого самоврядування про затвердження тарифів на послуги, що додаються до договору. Вищевказаний додаток відсутній на момент укладання договору."
В частині 4 договору прописуєте, наприклад, таке формулювання:
"Розмір щомісячної плати за надані послуги на момент укладення цього договору є невизначеним через відсутність додатку, визначеного пунктом 2 цього договору як невідкладна частина."
(подивіться тему пані Людмили http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5397.msg17541.html#msg17541)

Чому нова оферта, а не додаткові угоди? Ви дієте виключно у відповідності до законодавства. Якщо КП бажає - нехай воно ініціює протоколи розбіжностей. Ви матимете докази невідповідності законодавству їх вимог. На підставі ст 646 ЦК України Ви обнуляєте всі попередні переговори і отримуєте досить швидко докази для судового вирішення спору.
Записаний

BarBOSS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю
Re: Хочу вступить в бой первым...
« Reply #21 : 27 Грудня 2010, 10:13:22 »

В частині 3... Розмір щомісячної плати в частині 3.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Хочу вступить в бой первым...
« Reply #22 : 27 Грудня 2010, 10:20:48 »

Пане BarBOSS! Подивіться поруч гілку "Принципове питання щодо рахунків КП ГІОЦ" http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5392.0.html
Особливо пости пана Перо (http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5392.msg17525.html#msg17525). Тільки доведеться відфільтрувати особливості Києва та його монстра КП ГІОЦ КМДА

В частині 3... Розмір щомісячної плати в частині 3.
Може. Не перевіряла, скопіювала з посту Людмили.  :)
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email