'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Квартирні прилади обліку тепла та води  (Прочитано 259609 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

А для чого відключатися від ЦО при наявності приладів обліку та регулювання? Таких, наприклад, як термоклапани, або навіть ручні вентилі. Відрегулюйте споживання тепла на нуль, і насолоджуйтесь життям!

Потому что  у меня отсутствует отопление как класс, температура батарей зимой 30 градусов. Какой от них толк можете представить сами.
А постановка счетчика, распределителей и клапанов вільется в приличную сумму, которую я лучше потрачу на оборудование єлектроотопления.

P.S. И я спрашивал выше, как вести учет, если температура воды по стоякам различается?
Температура води в стояках не впливає на покази розподілювачів (у відносних одиницях), оскільки розподілювачі вимірюють тепловий потік і накопичують сумарні дані через рівні проміжки часу. В результаті отримуємо обсяг енергії, яку випромінює теплорадіатор, визначений альтернативним, однак правомірним, способом.
А от зекономити Вам шляхом відключення радіаторів від внутрішньобудинкової мережі не вдасться, оскільки ця процедура сильно зарегламентована, отримати необхідні дозволи практично неможливо. Діючими нормами передбачена можливість відключення усіх квартир під'їзду від ЦО водночас, на що Ваші сусіди можуть не погодитися.
Якщо Ви вважаєте, що температура носія в Ваших трубопроводах ледь досягає 30 градусів по Цельсію, то можете обійтися без еталонного теплолічильника, оскільки при такому ЦО розподілювачі будуть накопичувати мізерні суми, близькі до нуля. І платити за ЦО не буде підстав.
Звісно, доведеться повоювати з комунальниками, бо не всі такі грамотні, як ми з Вами.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Там, де встановлений теплолічильник, також монтується радіаторний розподілювач обліку теплової енергії. Ціна його поділки встановлюється по теплолічильнику. Решта радіаторів повинні бути обладнані аналогічними розподілювачами, причому й радіатори бажано мати однакової конструкції, щоб не вводити поправочні коефіцієнти.
Таблицю обліку теплової енергії з розподілювачами я викладав на сайті. Пошукайте.

Эмм, при таком методе фиксации возникает довольно большая погрешность измерений. Вот у меня температура в стояках различается на градусов пятнадцать.

И не подскажете какие документы регламентируют процедуру установки данных измерительных приборов.
В постанове 630 вообще не нашел про установку счетчиков тепловой энергии.
Есть только не совсем понятный пункт
13. У  разі  коли  опалювальні  пристрої  в квартирі (будинку
садибного  типу)  обладнано   приладами-розподілювачами   теплової
енергії   або   потужність   приладів   опалення  (радіаторів)  не
відповідає розрахунковій, споживач оплачує послуги за результатами
розрахунків   витрат   тепла,   які   здійснюються  виконавцем  за
методикою,  що затверджується центральним органом виконавчої влади
з питань житлово-комунального господарства.

Разработана ли эта методика?
Не подскажите где на нее можно взглянуть?
Різниця температур носія в стояках ЦО не впливає на похибки розподілювачів. Цей момент я вже прокоментував
Цитувати
« Reply #9 : Сьогодні в 18:41:25 »
Відносно методик - їх в Україні немає, але нас з Вами це не обходить. У разі суперечок нехай зацікавлені виконавці послуг вирішують їх у суді. У моєму випадку, та у випадку ще кількох споживачів, виконавці або програли, або вирішили за краще не судитися з доктором наук. Це те ж саме, що судитися з Леонардо-да-Вінчі (якби він був живим)  ;D.
До речі, методика визначення теплового потоку через плоскі поверхні існує, і навіть затверджена ГОСТом. Пошукайте ГУГЛом, а якщо не знайдете, то я пориюсь у своєму архіві 10-річної давнини, викладу той ГОСТ на цьому сайті. Взагалі, це специфічна проблема, і навряд-чи рядовому споживачу буде цікаво підвищувати свою кваліфікацію у галузі теплотехніки. Та й не кожен збагне. Наприклад, відома персона - чиновник КМДА з прізвищем Руль (ініціали не пам'ятаю) не так давно в одній з телепередач "обґрунтовував" свою помилкову думку про неможливість виміряти кількість теплової енергії, оскільки він вважає її "невловимою".
« Останнє редагування: 24 Липня 2010, 19:01:32 від gro-za »
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

Спасибо за подробный ответ.

И еще пару вопросиков.
Если можете порекомендуйте какие распределители тепла приобрести и кто их может установить в Киеве?(имеющий лицензию на данный вид работ)
Процедура установки. Сначала поставить и обращаться в ЖЭК с требованием заключить договор согласно 630 и взять на баланс  приборы учета или же сначала требование заключить договор, а потом уже после судов ставить приборы и заключать договор?(думаю без суда не обойдется).
Сколько на вашем опыте заняло заключение договора - заявление, отказ ЖЭКа, суд?(вашу эпопею с ЖЭКом читал).
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Про придбання розподілювачів http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4646.msg13317.html#msg13317
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Спасибо за подробный ответ.

И еще пару вопросиков.
Если можете порекомендуйте какие распределители тепла приобрести и кто их может установить в Киеве?(имеющий лицензию на данный вид работ)
Процедура установки. Сначала поставить и обращаться в ЖЭК с требованием заключить договор согласно 630 и взять на баланс  приборы учета или же сначала требование заключить договор, а потом уже после судов ставить приборы и заключать договор?(думаю без суда не обойдется).
Сколько на вашем опыте заняло заключение договора - заявление, отказ ЖЭКа, суд?(вашу эпопею с ЖЭКом читал).

Про розподілювачі див. коментар Валерія:
Цитувати
Про придбання розподілювачів http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4646.msg13317.html#msg13317

Прилади обліку можете встановити по договору з будь-якою організацією, що має ліцензію на виконання такого роду робіт. А далі - паралельно: ставте їх на абонентський облік та укладайте Типові договори (обидва, по КМУ-630 та КМУ-529, бо вони взаємно пов'язані між собою). І, як показує практика, потім доведеться вирішувати переддоговірні спори в суді.
Записаний

Stag

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 116
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Вопрос в тему.
Возможно ли с помощью акта той же "Аква-Украина" зафиксировать отсутствие отопительных устройств на стояках ЦО в моей квартире  ? Иначе - отводы на батареи глушатся и пломбируются.

Нет, вы не имеете права отключиться от ЦО, разрешено только все домом.
А для чого відключатися від ЦО при наявності приладів обліку та регулювання? Таких, наприклад, як термоклапани, або навіть ручні вентилі. Відрегулюйте споживання тепла на нуль, і насолоджуйтесь життям!
Вот как раз с "наслаждением" проблемы и возникают.
Во-первых, поквартирные счетчики тепловой энергии в домах  с вертикальной разводкой тепла в стояках не устанавливаются. А такие схемы разводки тепла существуют в подавляющем большинстве многоквартирных домов периода массовой застройки в советскую и ранней независимости эпохи.
Во-вторых, например, "Аква-Украина" озвучила цифру в 4000 грн. за установку такого прибора "под ключ". А ведь их еще нужно каждые 4 года поверять.
В-третьих, в домах советских серий с вертикальной разводкой много застекленных балконов в т.ч. с выносами, с расширением проемов и демонтажом предусмотренных проектом оконных и дверных блоков. Все это, безусловно, влияет на перераспределение тепла в квартирах дома. В результате, одни жильцы фактически  оплачивают повышенный комфорт других поскольку тепловой счетчик на входе в дом измеряет "среднюю температуру по больничке".
Поэтому в такой ситуации и с учетом анонсированного очередного повышения  тарифов на тепло с нового отопительного сезона  вполне разумно вообще  заглушить отводы от стояков на квартиру и решить проблему отопления принципиально иным способом(ами).
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Вопрос в тему.
Возможно ли с помощью акта той же "Аква-Украина" зафиксировать отсутствие отопительных устройств на стояках ЦО в моей квартире  ? Иначе - отводы на батареи глушатся и пломбируются.


Нет, вы не имеете права отключиться от ЦО, разрешено только все домом.

А для чого відключатися від ЦО при наявності приладів обліку та регулювання? Таких, наприклад, як термоклапани, або навіть ручні вентилі. Відрегулюйте споживання тепла на нуль, і насолоджуйтесь життям!

Вот как раз с "наслаждением" проблемы и возникают.
Во-первых, поквартирные счетчики тепловой энергии в домах  с вертикальной разводкой тепла в стояках не устанавливаются. А такие схемы разводки тепла существуют в подавляющем большинстве многоквартирных домов периода массовой застройки в советскую и ранней независимости эпохи.
Во-вторых, например, "Аква-Украина" озвучила цифру в 4000 грн. за установку такого прибора "под ключ". А ведь их еще нужно каждые 4 года поверять.
В-третьих, в домах советских серий с вертикальной разводкой много застекленных балконов в т.ч. с выносами, с расширением проемов и демонтажом предусмотренных проектом оконных и дверных блоков. Все это, безусловно, влияет на перераспределение тепла в квартирах дома. В результате, одни жильцы фактически  оплачивают повышенный комфорт других поскольку тепловой счетчик на входе в дом измеряет "среднюю температуру по больничке".
Поэтому в такой ситуации и с учетом анонсированного очередного повышения  тарифов на тепло с нового отопительного сезона  вполне разумно вообще  заглушить отводы от стояков на квартиру и решить проблему отопления принципиально иным способом(ами).

Цитувати
Во-первых, поквартирные счетчики тепловой энергии в домах  с вертикальной разводкой тепла в стояках не устанавливаются.
- Хто Вам по секрету це повідомив? А що викладено на моєму сайті http://gro-za.io.ua  кілька років тому назад - не дивилися? Лічильники ніде самі по собі не встановлюються. Потрібно самому споживачу потурбуватися. Що для цього слід зробити - багато разів повідомлялося на цьому сайті та на сайтах-попередниках. Основне - відірватися від теплого насидженого крісла і попрацювати, руками і головою, таким чином, як зробив це я та декілька послідовників. у Києві. Решта філософствують.
Відносно виносів на балконах та про інше. Прилади обліку для того й запроваджують, щоб ніхто ні в кого не викрадав такий цінний ресурс, як теплова енергія. До речі, без приладів Ви переплачуєте вдвічі-втричі, і ось це, як можна зрозуміти, викликає задоволення. Проте, не надовго. Тарифи таки піднімуть, а дурити будуть, як і раніше.
Крім того, на відміну від Вашої позиції, я з самого початку не коментував, а все зробив власними руками. І притому, маєте справу з "білоручкою", доктором наук, професором. Зазвичай "спеціалісти" говорять приблизно так: "Фе, я не слюсар-сантехнік, не моя справа." А у мене це була моя справа. Лише документи довелося оформляти через фірму з ліцензією. Прилади обліку вже давно окупилися!
Які докази Вам ще потрібні, щоб Ви не розповсюджували неправдиву інформацію?
« Останнє редагування: 26 Липня 2010, 15:09:55 від gro-za »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Поэтому в такой ситуации и с учетом анонсированного очередного повышения  тарифов на тепло с нового отопительного сезона  вполне разумно вообще  заглушить отводы от стояков на квартиру и решить проблему отопления принципиально иным способом(ами).
От саме це наші "вельми шановні законодавці" (хай їм риба й озеро) і заборонили робити мешканцям багатоквартирних будинків.
Наказ МІНІСТЕРСТВО БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ № 4 від 22.11.2005 року встановлював порядок відключення окремих споживачів від систем централізованого опалення.

А який монополіст захоче, щоб люди самі думали, самі себе забезпечували теплом, а не ходили покірним стадом на мотузці? Ні, бидлу треба стояти в стойлі, платити мовчки стільки, скільки влада розрахує за допомогою довідника "стеля", і не вякати про якусь там якість.
Тому маємо зміни, внесені згідно з Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства №169 від 06.11.2007. І відключатись від ЦО тепер можна тільки будинками, за умови згоди всіх (умова апріорі недосяжна).

Тому Віктор Іванович і каже про встановлення приладів обліку. Відключення, як такого, немає, а обсяг споживання регулювати вже можна.
Справа марудна, витратна, але... Іншими шляхами як? не знаю...
Записаний

Stag

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 116
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю


Цитувати
Во-первых, поквартирные счетчики тепловой энергии в домах  с вертикальной разводкой тепла в стояках не устанавливаются.
- Хто Вам по секрету це повідомив? А що викладено на моєму сайті http://gro-za.io.ua  кілька років тому назад - не дивилися? Лічильники ніде самі по собі не встановлюються. Потрібно самому споживачу потурбуватися. Що для цього слід зробити - багато разів повідомлялося на цьому сайті та на сайтах-попередниках. Основне - відірватися від теплого насидженого крісла і попрацювати, руками і головою, таким чином, як зробив це я та декілька послідовників. у Києві. Решта філософствують.
Відносно виносів на балконах та про інше. Прилади обліку для того й запроваджують, щоб ніхто ні в кого не викрадав такий цінний ресурс, як теплова енергія. До речі, без приладів Ви переплачуєте вдвічі-втричі, і ось це, як можна зрозуміти, викликає задоволення. Проте, не надовго. Тарифи таки піднімуть, а дурити будуть, як і раніше.
Крім того, на відміну від Вашої позиції, я з самого початку не коментував, а все зробив власними руками. І притому, маєте справу з "білоручкою", доктором наук, професором. Зазвичай "спеціалісти" говорять приблизно так: "Фе, я не слюсар-сантехнік, не моя справа." А у мене це була моя справа. Лише документи довелося оформляти через фірму з ліцензією. Прилади обліку вже давно окупилися!
Які докази Вам ще потрібні, щоб Ви не розповсюджували неправдиву інформацію?


Виктор Иванович, я никоим образом не намеревался поставить под сомнение ваши опыт и авторитет в  этой сфере.
Позвонил сегодня в "Аква-Украина" и получил ответ о 4 тыс.грн. и о невозможности установки в домах с вертикальной разводкой. Пробовал уточнить почему, получил ответ: "Он у вас просто не будет считать". Поэтому так и написал.
Увидев ваш ответ, перезвонил еще раз и разговаривал с гл.инж. "Аква-Украина". Смысл его ответа сводится к тому, что потери  в >3 град.Цельсия на ОДНОМ радиаторе (и даже последовательных двух) в системе с вертикальной разводкой быть практически не может. А значит, по его словам, и уловить такой счетчик ничего не сможет.
Но вопрос даже не в технологических тонкостях.
Счетчик должен быть установлен и опломбирован организацией с лицензией. А она(во всяком случае, одна из них) в лице гл.инж. заявляет о невозможности такой установки.
На вашем прежнем сайте нашел фото подключения приборов учета и образцы актов демонтажа-монтажа для их поверки.
Вот и все.

P.S. Гл.инженера зовут Юрий Анатольевич.
P.P.S. Чтобы перепроверить "Акву", нашел еще одну фирму, торгующую тепловыми счетчиками - www.technomer.com.ua
И их монтажник тоже подтвердил  о невозможности корректного учета в случае вертикальной разводки.
« Останнє редагування: 26 Липня 2010, 16:41:09 від Stag »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю


Цитувати
Во-первых, поквартирные счетчики тепловой энергии в домах  с вертикальной разводкой тепла в стояках не устанавливаются.
- Хто Вам по секрету це повідомив? А що викладено на моєму сайті http://gro-za.io.ua  кілька років тому назад - не дивилися? Лічильники ніде самі по собі не встановлюються. Потрібно самому споживачу потурбуватися. Що для цього слід зробити - багато разів повідомлялося на цьому сайті та на сайтах-попередниках. Основне - відірватися від теплого насидженого крісла і попрацювати, руками і головою, таким чином, як зробив це я та декілька послідовників. у Києві. Решта філософствують.
Відносно виносів на балконах та про інше. Прилади обліку для того й запроваджують, щоб ніхто ні в кого не викрадав такий цінний ресурс, як теплова енергія. До речі, без приладів Ви переплачуєте вдвічі-втричі, і ось це, як можна зрозуміти, викликає задоволення. Проте, не надовго. Тарифи таки піднімуть, а дурити будуть, як і раніше.
Крім того, на відміну від Вашої позиції, я з самого початку не коментував, а все зробив власними руками. І притому, маєте справу з "білоручкою", доктором наук, професором. Зазвичай "спеціалісти" говорять приблизно так: "Фе, я не слюсар-сантехнік, не моя справа." А у мене це була моя справа. Лише документи довелося оформляти через фірму з ліцензією. Прилади обліку вже давно окупилися!
Які докази Вам ще потрібні, щоб Ви не розповсюджували неправдиву інформацію?


Виктор Иванович, я никоим образом не намеревался поставить под сомнение ваши опыт и авторитет в  этой сфере.
Позвонил сегодня в "Аква-Украина" и получил ответ о 4 тыс.грн. и о невозможности установки в домах с вертикальной разводкой. Пробовал уточнить почему, получил ответ: "Он у вас просто не будет считать". Поэтому так и написал.
Увидев ваш ответ, перезвонил еще раз и разговаривал с гл.инж. "Аква-Украина". Смысл его ответа сводится к тому, что потери  в >3 град.Цельсия на ОДНОМ радиаторе (и даже последовательных двух) в системе с вертикальной разводкой быть практически не может. А значит, по его словам, и уловить такой счетчик ничего не сможет.
Но вопрос даже не в технологических тонкостях.
Счетчик должен быть установлен и опломбирован организацией с лицензией. А она(во всяком случае, одна из них) в лице гл.инж. заявляет о невозможности такой установки.
На вашем прежнем сайте нашел фото подключения приборов учета и образцы актов демонтажа-монтажа для их поверки.
Вот и все.

P.S. Гл.инженера зовут Юрий Анатольевич.
P.P.S. Чтобы перепроверить "Акву", нашел еще одну фирму, торгующую тепловыми счетчиками - www.technomer.com.ua
И их монтажник тоже подтвердил  о невозможности корректного учета в случае вертикальной разводки.

Про  ПП "Аква-Україна" я також багато дечого повідомляв. Невигідно їм встановлювати квартирні лічильники, особливо в будинках з вертикальною розводкою теплоносія. А тому й вішають локшину на вуха.
І козі зрозуміло з моїх сайтів, що для уникнення похибок теплолічильника радіатори опалення слід підключати до вертикальних стояків через БАЙПАСИ.
А Вам це зрозуміло?
Байпаси доведеться замовляти і встановлювати окремо, це стандартна сантехнічна робота, і немало фірм у Києві пропонували свої послуги з півроку тому назад.
Тому вперед! Шукайте фірму, яка Вам видасть Акт про виконані роботи після укладення договору. Повинна буди додана копія ліцензії, а лічильник опломбований.
« Останнє редагування: 26 Липня 2010, 17:31:01 від gro-za »
Записаний

Stag

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 116
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю


Про  ПП "Аква-Україна" я також багато дечого повідомляв. Невигідно їм встановлювати квартирні лічильники, особливо в будинках з вертикальною розводкою теплоносія. А тому й вішають локшину на вуха.
І козі зрозуміло з моїх сайтів, що для уникнення похибок теплолічильника радіатори опалення слід підключати до вертикальних стояків через БАЙПАСИ.
А Вам це зрозуміло?
Байпаси доведеться замовляти і встановлювати окремо, це стандартна сантехнічна робота, і немало фірм у Києві пропонували свої послуги з півроку тому назад.
Тому вперед! Шукайте фірму, яка Вам видасть Акт про виконані роботи після укладення договору. Повинна буди додана копія ліцензії, а лічильник опломбований.

И козлу тоже понятно.   ;)
В большом количестве  разрозненных  сообщений об установке счетчиков тепла я не нашел, к сожалению, информации о правовой стороне этой процедуры. Если не ошибаюсь, то право использовать квартирные счетчики тепла Вы получили вследствие решения суда или оно касалось только заключения договора на услуги по ХВС/ГВС, отоплению?
Какими нормативными документами, кроме Пост.КМУ 630, регулируется процедура установки, принятия на учет квартирных приборов учета тепловой энергии?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Какими нормативными документами, кроме Пост.КМУ 630, регулируется процедура установки, принятия на учет квартирных приборов учета тепловой энергии?

Ніякими, крім названої Вами постанови та постанови http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=947-95-%EF  -  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ,  ПОСТАНОВА  від 27 листопада 1995 р. N 947  "Про Програму поетапного оснащення наявного житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води і теплової енергії на 1996 - 2007 роки  ( Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1657 ( 1657-98-п )   від 19.10.98  N 1957 ( 1957-2002-п ) від 25.12.2002 ).
Цитувати
  7. Міністерству    машинобудування,    військово-промислового комплексу і   конверсії   разом   з   Державним    комітетом    по житлово-комунальному господарству  протягом  двох  місяців  внести Кабінету Міністрів  України  пропозиції  щодо   розроблення     та освоєння виробництва терморегуляторів і приладів - розподілювачів, що встановлюються на опалювальних пристроях у квартирах.

Цитувати
Установлення, технічне обслуговування,  ремонт і контроль  за функціями лічильників здійснюється спеціалізованими  організаціями та підприємствами, які мають відповідну ліцензію.
     Установлення лічильників  виконується  за типовими проектними рішеннями. Допускається      установлення      лічильників      за індивідуальними проектними  рішеннями,  розробленими відповідно до нормативно-технічних вимог або вимог заводу-виготовлювача.


А далі діє диспозитивна правова норма - дозволено все, що не заборонено (не стосується суб'єктів владних повноважень, для них імперативна норма - дозволено діяти лише у спосіб, визначений законодавством).
Записаний

Валерий

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю

Шановні форумчани!
Я встановив собі лічильник ЛВ-4Т.І ось почалися мої походенькі до ЖЄКу (КП"Індустріальне",Солом`янский район).ЖЄК категорічно відмовляється брати на обслуговування такий лічильник.Мотивуючи  це тим, що:
1. В ньго немає ліцензії на обслуговування таких лічильників.
2.Київєнерго присилає їм розрахунки за гігокалоріїї, які були затрачені на доставку теплоносія на кожен  дім, а у вашому лічильнику немає рахунка гігокалорії які ви спожили,чому ми повинні платити собі у збиток.!!!
3.Заключайте договір на пряму з Київєнерго,якщо зможете, а ми собі в збитки працювати не будемо.!!
4.Пишіть письма, жалоби, а ми нічого зробити не можемо.
Я написав письмову заяву на імя начальника жеку ,щоб вони дали письмову відповідь , чому  і  якими крітеріями вони керуються відмовляючи мені в реєстрації,
також я подзвонив в мерію і розповів про дії Жєку. Мій дзвінок взяли на контроль.
Також я зробив дзвінок в Київєнерго.Але там сказали , що вони знають про сітуацію с такими лічильниками і що жеки їх не реєструють ,тому викручуйтесь самі,"а наша хата з краю..."
Ось такі перегони!!!
Якщо хтось попадав в такі перегони ,будь ласка відпишіться,які були дії.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Шановні форумчани!
Я встановив собі лічильник ЛВ-4Т.І ось почалися мої походенькі до ЖЄКу (КП"Індустріальне",Солом`янский район).ЖЄК категорічно відмовляється брати на обслуговування такий лічильник.Мотивуючи  це тим, що:
1. В ньго немає ліцензії на обслуговування таких лічильників.
2.Київєнерго присилає їм розрахунки за гігокалоріїї, які були затрачені на доставку теплоносія на кожен  дім, а у вашому лічильнику немає рахунка гігокалорії які ви спожили,чому ми повинні платити собі у збиток.!!!
3.Заключайте договір на пряму з Київєнерго,якщо зможете, а ми собі в збитки працювати не будемо.!!
4.Пишіть письма, жалоби, а ми нічого зробити не можемо.
Я написав письмову заяву на імя начальника жеку ,щоб вони дали письмову відповідь , чому  і  якими крітеріями вони керуються відмовляючи мені в реєстрації,
також я подзвонив в мерію і розповів про дії Жєку. Мій дзвінок взяли на контроль.
Також я зробив дзвінок в Київєнерго.Але там сказали , що вони знають про сітуацію с такими лічильниками і що жеки їх не реєструють ,тому викручуйтесь самі,"а наша хата з краю..."
Ось такі перегони!!!
Якщо хтось попадав в такі перегони ,будь ласка відпишіться,які були дії.
Ви здійснили багато зайвих кроків і отримали очікувані компліменти. А без компліментів можна було обійтися. Перший крок - встановити лічильник (має право організація з відповідною ліцензією). Другий крок - заява про взяття лічильника на абонентський облік. І все. Далі платите за показами лічильника і регулярно звітуєте щомісяця перед комунальним підприємством.
Проблеми виникають у тих, хто платить за ЖКП на рахунок КП ГІОЦ КМДА. Від цієї шкідливої звички слід позбутися. Платіть на банківський рахунок КП.
Крім того, слід укласти Типові договори про надання послуг відповідно до постанов КМУ №№ 630 та 529. На цьому сайті та на сайтах-попередниках зможете відшукати всю довідкову інформацію.
Відносно Київенерго - вони абсолютно праві, ніякого відношення до проблеми, яку Ви самі собі створили, не мають. Те ж стосується і мерії.
До речі - лічильник ЛВ-4Т не потребує обслуговування. Не слід плутати поняття "абонентський облік" (у розумінні постанови КМУ № 630) і обслуговування (невідомо,
у якому розумінні).
Більше інформації отримаєте, якщо виконаєте на цьому сайті ПОШУК з ключовою фразою "4-тарифний лічильник".
Попутно - одиниця теплової енергії має назву "Гігакалорія", а не "Гіго..." Для розрахунків населення з виконавцями за ГВП не застосовується, платити доводиться за кубометри підігрітої води згідно з "Правилами", затвердженими тією ж постановою. У моєї дочки цей лічильник успішно застосовується з серпня 2009 р. Виконавець послуг той самий.
« Останнє редагування: 30 Липня 2010, 13:54:29 від gro-za »
Записаний

Валерий

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю

Шановні форумчани!
Я встановив собі лічильник ЛВ-4Т.І ось почалися мої походенькі до ЖЄКу (КП"Індустріальне",Солом`янский район).ЖЄК категорічно відмовляється брати на обслуговування такий лічильник.Мотивуючи  це тим, що:
1. В ньго немає ліцензії на обслуговування таких лічильників.
2.Київєнерго присилає їм розрахунки за гігокалоріїї, які були затрачені на доставку теплоносія на кожен  дім, а у вашому лічильнику немає рахунка гігокалорії які ви спожили,чому ми повинні платити собі у збиток.!!!
3.Заключайте договір на пряму з Київєнерго,якщо зможете, а ми собі в збитки працювати не будемо.!!
4.Пишіть письма, жалоби, а ми нічого зробити не можемо.
Я написав письмову заяву на імя начальника жеку ,щоб вони дали письмову відповідь , чому  і  якими крітеріями вони керуються відмовляючи мені в реєстрації,
також я подзвонив в мерію і розповів про дії Жєку. Мій дзвінок взяли на контроль.
Також я зробив дзвінок в Київєнерго.Але там сказали , що вони знають про сітуацію с такими лічильниками і що жеки їх не реєструють ,тому викручуйтесь самі,"а наша хата з краю..."
Ось такі перегони!!!
Якщо хтось попадав в такі перегони ,будь ласка відпишіться,які були дії.
Ви здійснили багато зайвих кроків і отримали очікувані компліменти. А без компліментів можна було обійтися. Перший крок - встановити лічильник (має право організація з відповідною ліцензією). Другий крок - заява про взяття лічильника на абонентський облік. І все. Далі платите за показами лічильника і регулярно звітуєте щомісяця перед комунальним підприємством.
Проблеми виникають у тих, хто платить за ЖКП на рахунок КП ГІОЦ КМДА. Від цієї шкідливої звички слід позбутися. Платіть на банківський рахунок КП.
Крім того, слід укласти Типові договори про надання послуг відповідно до постанов КМУ №№ 630 та 529. На цьому сайті та на сайтах-попередниках зможете відшукати всю довідкову інформацію.
Відносно Київенерго - вони абсолютно праві, ніякого відношення до проблеми, яку Ви самі собі створили, не мають. Те ж стосується і мерії.
До речі - лічильник ЛВ-4Т не потребує обслуговування. Не слід плутати поняття "абонентський облік" (у розумінні постанови КМУ № 630) і обслуговування (невідомо,
у якому розумінні).
Більше інформації отримаєте, якщо виконаєте на цьому сайті ПОШУК з ключовою фразою "4-тарифний лічильник".
Попутно - одиниця теплової енергії має назву "Гігакалорія", а не "Гіго..." Для розрахунків населення з виконавцями за ГВП не застосовується, платити доводиться за кубометри підігрітої води згідно з "Правилами", затвердженими тією ж постановою. У моєї дочки цей лічильник успішно застосовується з серпня 2009 р. Виконавець послуг той самий.
Ви все правильно говорите, але коли я прийшов у жек вони мені сказали ми не будемо брати заяву про взяття  лічильники на облік, і договір з вами ми заключати не будемо.Крапка!Я їм казав , що вони порушують постанову № 630, а вони кажуть нічого ми не порушуємо.Пишіть скарги.Крапка!
Які мої подальші кроки?
Наразі я чекаю письмову відповідь, на свою заяву про причини відмови заключати зі мною договір про взяття лічильників на облік.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email