'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов від ДП "ЕКОС" про стягнення заборгованості після скасованого судового нака  (Прочитано 80250 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

У ЖУ є договір з Київенерго, там має бути прописана вартість 1 Гкал. От на неї треба орієнтуватися. У своєму ЖУ бачила цифру 118 грн за 1 Гкал,у той час як для розрахунку з мешканцями згідно РКМДА було десь 164 грн.
Що таке ЖУ ?  :o Житлове управління? А що це?  :o
І навіщо Вам цифри монополіста?  :o

По своїй справі звернула увагу, що у мене просять стягнути не на користь ПОЦа і зарахувати на мій особовий рахунок через ПОЦ, а на р\р Екоса (!!!). У вас майже те саме. Чому тоді рахунки надсилають на користь ПОЦа?
А при чому тут ГІОЦ взагалі?  :o "На рахунок" ГІОЦ - можливо, але не "на користь"!
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Цитувати
Про це потрібно вказати як на початку Зустрічного позову, так і в кінці "Звільнити позивача за зустрічним позовом згідно ЗУ "Про....." від сплати судового збору.

Тобто,  ЗУ "Про захист прав споживачів" не потрібен!

А фразу, про те, що "звільнити позивача від сплати судового збору" - потрібно писати?
На мою думку, треба вказати, які конкретно права споживача ЖКП порушено (див. п.1 ст.20 ЗУ "Про ЖКП") и написати, що відповідно до п.7 ст.5 ЗУ "Про судовий збір", споживач ЖКП, права якого порушено, звільняється від сплати судового збору.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо вимагає на підставі договору, де не вказано тарифи, то немає що стягувати.
  ;D Де Ви бачили такий "договір"?  :o У договорі про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення є пункт:
Цитувати
5.   Тарифи на послуги становлять :
В моєму договорі з ДП "ЕКОС" вказано - розмір щомісячної плати за надання послуг на момент укладання договору становить ___грн.,    Квартплата 1,1 грн., ХВП=1,48грн., ГВП=7,38грн., опалення по факту, в опалювальний період.
Тобто сумма щомісячної плати не визначена.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

В моєму договорі з ДП "ЕКОС" вказано - розмір щомісячної плати за надання послуг на момент укладання договору становить ___грн.,    Квартплата 1,1 грн., ХВП=1,48грн., ГВП=7,38грн., опалення по факту, в опалювальний період.
Тобто сумма щомісячної плати не визначена.
Грн - за кубічний дециметр? Чи сантиметр?  ;D
А опалення - у Вас лічильник? І це не вказано у договорі?  :o
"По факту!"  :o
А Ви перевіряли кожен з 18 істотних пунктів - чи відповідають вони типовим договорам:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/630-2005-%D0%BF
та
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/529-2009-%D0%BF
:-\
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
А фразу, про те, що "звільнити позивача від сплати судового збору" - потрібно писати?
На початку у "шапці" потрібно зазначити "Позов на захист прав споживача". В кінці " На підставі припису ч. 3 ст. 22 ЗУ "Про захист прав споживачів" та п.7 ч. 1. ст.5 ЗУ "Про судовий збір" Споживачі  звільняються  від  сплати  державного  мита  за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав."
Не зазначите, можете отримати ( як то кажуть " в тупую") ухвалу про виправлення недоліків і потрібно буде в умовах обмеженого часу чи оскаржувати ухвалу, чи сплачувати судовий збір.

Стосовно боргу за ХВП, ГВП, ЦО. Наданий позивачем договір не має ніякого стосунку до цих послуг.
То, що в п. 4 дописані тарифи на ці послуги, не має ніякого значення, бо предметом цього договору є лише послуги з утримання будинку та прибудинкової території ( п. 1 Договору).
Тобто позивач може посилатися на невиконання зобо`язань споживача визначених  договором по оплаті послуг тільки по послузі з утримання будинку.
По іншим послугам посилання на невиконання зобо`язань споживача визначених умовами цього договору є безпідставним.
Цитувати
опалення по факту, в опалювальний період.
це взагалі ні про що.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

В моєму договорі з ДП "ЕКОС" вказано - розмір щомісячної плати за надання послуг на момент укладання договору становить ___грн.,    Квартплата 1,1 грн., ХВП=1,48грн., ГВП=7,38грн., опалення по факту, в опалювальний період.
Тобто сумма щомісячної плати не визначена.
Грн - за кубічний дециметр? Чи сантиметр?  ;D
А опалення - у Вас лічильник? І це не вказано у договорі?  :o
Ну звичайно, що за 1 метр кубічний, я не вказав це, думав, що Ви переглянули мій договір, який я виклав вище.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А опалення - у Вас лічильник? І це не вказано у договорі?  :o
Подивився на сайті КП ГІОЦ - будинок має домовий лічильник теплової енергії, та два домових лічильника  ХВ.
В квартирі є лічильники ХВ та ГВ.
В договорі про лічильники нічого не вказано, тому, що договір на надання послуг з утримання будинків та прибудинкової території.

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

По "Розрахунку боргу":
Площа квартири не вказана. За тарифу 1,1грн. яким чином "квартплата" то 63,80 ;то 113,68 ;то 107,88; то 231,42; то 197,20 ?
ЦО з 10.2010 ймовірно по лічильнику. Потрібно запросити Акти зняття показів лічильника, площу квартир та нежитлових приміщень з ЦО щоб перевірити розрахунок.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

По своїй справі звернула увагу, що у мене просять стягнути не на користь ПОЦа і зарахувати на мій особовий рахунок через ПОЦ, а на р\р Екоса (!!!).
А сума заборгованості в розрахунку ДП "ЕКОС" і в квитанціях КП ГІОЦ - співпадає?
Якщо співпадає, то куди йде той процент КП ГІОЦ, який закладено в іхніх квитанціях?
Співпадає, а я про це не думала. Мене вразив сам факт такого переводу коштів у готівку.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

...тарифів на сьогодні у Києві немає, тобто старі скасовано, а нові не зареєстровано, а ті, що зареєстровано (від 31.05.2011) оскаржено ВАВАНчиком, його позов задоволено, справа в апеляції...
Зареєстровано не тарифи, а РКМДА.  ;)

...Щодо утримання будинків, то останнє РКМДА по окремих будинках не оскаржувалися, тому шукати на яких підставах було погоджено ці тарифи, чи були по них ГС. Або самому подати позов про порушення при їх затвердженні. А ЖЕКа у вашому випадку (і у маєму також) має довести, що поніс витрати по утриманню будинку та ЦО та вказати вартість цих витрат, підтверджену належними доказами. Якщо надасть, то має підрахувати вашу долю у тих витратах.
В ФАЦі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5802.0.html ГС-Господарський суд  ;D

Якщо вимагає на підставі договору, де не вказано тарифи, то немає що стягувати.
  ;D Де Ви бачили такий "договір"?  :o У договорі про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення є пункт:
Цитувати
5.   Тарифи на послуги становлять :


Щодо зареєстрованих тарифів, то ми тут усі прекрасно розуміємо, що мова про РКМДА (все-таки писала о 2-й год ночі, після 2,5 годинного засідання суду  ;D, можна було б і не прискіпуватися  >:(), щодо тарифів у договорі. У мене є такий рядок: тарифи складають, потім написано:
утр.буд. __ грн., опалення 1 кв.м. ___ грн і далі в такому ж дусі.
А ГС у моєму пості - це громадські слухання  :)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

По "Розрахунку боргу":
Площа квартири не вказана. За тарифу 1,1грн. яким чином "квартплата" то 63,80 ;то 113,68 ;то 107,88; то 231,42; то 197,20 ?
ЦО з 10.2010 ймовірно по лічильнику. Потрібно запросити Акти зняття показів лічильника, площу квартир та нежитлових приміщень з ЦО щоб перевірити розрахунок.
Я до заяви про скасування судового наказу надавав технічний паспорт на квартиру, загальна площа = 58,0 метрів кв.
Звідси і в розрахунку 63,8 вони отримали(58x1,1=63,8грн.), а потім вже почали підвищувати тариф на квартплату.
На сайті КП ГІОЦ по моєму будинку є такі дані-
1) Площа будинку = 9982.7000 м.кв.
2)Загальна площа квартир = 6856.2000 м.кв.
3) Площа вбудованих нежитлових приміщень = 767.6000 м.кв.
4) Площа сходових клітин = 520.6000 м.кв.
5) Кількість квартир = 112.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Я до заяви про скасування судового наказу надавав технічний паспорт на квартиру, загальна площа = 58,0 метрів кв.
Звідси і в розрахунку 63,8 вони отримали(58x1,1=63,8грн.)
Це я здогадався, чи порахував.
питання чому після 113,68 стає 107,88; та після 231,42; стає 197,20 ? Спочатку підвищують, а потім знижують? І де в матеріалах справи докази на підтвердження цих тарифів?
По площі для ЦО інформація потрібна від надавача послуги. Бо можуть бути не всі нежитлові з ЦО.А квартири теж можуть бути з автономним опаленням. Алгоритм нарахувань за ЦО по лічильнику такий: Покази лічильника переводять в Гкал ( якщо лічильник рахує в Дж то коефіціент переводу 1/4,19   ( 4,19 ГДж = 1 Гкал)). Отримана кількість Гкал ділиться на  сумарну площу тих приміщень, що мають ЦО. Тобто отримуєм кількість Гкал на 1 кв. м. Потім множимо на площу окремої квартири (приміщення) і на тариф.
З огляду на те, що в Києві є факти коли "ЖЕКи"  розраховуються з Київенерго по лічильнику, а мешканцям нараховують по площі, потрібно витребувати Акт встановлення та прийняття в експлуатацію лічильника та дані від Київенерго - як "ЖЕК" розраховувався в попередні роки. Можливо й по Вашому будинку потрібен перерахунок.
« Останнє редагування: 11 Березня 2012, 20:30:33 від Юрій Васильович »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Дякую, буду готувати клопотання до суду.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Дякую, буду готувати клопотання до суду.

Перед цим зробіть інформаційний запит до ЖУ. Якщо відповідь дадуть по суті, в суді просто витребуєте для огляду оригінали цих документів. По собі знаю, що Екос ще той фальсифікатор. Книгу реєстрації вих.докум-ції ведуть через рядок, щоб потім між ними можна було вписувати. В доказах на видачу СН клали на ксерокс документи, копіювали, потім виправляли і на ксерокс. Оск. нас суд не повідомив про СЗ по скасуванню СН, ми на ньому були відсутні, то питання сфальфікованих документів підняти не змогли. Після скасування необхідності тим паче не було.
Якщо відповідь не по суті, приносите її на СЗ, це буде доказ того, що у вас є складність у наданні доказів суду.
А якщо відповідь не дадуть взагалі (у цьому випадку вони як правило брешуть, що відправляли, але пошта загубила), реєструєте заяву, що на таку-то дату відповідь ви не отримали і даєте їм триденний термін надати вам відповідь цінним листом з описом вкладення (бо вкинуть у конверт сміття, потім важко доводити, що у конверті було не те, що вони стверджують), і цю зареєстровану заяву в суд на підтвердження складності подачі вами доказів.
Цей висновок з власного досвіду. На моєму СЗ суд не задовольнив клопотання про витребування доказів. Мотивація: нами не доведено, в чому полягає складність надання суду цих доказів.
У вас може бути те саме, тому краще мати із собою підтвердження, що ви намагалися самі роздобути такі докази, але Екос вам чинить опір.

На замітку, найулюбленіша фраза шахраїв з Екоса: відповідно до ЗУ "Про інформацію" ;D ми не маємо права надавати цю інформацію (копії документів тощо) без згоди усіх співвласників будинку (власників квартир). Скільки б не просила їх назвати статтю цього закону, в якому це написано, так і не назвали.
7 моїх запитів до Екоса при підготовці позову по перерахунку за ЦО залишилися без відповіді (про це в окремій темі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7424.0.html).

На коли перенесено Ваше засідання знаєте? Думаю, не менше, ніж на 3 тижні. Тому встигнете.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

На коли перенесено Ваше засідання знаєте?
Ще не знаю.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email