'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах  (Прочитано 37167 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Якщо ДП уповноважило ЖЕКу укласти з нами Договір і назвало його Підприємством, яке надаватиме ЖКХ послуги, та в платіжках КП ГІОЦ під р\р рахунком цього ГІОЦ вказується наш ЖЕКа, то позов пред'являємо до нього. Чи є він юр.особою не знаю, на його печатці є ІПН. Можливо суд замінить його на належного відповідача? І як дізнатися, чи є ЖЕКа юр.особою? Чи можна спочатку подати заяву, а потім змінити відповідача? Чи краще вказати обох і ЖЕКу, і ДП як відповідачів, бо ДП точно є юр.особою?
Позов подала (на захист прав споживача про скасування зайво нарахованих послуг по ЦО), вказала у відповідачах обох і ДП і ЖУ. Суд відкрив провадження і відповідачем залишив тільки одного - ДП.

Потрібна допомога. Позов за ЦО подала за зразком позову Тетяни, Валерія. За аналогією вписала третю особу - ПОЦа. Питання таке: якщо я не визнаЮ платіжок ПОЦу, то що я маю від нього вимагати або до чого я маю його зобов'язувати?

Можна виділяти в окрему тему. Почну викладати документи. Сподіваюсь на допомогу форумчан.


« Останнє редагування: 08 Березня 2012, 01:02:48 від Nimfa »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #1 : 07 Березня 2012, 00:40:08 »

Якщо ДП уповноважило ЖЕКу укласти з нами Договір і назвало його Підприємством, яке надаватиме ЖКХ послуги, та в платіжках КП ГІОЦ під р\р рахунком цього ГІОЦ вказується наш ЖЕКа, то позов пред'являємо до нього. Чи є він юр.особою не знаю, на його печатці є ІПН. Можливо суд замінить його на належного відповідача? І як дізнатися, чи є ЖЕКа юр.особою? Чи можна спочатку подати заяву, а потім змінити відповідача? Чи краще вказати обох і ЖЕКу, і ДП як відповідачів, бо ДП точно є юр.особою?

Якщо Ви маєте на увазі Житлове Управління, як структурний підрозділ ДП "ЕКОС", то в позові до мене від цього ДП вказано, що ЖУ "Південне" є структурним підрозділом ДП "ЕКОС", без права юридичної особи.

Позовна заява до мене http://img515.imageshack.us/img515/6622/91004078.jpg
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #2 : 07 Березня 2012, 00:49:58 »

Якщо ДП уповноважило ЖЕКу укласти з нами Договір і назвало його Підприємством, яке надаватиме ЖКХ послуги, та в платіжках КП ГІОЦ під р\р рахунком цього ГІОЦ вказується наш ЖЕКа, то позов пред'являємо до нього. Чи є він юр.особою не знаю, на його печатці є ІПН. Можливо суд замінить його на належного відповідача? І як дізнатися, чи є ЖЕКа юр.особою? Чи можна спочатку подати заяву, а потім змінити відповідача? Чи краще вказати обох і ЖЕКу, і ДП як відповідачів, бо ДП точно є юр.особою?

Якщо Ви маєте на увазі Житлове Управління, як структурний підрозділ ДП "ЕКОС", то в позові до мене від цього ДП вказано, що ЖУ "Південне" є структурним підрозділом ДП "ЕКОС", без права юридичної особи.
Позовна заява до мене http://img515.imageshack.us/img515/6622/91004078.jpg


У мене так само написано. тільки не пам'ятаю, чи є там без права юр.особи. Це питання вже вирішилося (див.попередній пост). провадження відкрито і двох відповідачів ЖУ та Екос суддею замінено на одного - ДП Екос. Мова йшла про позов, який я подаю проти ЖУ для перерахунків за ЦО.
Просто тоді не знала, кого писати у відповідачі. Написала усіх. Суддя сама за мене вирішила це питання  ::).
« Останнє редагування: 07 Березня 2012, 00:55:00 від Nimfa »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #3 : 07 Березня 2012, 02:09:28 »

Позов подала (на захист прав споживача про скасування зайво нарахованих послуг по ЦО), вказала у відповідачах обох і ДП і ЖУ. Суд відкрив провадження і відповідачем залишив тільки одного - ДП.

Викладайте текст позову і ухвалу про відкриття провадження.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #4 : 08 Березня 2012, 01:14:22 »

Позовна заява:
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 08 Березня 2012, 01:33:04 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #5 : 08 Березня 2012, 03:11:36 »

Через тиждень перше СЗ. Тому виникло декілька питань:

1) чи розповсюджується РКМДА 2306 на будинки, у яких встановлено лічильник, але плата за ЦО нараховувалася за нормативами. Тобто чи можу я для вимоги перерерахунку за підставу брати саме РКМДА 2306 (маю на увазі період )?
Чи маю просто вимагати перерахунку на підставі того, що було порушено порядок нарахування плати відповідно до постанови КМУ №630, т.б. за показниками лічильника?

2) Договір на надання послуг з ЦО з нами не укладався, його не існує. Як це має впливати на мої вимоги?

3) Чи є зміст уточнити позовні вимоги додаванням пункту "зобов'язати відповідача укласти Типовий договір на ЦО та гаряче водопостачання" і чи можливо таке в межах цього позову?

4) Хочу ще добитися, щоб при проведенні перерахунку від показників лічильника було відщеплено кількість тепла, витраченого на підігрів води для послуг ГВ, бо на нашому будинковому лічильнику показується сумарна к-сть тепла, витраченого і на ГВ і на ЦО, а враховуючи, що послуга ГВ оплачується не по тарифу ХВ, а по тарифу ГВ, то ми двічі сплачуємо за к-сть тепла, що пішла на нагрів води для ГВ (один раз, оплачуючи ГВ, другий оплачуючи ЦО)


5) при перерахунках за показниками лічильника вважаю, що вартість 1 Гкал має бути 65 грн (як це було до Черновецького), але що робити, якщо у договорі між ЖУ і Київенерго про теплопостачання вказано іншу вартість (мабуть з нечинного РКМДА для виконавців цієї послуги 118 грн за 1 Гкал). Коли про це краще заявити, при уточненні позовних вимог (тобто вимагати зробити перерахунок з урахуванням як показників лічильника, так і тарифів, що були на той час законними, тобто тарифами 2002 року) чи уже в судовому засіданні при вирішенні питання про обрахуванні вартості тепла за його фактично спожиту кількість? Бо в позові  вказано і обгрунтовано лише вимогу перерахунку на підставі невикористання показників лічильника.


6) чи існує типовий перелік заходів по утепленню місць загального користування? Тобто як доводити, що місця заг.користування перед початком опалювального сезону не утеплювалися, які документи у них вимагати?


7) найголовніше, чи мають складатися зведені акти звірки нарахувань за спожиту теплову енергію для потреб центрального опалення за умови, що у будинку встановлено лічильник?


8) які договори між ЖУ та постачальниками послуг (крім договору на теплопостачання) я маю вимагати від ЖУ"Лі..." в рамках цього позову для повного і об'єктивного з'ясування обставин справи та надання доказів?


Інформаційні запити до ЖУ"Лі..." результату не дали. У них будь-яка запитувана мною інформація є конфіденційною, яку без згоди усіх співвласників будинку вони не дають на підставі ЗУ Про інформацію (це у них стандартна відписка).
Київенерго на запит по 8-ми пунктах, дав відповідь тільки на два: температурні показники адекватні потребі споживачів в залежності від температури навк.середовища та поденну температуру подачі теплоносія у будинок під час опалювальних сезонів від 2007 до 2011 рр. Все інше сказали питати у ЖУ "Лі..."

Я так розумію, що треба терміново подавати заяву про витребування доказів. Чи буде зупинено провадження у справі, якщо суд задовольнить таку заяву, до надання доказів відповідачем?
« Останнє редагування: 08 Березня 2012, 03:19:29 від Nimfa »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #6 : 08 Березня 2012, 04:31:20 »

За заяву про витребування доказів можливо прийдеться заплатити 0,1 розміру мінімальної з/п. Можна спробувати знов послатися на п.7 ст.5 ЗУ "Про судовий збір" та ст. 22 ЗУ "Про захист прав споживачів".
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #7 : 08 Березня 2012, 13:22:46 »

За заяву про витребування доказів можливо прийдеться заплатити 0,1 розміру мінімальної з/п. Можна спробувати знов послатися на п.7 ст.5 ЗУ "Про судовий збір" та ст. 22 ЗУ "Про захист прав споживачів".
До речі, цікаве питання. Можна послатися, але краще сплатити, а потім витребувати назад. Ніж не сплатити і одержати відмову. Хоча мені здається, як що я подаю заяву в рамках позову на захист прав споживача, то і докази витребую на захист прав споживача. І що робити, для проб часу вже немає   :o
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #8 : 08 Березня 2012, 19:51:10 »

Хочу зазначити, що в ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" відсутній термін як "КВАРТПЛАТА". Є термін "Утримання будинку, споруд та прибудинкових територій". Тому необхідно відразу відмести це та заперечувати про те, що Ваш позивач не може стягувати квартплату та заперечувати проти цього.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #9 : 09 Березня 2012, 11:50:51 »

Хочу зазначити, що в ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" відсутній термін як "КВАРТПЛАТА". Є термін "Утримання будинку, споруд та прибудинкових територій". Тому необхідно відразу відмести це та заперечувати про те, що Ваш позивач не може стягувати квартплату та заперечувати проти цього.
Це не суттєво. Термін присутній у Житловому кодексі. Вони означають одне й те саме.
Суттєвим є от що
Через тиждень перше СЗ. Тому виникло декілька питань:

1) чи розповсюджується РКМДА 2306 на будинки, у яких встановлено лічильник, але плата за ЦО нараховувалася за нормативами. Тобто чи можу я для вимоги перерерахунку за підставу брати саме РКМДА 2306 (маю на увазі період )?
Чи маю просто вимагати перерахунку на підставі того, що було порушено порядок нарахування плати відповідно до постанови КМУ №630, т.б. за показниками лічильника?

2) Договір на надання послуг з ЦО з нами не укладався, його не існує. Як це має впливати на мої вимоги?

3) Чи є зміст уточнити позовні вимоги додаванням пункту "зобов'язати відповідача укласти Типовий договір на ЦО та гаряче водопостачання" і чи можливо таке в межах цього позову?

4) Хочу ще добитися, щоб при проведенні перерахунку від показників лічильника було відщеплено кількість тепла, витраченого на підігрів води для послуг ГВ, бо на нашому будинковому лічильнику показується сумарна к-сть тепла, витраченого і на ГВ і на ЦО, а враховуючи, що послуга ГВ оплачується не по тарифу ХВ, а по тарифу ГВ, то ми двічі сплачуємо за к-сть тепла, що пішла на нагрів води для ГВ (один раз, оплачуючи ГВ, другий оплачуючи ЦО)


5) при перерахунках за показниками лічильника вважаю, що вартість 1 Гкал має бути 65 грн (як це було до Черновецького), але що робити, якщо у договорі між ЖУ і Київенерго про теплопостачання вказано іншу вартість (мабуть з нечинного РКМДА для виконавців цієї послуги 118 грн за 1 Гкал). Коли про це краще заявити, при уточненні позовних вимог (тобто вимагати зробити перерахунок з урахуванням як показників лічильника, так і тарифів, що були на той час законними, тобто тарифами 2002 року) чи уже в судовому засіданні при вирішенні питання про обрахуванні вартості тепла за його фактично спожиту кількість? Бо в позові  вказано і обгрунтовано лише вимогу перерахунку на підставі невикористання показників лічильника.


6) чи існує типовий перелік заходів по утепленню місць загального користування? Тобто як доводити, що місця заг.користування перед початком опалювального сезону не утеплювалися, які документи у них вимагати?


7) найголовніше, чи мають складатися зведені акти звірки нарахувань за спожиту теплову енергію для потреб центрального опалення за умови, що у будинку встановлено лічильник?


8) які договори між ЖУ та постачальниками послуг (крім договору на теплопостачання) я маю вимагати від ЖУ"Лі..." в рамках цього позову для повного і об'єктивного з'ясування обставин справи та надання доказів?


Інформаційні запити до ЖУ"Лі..." результату не дали. У них будь-яка запитувана мною інформація є конфіденційною, яку без згоди усіх співвласників будинку вони не дають на підставі ЗУ Про інформацію (це у них стандартна відписка).
Київенерго на запит по 8-ми пунктах, дав відповідь тільки на два: температурні показники адекватні потребі споживачів в залежності від температури навк.середовища та поденну температуру подачі теплоносія у будинок під час опалювальних сезонів від 2007 до 2011 рр. Все інше сказали питати у ЖУ "Лі..."

Я так розумію, що треба терміново подавати заяву про витребування доказів. Чи буде зупинено провадження у справі, якщо суд задовольнить таку заяву, до надання доказів відповідачем?
« Останнє редагування: 09 Березня 2012, 11:56:37 від Nimfa »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #10 : 09 Березня 2012, 12:08:11 »

Якщо Ви не виклали на форумі Ухвалу про відкриття провадження у справі, то повідомте, будь-ласка, коли у Вас буде так час с/на якій площадці буде відбуватися с/р (їх до речі дві), та хто суддя. Я маю бажання бути присутнім вільним слухачем (для моральної підтримкм та поспілкуємося)
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #11 : 09 Березня 2012, 13:22:29 »

Якщо Ви не виклали на форумі Ухвалу про відкриття провадження у справі, то повідомте, будь-ласка, коли у Вас буде так час с/на якій площадці буде відбуватися с/р (їх до речі дві), та хто суддя. Я маю бажання бути присутнім вільним слухачем (для моральної підтримкм та поспілкуємося)
Викладаю ухвалу і повістку на перше засідання. приміщення на Сергієнка,3 (Ленінградська пл.)
Цікаво, що дата і час в ухвалі не співпадають з датою і часом, вказаними у повістці.
Я так розумію, що правильна дата і час саме в Ухвалі. Але все одно прийдеться з'ясовувати.
З'ясую, повідомлю додатково. Питання уточнення позовних вимог та витребування доказів залишається відкритим. Чекаю на поради.
« Останнє редагування: 09 Березня 2012, 13:28:23 від Nimfa »
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #12 : 09 Березня 2012, 13:39:47 »

Сплачувати необхідно за заяву про забезпечення позову. Держмито за витребування доказів не передбачено.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #13 : 09 Березня 2012, 13:40:31 »

Взяла за основу Заяву про витребування доказів В.І.Кулі тут http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4227.msg11188.html#msg11188
У його заяві не написано про додаток (квитанцію про сплату суд.збору).
Чи можна розуміти це як те, що судовий збір сплачувати не потрібно, оск. заява в рамках позову, а не раніше позову.
Чи можна таку заяву скласти на ім'я судді, яку призначено на розгляд справи. Чи подавати треба на ім'я суду?
Хто має розглядати таку заяву, той суддя, який відкрив провадження, чи якийсь інший?
Чи є підставою для подання такої заяви те, що ЖЕК та Київенерго не надали мені інформації, яку я у них запитувала з питань, пов'язаних з теплопостачанням?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #14 : 09 Березня 2012, 13:42:56 »

Сплачувати необхідно за заяву про забезпечення позову. Держмито за витребування доказів не передбачено.
Так зараз немає ніякого держмита та ІТЗ. Зараз виключно судовий збір.
То чи треба сплачувати за заяву про забезпечення доказів для позову на захист прав споживача, за який суд.збір не сплачується?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email