'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Мой ответ Чембер... тьфу Виктору Ивановичу  (Прочитано 2175 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

Я очень не хотел Вам отвечать, но вы меня заставили.
Я - украинофоб.
И знаете почему? Все зародоилось еще в школе. Когда в начале 90х на "Хресте" (Крещатике) ходила шпана, и показывая разные предметы (галстук, гвоздь, рубль) спрашивала у прохожих "ЩО ЦЕ", а тем кто эти предметы называл русскими словами, давали "по ушам" и отбирали деньги.....
Так причина в том что эти люди не знали украинский язык, или в том , что гопники искали себе ЖЕРТВ?
Я ненавижу укринский язык, ненавижу правительство, ненавижу людей которые недолюбливают "москалей".
Этим языком я пользуюсь только в ИСКЛЮЧИТЕЛЬНЫХ случаях, а именно:
когда обращаюсь в какое-нибудь госучереждение, и вижу что собеседеник не может говорить по русски (часный случай на судебных заседаниях).
Когда занимаюсь уроками с ребенком.
Когда я разговориваю с Вами.
В разговоре иногда проскакивают слова которые не могу быстро перевести на русский.
Когда заигрываю с молодой и как мне кажется интересной.
ВСЁ! Других случаев практически не бывает!
Больше того: когда со мной пытаются по телефону говорить по укрански, и принципиально (после моего напоминания) не хотят переходить на русский - я кладу трубку!

Кроме вышесказанного стоит вспомнить это
Цитувати
РЕЄСТРАЦІЙНА УГОДА 13 лютого 2010 р., місто Київ.
Шановні Гості та Користувачі сайту і Форуму!
Прошу звернути увагу на цільовий характер даного ресурсу. Він створений виключно з метою сприяння захисту прав людини і громадянина юридичними методами. На Форумі забороняється відхилення від цього основоположного принципу. Форум організований не для вільного спілкування на довільну тему, і не для полеміки з Засновником чи Модератором. Сайт не є засобом масової інформації у розумінні законодавства про ЗМІ. Всілякі спроби обійти зазначені принципи будуть припинятися Засновником з застосуванням технічних засобів форумного двигуна.

Форум модерується. Небажані виступи на ньому можуть блокуватися та/або видалятися. На даний час ще нічого не видалялося, блокування у якості тимчасового заходу застосовувалося, але будь-які претензії з цього приводу прийматися не будуть.

Сподіваюся на розуміння ситуації.

даним повідомленням українською мовою, яке можна вважати публічним договором відповідно до законодавства України.

Засновник - ГРОмадський правоЗАхисник (ГРО-ЗА).
Вы считаете что то что вы мне пишите: тут; тут и тут - это не полемика или не беседа на свободную тему? Это не есть ли отклонение от целей форума?

Я не вижу запрета в регистрационном соглашении на свободное использование русского языка.
Я не вижу в целях данного ресурса "обучение пользователей украинскому языку и отучивание использования ими других языков, в часности русского".
Я не вижу в целях "повышение грамматики пользоватей". Но тем не менее есть Ваша тема, которая к этому "обязывает" (алогично, не правда ли, ведь это тоже отклонение от основной цели форума, которая как мы ниже выясним императивная норма?)
Но я четко просматриваю императивность целей. (выделено оранжевым)
Простите меня, но с моей точки зрения (она может быть ошибочной) Вы сами себе противоречите.

Поскольку тут Вы написали что не хотите читать ЛС, то будьте любезны не удаляйте эту ветку.

(синим - выделены ссылки)
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Володимире Юрійовичу!
Цитувати
Я ненавижу укринский язык, ненавижу правительство, ненавижу людей которые недолюбливают "москалей".
Якщо Ви так ненавидите українську мову і все українське, то у нас з Вами у подальшому не може бути нічого спільного на цьому сайті.
На жаль, Ви погано пишете й російською мовою, не розумію чому. Допускаєте "суржик", нівечите слова. Типова поведінка підлітка з несформованим ще характером.
Я радий, що Ви відкрилися. Принаймі, тепер все стало зрозумілим.
Тому, якщо у Вас залишилася хоч крапля поваги до моєї діяльності, щиро прошу не заважати мені і більше не виступати на моїх сайтах.
Вони - не для українофобів, це точно!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Моє звернення до "українофоба" ВАВАНчика не подіяло. Продовжує виступати у попередньому стилі. Доступ до Форуму сьогодні, 27.07.2010 р., заблокований ще на 100 днів.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email