'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: если не является "балансоутримувачем"  (Прочитано 19570 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Дятел

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 280
  • Вода камень точит, а дятел - долбит!
    • Перегляд профілю

...
Забудовник дійсно може бути балансоутримувачем, а от власником цілого інвестиційного будинку – дуже рідко (бо досить затратна і хитка афера).   

Бывает. Слава богу редко :)
Цитувати
Забудовник — власник  проданого "вроздріб" будинку

http://www.epravda.com.ua/publications/2012/03/16/318771/
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Оскільки балансоутримувач за визначенням - це власник майна
Та не вже …тоді читаємо ще разок

Цитувати
Стаття 1. Визначення термінів
  балансоутримувач будинку,  споруди,  житлового комплексу  або
комплексу будинків  і  споруд  (далі - балансоутримувач) - власник
або юридична особа, яка  за  договором  з  власником утримує  на
балансі відповідне майно
,
Але "балансоутримувач" - це у визначенні термінів в законі все ж таки спочатку "власник", а вже потім "або юридична особа яка ..."
А Ви акцентуєте тільки на "юр. особа яка...", а слово "власник" та cлово "або" ігноруєте?
Чому?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

...
Забудовник дійсно може бути балансоутримувачем, а от власником цілого інвестиційного будинку – дуже рідко (бо досить затратна і хитка афера).   

Бывает. Слава богу редко :)
Цитувати
Забудовник — власник  проданого "вроздріб" будинку

http://www.epravda.com.ua/publications/2012/03/16/318771/

Цікава думка, з цієї статті -
Цитувати
Станіслав Захаров зазначає, що оскільки відповідно до ст.382 Цивільного кодексу України допоміжні приміщення загального користування, комунікації, опорні конструкції багатоквартирного житлового будинку тощо належать власникам квартир у цьому будинку на праві спільної сумісної власності, то з моменту купівлі-продажу хоча б однієї квартири право власності на будинок (приватне, колективне) "зникає". Тобто власники квартир стають власниками всього будинку.
http://www.epravda.com.ua/publications/2012/03/16/318771/

Як це право власності оформити юридично?
Адже в мене тільки свідоцтво на квартиру, а юрист каже, що я ще можу бути і власником частки всього будинку.
П.С.
Дивно те, що в цій статті компанія ТММ подає до суду позов, щоб визнати ОСББ незаконно створеним, а в моєму будинку "ЖЕК" весь час агітує власників квартир створювати ОСББ.
« Останнє редагування: 20 Червня 2012, 23:08:17 від stepan »
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Цитувати
Але "балансоутримувач" - це у визначенні термінів в законі все ж таки спочатку "власник", а вже потім "або юридична особа яка ..."
А Ви акцентуєте тільки на "юр. особа яка...", а слово "власник" та cлово "або" ігноруєте? Чому?

Розгорнута тема про «балансоутримувачів» вже є на форумі.
Тому, надам лише скорочений приклад особисто для Вас.
Уявіть собі ситуацію:
Ви дали кошти прорабу-будвельнику Васі Пупкіну, щоб він збудував для Вас будинок (на одну або декілька сімей). При цьому ви домовились з ним, що основну суму коштів Ви сплатити йому тільки після повної здачі –прийому готового будинку.
За час будівництва Вася Пупкін залучав купу сторонніх майстрів на виконання певних робіт у Вашому будинку але відповідальність перед Вами за все ніс тільки він.
А тепер питання – за час будівництва і до моменту передачі будинку Вам, Вася Пупкін якимось законним чином міг стати власником будівництва (якщо, зрозуміло, Ви самі не надали йому можливості набути таких прав) ?

 В подальшому, ви можете домовитись все з тим же Васею про належне утримання і обслуговування вашого будинку, оскільки він непогано орієнтується в ньому завдяки  будівництву. Все було б досить логічно.
Але, в багатьох випадках виходять інші речі. Ви про щось конкретно домовились тільки з Васею, а приходить зовсім чужа людина і каже що він теж про щось домовився з Васею (правда на інших і дорожчих умовах) та буде проводити у будинку певні роботи. При цьому йому абсолютно байдуже що ви про це все думаєте… як власник..і про те повинні йому постійно сплачувати по виставленим рахункам…

Далі не бачу сенсу продовжувати…..

Цитувати
Як це право власності оформити юридично?
В законному порядку право на будинок юридично набуваються  тільки при створенні ОСББ.

Цитувати
Адже в мене тільки свідоцтво на квартиру, а юрист каже, що я ще можу бути і власником частки всього будинку.
Кожний власник є одноособовим власником якоїсь конкретної частки будинку (тобто – власної квартири) та в водночас є співвласником всього будинку (див. рішення КСУ від 2004 р.).

Цитувати
П.С.
Дивно те, що в цій статті компанія ТММ подає до суду позов, щоб визнати ОСББ незаконно створеним, а в моєму будинку "ЖЕК" весь час агітує власників квартир створювати ОСББ.
Або це тільки «дешеві понти» або у Вашому будинку є такі суттєві недоліки, що у будь-який момент він може посипатись (третього не дано).

Записаний

Дятел

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 280
  • Вода камень точит, а дятел - долбит!
    • Перегляд профілю

...
Цитувати
Як це право власності оформити юридично?

В законному порядку право на будинок юридично набуваються  тільки при створенні ОСББ....
Не совсем согласен!
Например нужно учесть, что членство в ОСББ не есть обязательным! Следовательно не все совладельцы дома могут реализовывать свое право таким образом!
Вот в соседней ветке обсуждается, что ОСББ не есть владельцем служебных квартир приннадлежащих совладельцам дома. Следовательно ОСББ не может реализовывать ВСЕ права владельцев! (только выборочно)
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7713.msg37666.html#msg37666
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
П.С.
Дивно те, що в цій статті компанія ТММ подає до суду позов, щоб визнати ОСББ незаконно створеним, а в моєму будинку "ЖЕК" весь час агітує власників квартир створювати ОСББ.
Або це тільки «дешеві понти» або у Вашому будинку є такі суттєві недоліки, що у будь-який момент він може посипатись (третього не дано).
"ЖЕК" наводить розрахунки про те, що він нібито несе збитки за минулі роки експлуатації будинку.
Будинку вже 5 років, ніяких особливих проблем не було виявлено.
Будувався по серійній, багато разів відпрацьованій технології, з ЗБ панелей, з зовнішнім утепленням.
« Останнє редагування: 21 Червня 2012, 22:48:00 від stepan »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Дивно те, що в цій статті компанія ТММ подає до суду позов, щоб визнати ОСББ незаконно створеним, а в моєму будинку "ЖЕК" весь час агітує власників квартир створювати ОСББ.
Наш ЖЕКа (Екос) також. Це означає лише одне: якість буд-ва надзвичайно низька, і як правильно каже Helen, будинок має через кілька років розсипатися, при цьому ЖЕКа з наших сплат за ЖКП вже нагріб заплановане і витрачати ці кошти в майбутньому на ремонт не входить у його плани. Тому найкраще його перекинути на ОСББ. При цьому 2 квартири на 1 поверсі, побудовані за наші кошти (мешканців-інвесторів), що мали за проектом стати офісом ОСББ (а трохи раніше там базувався майстер будинку для контактів з мешканцями), вони (КМБ і Екос) вже відчужили і успішно продали. Тепер в самий раз пропонувати створити ОСББ. Розрахунок на те, що або мешканці відмовляться, бо розуміють, у яку копієчку їм буде вилазити утримання занедбаного ЖЕКою будинку + оренда приміщення під ОСББ або дійсно створять, що дозволить ЖЕЦі награбованих грошей більше в будинок не вкладати. Отже, з якого боку не глянь ЖЕЦі ОСББ для такого будинку ну дуже вигідно. При цьому КМБ продовжує здавати нові будинки, так що джерело доходів з кожного такого будинку ніколи не висохне.
« Останнє редагування: 22 Червня 2012, 00:40:34 від Nimfa »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Наш ЖЕКа (Екос) також.
А Ви маєте розрахунок прибутку Вашого "ЕКОСА" за минулі роки?
Чи мали вони прибуток від своєї діяльності?
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Цитувати
ЖЕК" наводить розрахунки про те, що він нібито несе збитки за минулі роки експлуатації будинку.

Шановний stepan!
Я не маю уявлення, чим взагалі Ви займаетесь по життю але навіть я (жінка зі світлим волоссям) можу намалювати Вам ТАКИЙ розрахунок і з ТАКИМ мінусом, що оточуючі зі слізьми на очах одразу почнуть збирати мені милостиню..

Ви що, ніколи в житті ремонт не робили?
Якщо по черзі запросити декілька будівельних бригад або компаній на один і той самий  обсяг ремонтних робіт, то повірте - їх «смети» будуть різнитись по цифрам на такі тисячі …. при цьому кожний з цих «обер-фахівців» буде так переконливо розповідати, що його смета не повинна підлягати жодному сумніву…оскільки він вже пів століття робить ТАКІ  єєєвро ремонти .....(правда замовчує, що то були корівники)….
Чи може Ви у житті поступаете по-іншому ?

Цитувати
Вот в соседней ветке обсуждается, что ОСББ не есть владельцем служебных квартир приннадлежащих совладельцам дома. Следовательно ОСББ не может реализовывать ВСЕ права владельцев! (только выборочно)

Согласна. Есть некоторые нюансы в определённых ситуациях, но тут уж ...кто окажется побыстрее да поумнее...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
ЖЕК" наводить розрахунки про те, що він нібито несе збитки за минулі роки експлуатації будинку.
Шановний stepan!
Я не маю уявлення, чим взагалі Ви займаетесь по життю але навіть я (жінка зі світлим волоссям) можу намалювати Вам ТАКИЙ розрахунок і з ТАКИМ мінусом, що оточуючі зі слізьми на очах одразу почнуть збирати мені милостиню..
Шановна Helen!
Не подумайте будь ласка, що я намагаюсь виправдати в чомусь позиціі ЖЕКів.
Навіщо мені це?
Я просто намагаюсь розібратись в цих питаннях.
Я мав на увазі, що ЖЕК надав мені свій розрахунок надходжень коштів, та його витрат на експлуатацію будинку, і вони нібито понесли збитки у результаті своєї діяльності.
Чи правильні їхні розрахунки - мені поки що не відомо.
Можливо збитків у них і не має, але і прибуток не дуже великий(а працювати то потрібно), і вони бажають позбутися мого будинку, можливо інші причини іхнього бажання, щоб мешканці створили ОСББ.
Можливо це політика КМДА, і вони на ЖЕК тиснуть ?
У нас наприклад часто виходив з ладу ліфт(турецького виробництва), казали, що не має запчастин до нього, але навряд чи їхнє небажання бути балансоутримувачем з цим пов"язано.
До того ж, поки що мені не відомо - як на єкономіці будинку відображається експлуатація модульної котельні у нашому будинку, для якої потрібно купувати природний газ?
Чи не збиткова вона за сьогоднішніми тарифами на газ?
Але найголовніше в цьому не те - "чи є у ЖЕКа збитки, чи ні?", а те, що поданий ЖЕКом до суду розрахунок буде прийнято судом на користь ЖЕКу(вони цим розрахунком хочуть довести, що перерахунки за тепло ними не виконувались, тому, що вони несли збитки) і я поки що не знаю як спростувати цей їхній розрахунок.
Прийняти беззаперечно Вашу версію - що наш будинок скоро розвалиться, і тому вони бажають від нього позбавитись я не можу, тому, що на мою думку так вважати не має підстав для нового будинку, стандартної серії, побудованої Київміськбудом на рівній, гарній земельній ділянці,  якій не загрожують ніякі зсуви грунту, або провали фундаменту.
До того ж до будинку почали прибудовувати ще дві секції, навряд чи це робили б у разі якихось проблем з вже побудованими секціями.
Аналогічна інформація від пані Nimfa по іншому структурному підрозділу ДП "ЕКОС" - також на мою думку підтверджує те, що не бажання бути балансоутримувачем не пов"язано з якимись дефектами будинку(не можуть же всі нові будинки в Києві  бути такими поганими, що ось ось вони повинні почати розвалюватись.Цьому вже давно були б приклади в місті) , а спричинені якимись іншими мотивами.
« Останнє редагування: 22 Червня 2012, 22:51:06 від stepan »
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Цитувати
Я просто намагаюсь розібратись в цих питаннях.
Я все розумію але мені здається, що для «розборок» у таких питаннях Ви якось не з того боку підійшли (це моя окрема думка).

Цитувати
Прийняти беззаперечно Вашу версію - що наш будинок скоро розвалиться, і тому вони бажають від нього позбавитись я не можу, тому, що на мою думку так вважати не має підстав для нового будинку, стандартної серії, побудованої Київміськбудом на рівній, гарній земельній ділянці,  якій не загрожують ніякі зсуви грунту, або провали фундаменту.

Нажаль, я на власні очі бачила наслідки «якісного нового будівництва» у квартирі/будинку Nimfa).
Виявляється, мій будинок (1998-99 р.н.) ще просто «еталон» совкового будівництва..
Я також облазила всі свої підвали і можу тепер впевнено стверджувати – за загальним переліком послуг жека НІЧОГО з дати вводу-сдачи в експлуатацію в ньому НЕРОБИЛОСЬ!!!
Тому, після таких «екскурсій в підземелля» доречно одразу подивитись не на звичайний розрахунок Жека, а на оригінальні  документи їх фактично понесених (а вірніше штучно створених та до «безобразия раздутих») начебто витрат. Навіть кількох таких документів вистачить непоганому аудитору, щоб зробити приблизний підрахунок масштабу крадіжок по вашому будинку.
Повірте, для наших Жеків не існує жодної послуги, на який БИ вони не заробляли будь-яким шляхом (за рахунок якоїсь недоподачі/ненадання, махінацій з дотаціями/обрахунком/розподілом, тощо).

У
Цитувати
нас наприклад часто виходив з ладу ліфт(турецького виробництва), казали, що не має запчастин до нього, але навряд чи їхнє небажання бути балансоутримувачем з цим пов"язано
Пом.ятайте, ліфт коштує дорого, а «гарантійний термін» на роботи забудовника – 10 років. Дійте поки є час..і бажання

Цитувати
До того ж, поки що мені не відомо - як на єкономіці будинку відображається експлуатація модульної котельні у нашому будинку, для якої потрібно купувати природний газ?
Чи не збиткова вона за сьогоднішніми тарифами на газ?
Навіть при нинішніх цінах на газ – це золота жила, до речі – а як вам нараховують за опалення?

Цитувати
не можуть же всі нові будинки в Києві  бути такими поганими, що ось ось вони повинні почати розвалюватись.Цьому вже давно були б приклади в місті) , а спричинені якимись іншими мотивами

За  цирком є новобудівля, коли будете в тому районі – подивиться на скоби, які стягують цей  будинок з усіх боків… це тільки видимі наслідки величезних крадіжок на етапі будівництва..
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

... не можуть же всі нові будинки в Києві  бути такими поганими, що ось ось вони повинні почати розвалюватись.Цьому вже давно були б приклади в місті) , а спричинені якимись іншими мотивами.
Не будьте наївним:
1) якість будівництва Київміськбуду є найгіршою серед усіх забудовників, бо за якість ніхто відповідальності не несе, причому інвестиційні будинки не попадають під захист прав споживача, а попадають під закон "Про інвестиції", де не виписано чітко відповідальність за порушення при використанні інвестицій. Саме цим вони користуються у судових спавах з приводу якості буд-ва. Бо люди подають позови по захисту прав споживача, а вони в судах заявляють, що ці правовідносини регулюються законом про інвестиції. Я говорила з будівельниками, вони чесно призналися, що при зведенні будинку їх ніхто не контролює, що хочуть, те й будують.
2) наприклад, у моєму будинку у жодному стику немає герметика. В рез-ті взимку дме з усіх стиків, у квартирах неймовірно холодно (зокрема у моїй від +13 до +15), а під час опадів вода стікає по цих стиках прямо всередині будинку, і не тільки у загальних коридорах, але й у квартирах, є квартири, які всередині вкрилися грибком, деяким пощастило- грибком поки що вкрилися протікаючі по стиках та з даху лоджії. Як це виглядає всередині будинку можна подивитися тут https://picasaweb.google.com/116541530980291540141/327062011#slideshow (причому, якщо почати дивитися, то обов'язково до кінця)
і це тільки загальні коридори одного під'їзду, така ж ситуація в інших. Є ще фото з моєї квартири та з інших, що заростають чорним грибком, но "это зрелище не для слабонервных". Будинку ще немає і 5 років, а він увесь уже прогнив і промерз, оздоблення на поверхах зробили лише там, де розташовані квартири родичів посадовців із самого КМБ, усі інші інвестори - то бидло, їм оздоблення на поверсі не потрібно, їм і пофарбовані стіни зійдуть (і це при тому, що все це, і оздоблення, і герметик входили у вартість кв.м. та у проектну документацію). І досі ніякий ЖЕКа не те, що не вирішив питання з протікаючим по усіх стиках від першого до останнього поверху будинком, а й навіть не зробив вигляду, що щось намагається зробити. Навіть не зафарбували сліди затікань.
Так що якість буд-ва КМБ кожного дня випробовую на собі особисто, і почуття, що тебе "кинули" тільки наростає. При цьому я ще й маю за таке "обслуговування" сплачувати кожного місяця 300 грн !!!
Причому якість "обслуговування" будинку така ж як і якість буд-ва: тільки б гроші зібрати, а далі як карта ляже.
3) а чи думали ви про те, що може статися так, що усі будинки, що у них на обслуговуванні, дійсно створять ОСББ, невже Екос змириться з тим, що треба закритися. Тому їхні заяви про ОСББ, то пусті балачки, страшилки для мешканців, набивання собі ціни. Я знаю, який шалений супротив чинив ЖЕКа Екоса, коли після заселення будинків на розі Бвльзака і Цвєтаєвої мешканці заявили про створення ОСББ. Насилу вирвалися від того ЖЕКи.
4) як на мене передача будинку КМБ своїй доньці ЖЕЦі всього у термін у 2 год якраз і говорить про "якість" будівництва, бо жоден інший ЖЕКа будинок би не прийняв, звіривши з проектною документацією, і КМБ мав би ще з рік ліквідовувати свої недоробки. А тут трах=бах і за 2 год будинок прийнято експлуатуючою орг-цією.
« Останнє редагування: 23 Червня 2012, 01:06:34 від Nimfa »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

2) наприклад, у моєму будинку у жодному стику немає герметика. В рез-ті взимку дме з усіх стиків, у квартирах неймовірно холодно (зокрема у моїй від +13 до +15), а під час опадів вода стікає по цих стиках прямо всередині будинку, і не тільки у загальних коридорах, але й у квартирах, є квартири, які всередині вкрилися грибком, деяким пощастило- грибком поки що вкрилися протікаючі по стиках та з даху лоджії.
А у Вашому будинку є зовнішнє утеплення?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

А у Вашому будинку є зовнішнє утеплення?
Так є. Технологія - термовентильований фасад. Панельний будинок стандартної серії АППС. Який вкрито металевим каркасом на деякій відстані від панелей (мабуть 10 см), по каркасу прокладено утеплювальні плити (мінвата) Rockwool, потім вся поверхня утеплювача має бути закрита спеціальною теплоізоляційною плівкою, а поверх цього щось типу керамічної плитки, що кладеться як черепиця (самозамикається). Все це робилося на моїх очах, бо я весь час слідкувала за будівництвом, і деякі нахабні недоробки відслідковувала (на відміну від цілого вагончика прорабів) і домоглася, щоб найстрашніші ліквідували. При цьому будинок уже встигли здати в експлуатацію, а вже потім ліквідовували (!!!).
Так от це так зване "утеплення" має виконувати дві функції - у спеку захищати від нагріву, а в холод - утримувати тепло, але абсолютно їх не виконує. У спеку в будинку стільки ж, скільки на термометрі, в взимку - я вже вище писала скільки (все таке є хоч якесь опалення, а то б також було як на вулиці). При цьому фасад викладений лише там, де проходять зовнішні стіни квартир, стіни загальних коридорів без фасаду, просто пофарбована панель. Саме цей фасад впливав на ціну кв.метра, яка була на 20% вищою, ніж кв.метр у цегляних (!!!) новобудовах. Нещодавно вдалося дізнатися, чому фасад не виконує своїх функцій. Через холоднечу вимушена була викликати службу, що виконує інфрачервону зйомку квартири для встановлення місць витоку тепла. Розговорилися про фасад (ну як так, що тепло втрачається і через нього), і від цих хлопців дізналася, що за чим має укладатися. Оск. фасад укладався на моїх очах, я повідомила їм, що ніякої плівки між мінватою і плиткою не було. От вони мені і пояснили, що раз технологію порушили, то і фасад не виконує своїх функцій. А нещодавно бачила, як такий самий фасад укладався на будинку ЖК Міністерський, і на власні очі побачила, що дійсно мінвата зверху затягується плівкою та зрозуміла, що такого при укладанні фасаду мого будинку точно не було. І що тепер робити? Навіть, якщо вдасться довести, що плівки немає, герметиків у стиках немає, ніхто ж фасад з будинку знімати не буде, і будинок по панелях розбирати також. Але жити в такому будинку страшнувато, є ж багато того, чого я не бачила, і може воно ще похлеще фасаду і герметику.
От дослідила горище в усіх під'їздах, на горищі лежать "міни", тобто будівельники при зведенні будинку справляли там "нужду", і результати їх "мінування" і досі там лежать, тобто за 5 років ніхто ні разу не прибирав на горищі! На моєму поверсі дала тріщину панель будинку від постійного затікання води під час дощів (на тих фоках має бути, просто фото не відображає всієї жуті тієї тріщини). І що, хтось із ЖЕКи щось робить з тією тріщиною? Виставляє маячки, перевіряє чи не розтягується вона, чи тримає панель міцність? Ніхто, їм усім байдуже, найголовніше - це оплата квитанцій ПОЦа. Показала цю картину майстру будинку, пояснила, що не я, а вона має після дощів обстежити загальні коридори. А вона каже: нема мені що робити як по поверхах бігати. Ми вже 5 років живемо як на вокзалі, досі речі не розпакували, меблі нові не купили, ремонту зробити не можемо, бо це все піде насмарку після дощу. І вони стягують з мене заборгованість? Хто кому заборгував? І найголовніше, що усі ці факти були заявлені у суді та підтверджені доказами про затікання та бездіяльність ЖЕКи (заяви та відповіді на них), на що суддя сказала, що ЖЕКа тут не при чому, то будівельники винні. Але мої заяви, що саме цей ЖЕКа прийняв такий будинок в експлуатацію, та може нехай будівельники сплачують мої "борги", суддею було проігноровано. А заяви виявляється "складені не у відповідності до типових актів-претензій" (цитата з рішення суду), а тому не можуть бути доказами надання послуг не в повному обсязі.
Чи мали вони прибуток від своєї діяльності?
А як ви думаєте? Беручи плату за опалення за нормативами, а не за показниками будинкового лічильника протягом 4-х років і при цьому, впродовж двох з половиною цих років подаючи теплоносій у квартири температурою +38, що більше, ніж удвічі нижчий від нормативного? Звичайно за таких умов фактично вийшли у гарненький прибуток (наприклад, в будинку у Helen аж на 5,5 млн грв), а що у них у паперах, то мене не цікавить. Але у будинку місяцями не буває двірника (звільняються, бо Екос не платить їм по півроку зарплату), отже, економія на двірниках, за 5 років ніхто не обслуговував вентканали, підвал, горище, дах будинку, з 11 освітлювальних приладів, запланованих на кожному поверсі, працює в кращому випадку два-три (але ж мешканці платять не по кількості працюючих ламп, а по площі МЗК), ніколи не проводилася дератизація та дезинфекція та не надавалися інші послуги, на виклики вони не з'являються, лічильники на повірку не вимагають, вода з кранів тече жовта, нагрів гарячої води іде за рахунок опалення, яке оплачується мешканцями, при цьому вони за цю водк чомусь сплачують за тарифом гарячої води, а не холодної (бо за її нагрів уже сплатили у графі "опалення"). І ви після цього ще думаєте, що вони працюють без прибутку?  :o
« Останнє редагування: 28 Червня 2012, 00:09:27 від Nimfa »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

І ви після цього ще думаєте, що вони працюють без прибутку?  :o
Ви мене знову не зрозуміли.
Я кажу не про те, "чи мав ДП "ЕКОС" прибуток фактично?, а по розрахунках показує, що у них збитки", а про те - чи можете Ви, (або я) довести в суді, що вони надають не правильний розрахунок, і насправді у них збитків не має.
Тому коли я запитав у Вас "Чи мали вони прибуток від своєї діяльності?", я мав на увазі - "чи надавали вони до суду розрахунок, в якому у них прибуток, чи розрахунок де у них збитки від їхньої діяльності?"
Чи може взагалі не надавали ніякого розрахунку?
А мені ще й потрібно розібратись з "економікою" модульної котельні.
Як це зробити поки що не знаю.
Кажуть же посадовці, що після підвищення цін на россійський газ по формулі прив"язаній до ціни нафти, житлово комунальне господарство дотується державою(тому і хочуть підняти ціни на газ, для населення, щоб цього уникнути).
А чи дотується зараз закупівля газу для модульних котелен, яка в моєму будинку?
Може вони купують газ не по ціні "для населення", а по повній ціні?
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email