'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Лист від КП УЖГ зі змістом заяви про видачу судового наказу  (Прочитано 9821 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

alekan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю

Сьогодні отримав від КП УЖГ лист про передачу матеріалів, про стягнення заборгованості за ЖКП, до суду зі змістом заяви про видачу судового наказу, у разі несплати більшої частини боргу. Чи правомірні дії КП УЖГ, якщо на данний час спір стосовно цього ж самого  питання, розглядається с суді, але за позовом КП ЖЕК та моїм зустрічним позовом?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Сьогодні отримав від КП УЖГ лист про передачу матеріалів, про стягнення заборгованості за ЖКП, до суду зі змістом заяви про видачу судового наказу, у разі несплати більшої частини боргу. Чи правомірні дії КП УЖГ, якщо на данний час спір стосовно цього ж самого  питання, розглядається с суді, але за позовом КП ЖЕК та моїм зустрічним позовом?

Суд має відмовити у прийнятті заяви від КП УЖГ (ч. 3 ст. 100 ЦПК). Хоча зазвичай подібні листи слід використовувати за призначенням (викидати у смітник), у даному випадку слід зробити їх фотокопії та разом із заявою про злочин в порядку ст. 97 КПК направити до райпрокуратури з вимогою порушити проти автора листа кримінальну праву за ст. ст. 189, 355 КК України. Відписку прокуратури потім можна використати також у суді. 
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Ув., alekan.
У Вас появилась феноменальная возможность защитить всю страну от беспредела судов.
Прочтите эту ветку.
Письмо положите на полочку (и ни в какую прокуратуру не ходите!)
Свяжитесь пожалуйста со мной!
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Два листи приблизно такого ж змісту я отримував від них у травні. Доповідав про це тут у темі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5081.0.html. Я написав їм відповідь, сформулювавши свої вимоги. Далі ми ще один раз обмінялися листами і на свій останній лист я вже відповіді не отримав. З огляду на можливу ликвідацію цього КП вирішив не витрачати на них часу. Як я зрозумів, у них розроблена якась схема вибивання боргів за умови пасивної поведінки споживачів, на початковому етапі якої споживачеві надсилаються декілька листів. Якщо відносини із споживачем виходять за межі схеми, робота зі споживачем припиняється.
Але це все моя особиста думка.
Записаний

alekan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю

Цитувати
Я написав їм відповідь, сформулювавши свої вимоги. Далі ми ще один раз обмінялися листами і на свій останній лист я вже відповіді не отримав. З огляду на можливу ликвідацію цього КП вирішив не витрачати на них часу. Як я зрозумів, у них розроблена якась схема вибивання боргів за умови пасивної поведінки споживачів, на початковому етапі якої споживачеві надсилаються декілька листів. Якщо відносини із споживачем виходять за межі схеми, робота зі споживачем припиняється.

Я отримав 6 листів від КП УЖХ с поступовим посиленням погроз. Всі їх проігнорував, окрім передостаннього. Надав обгрунтування своєї позиції, сформулював свої вимоги та повідомив про судовй розгляд справи. Замість відповіді по суті  на свій лист, отримав чергове 6-те, але ще більш погрозливе попередження.
« Останнє редагування: 18 Грудня 2010, 20:05:54 від alekan »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

alekan, а у Вас есть ДОГОВОР?
Записаний

alekan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю

Договору немає. КП ЖЕК всіляко ухиляеться від початку процедури погодження. З КП УЖГ взагалі не було ніяких відносин.
« Останнє редагування: 18 Грудня 2010, 23:07:36 від alekan »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Вы свяжитесь со мной?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Як балансоутримувач не відповів або пише відписки - швиденько подавайте судовий позов на примусове укладання договору. Доказову базу матимете.
Відкрите провадження - то Ваш захист від судового наказу.
А далі, до з`ясування повноважень наших КП - подаєте заяву про зупинення провадження.

І я так розумію, що Володимир Юрійович (нікнейм ВАВАНчик) має ідеї по комплексному вирішенню проблеми. З користю для всієї спільноти.
Записаний

alekan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю

Цитувати
Суд має відмовити у прийнятті заяви від КП УЖГ (ч. 3 ст. 100 ЦПК).

Шановний Перо, прошу уточнити, під який пункт ст. 100 ЦПК підпадає мій випадок.
Записаний

alekan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю

Цитувати
Вы свяжитесь со мной?
ВАВАНчик. Поки що не знайшов засобів з'язку.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

ВАВАНчик 18 Грудень 2010, 14:03:04
там ссылка
(дублирую)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
Суд має відмовити у прийнятті заяви від КП УЖГ (ч. 3 ст. 100 ЦПК).

Шановний Перо, прошу уточнити, під який пункт ст. 100 ЦПК підпадає мій випадок.

п. 3 ч. 3 ст. 100 ЦПК (у суді є тотожній спір -п. 3 ч. 2 ст. 122 ЦПК, якщо відкрито провадження).
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Дима, внимаетельнее читай!
Сьогодні отримав від КП УЖГ лист про передачу матеріалів, про .... Чи правомірні дії КП УЖГ, якщо на данний час спір стосовно цього ж самого  питання, розглядається с суді, але за позовом КП ЖЕК та моїм зустрічним позовом?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Дима, внимаетельнее читай!
Сьогодні отримав від КП УЖГ лист про передачу матеріалів, про .... Чи правомірні дії КП УЖГ, якщо на данний час спір стосовно цього ж самого  питання, розглядається с суді, але за позовом КП ЖЕК та моїм зустрічним позовом?

Наскільки мені відомо, у Шевченківському р-ні Києва ЖЕКи у КП УЖГ є (чи були) філіями (відокремленими підрозділами) останнього. А тому не є юридичними особами (ч. 4 ст. 64 ГК, ч. 3 ст. 95 ЦК) і не мають правосуб'єктності у розумінні ст. ст. 1, 4 ЦПК. Коли ЖЕК подає позов, це все одно що позов до споживача заявляє сантехнік або двірник. Якщо суд відкрив провадження за позовом ЖЕК (якого немає у ЄДРПОУ) -позивачу слід подати заяву про залишення такого позову без розгляду згідно п. 1 ч. 1 ст. 207 ЦПК, а у зустрічному позову -заяву про заміну відповідача на належного (ст. 33 ЦПК).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email