'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Настя

Сторінок: [1]
1
Будинок самочинно збудований. Тому я хочу спочатку вирішити питання про приватизацію земельної ділянки. Крім того, я замість чоловіка сплачувала земельний податок. Згідно норма Земельного кодексу України підставою для припинення права користування земельною ділянкою є систематична несплата земельного податку. В останньому випадку місцева рада приймає рішення про припинення права користування земельною ділянкою. Тому вирішила піти саме таким шляхом.

Щодо оголошення за рішенням суду безвісно відсутнім чоловіком, то можливо краще визнати його одразу померлим, оскільки відомостей про нього уже немає досить тривалий час. Це пояснюється тим, що рішення суду про визнання особи безвісно відсутньою не є підставою для припинення права користування землею, а на підставі  рішення про оголошення померлим та відповідного свідоцтва припиняється право землекористування.

2
Чоловік отримав будівельний паспорт на забудову даної земельної ділянки у 1997 році.

3
Наслідком від визнання фізичної особи безвісти зниклим буде :

1.його зобов'язання припиняються;
2.чоловік або дружина безвісно зниклого отримують право на розірвання шлюбу;
3.його майно може бути передано під опіку зацікавленої особи.
Варто пам'ятати, що в останньому випадку опікун приймає на себе виконання цивільних обов'язків зниклого безвісти особи, зокрема, при наявності боргів займається їх погашенням (але тільки за рахунок його майна, а не свого); містить за рахунок цього майна осіб, яких зниклий без вести осіб зобов'язаний був утримувати тощо.

Опіка над майном може бути припинена у двох випадках: якщо суд скасував своє рішення, і у випадку, якщо фізична особа, місце перебування якої було невідомим, з'явилося. В останньому випадку, ця особа має право на повернення йому всього особистого майна.

Дуже дякую за таку обширну відповідь! Я думала про це і, можливо, навіть скористаюсь цим варіантом.

4
Цитувати
Якщо з чоловіком шлюб не було розірвано, то за законом ви все ще вважаєтеся подружжям. Якщо вашому чоловікові було виділено земельну ділянку під приватну забудову, а ви одноосібно збудували там будинок юридично перебуваючи в шлюбі, то за законом цей будинок вважається спільною власністю подружжя. Місцева влада має прийняти будинок в експлуатацію із видачею акта  про це. Але про це із відповідною заявою мав би звертатися чоловік, як особа якій було надано земельну ділянку під забудову. Далі має відбутися державна реєстрація права власності на нозбудований будинок, який є спільною власністю подружжя і юридично ваш чоловік має те ж права на нього. Позов до суду від вас нічого не дасть, бо вирішити питання можливо лише за участі вашого чоловіка. Будь-які дії вчинені без його згоди він матиме право оскаржити в суді. Спробуйте спочатку переоформити документи на забудову земельної ділянки на своє ім"я.
Дякую за ґрунтовну відповідь! Але як переоформити на своє ім'я, якщо місцева рада відмовляє через відсутність чоловіка, нотаріус теж нічого без нього не хоче робити. Як бути?

5
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як бути у наступній ситуації! Мій чоловік, з яким шлюб не розірвано, уже близько 18 років перебуває за кордоном. При цьому він втратив паспорт і звязку з ним немає. На цього оформлений будівельний паспорт на забудову земельної ділянки 1997 року. На цій земельній ділянці я самовільно побудувала будинок. Я б хотіла приватизувати земельну ділянку на себе або сина і набути право власності на будинок. Оскільки чоловіка немає, місцева рада відмовляє у приватизації. Що можна зробити без чоловіка?Чи можна звернутися до суду і який саме позов слід подати?Дуже вдячна за допомогу!

Сторінок: [1]

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email