'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Перегляд Повідомлень

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - nata.elusive

Сторінок: [1]
1
Позов у вкладенні, вибачайте за якість, фотографувала на телефон.

Я мала на увазі, що з огляду на: 121 статтю ЦПК, взагалі на ногми ЦПК, закон про захист прав споживачів, правила надання послуг з централізованого опалення, закону про житлово-комунальні послуги - взагалі,виходячи с законодавства України, чи є такий позов юридично обгрунтованим та корректним?


2
Пану Юрію Васильовичу:
Цитувати
Чи є взагалі докази неналежного надання послуги у вигляді Актів-претензій?
У додатках є висновки технічної коміссії щодо незадовільного стану внутрішньобудинкових мереж теплопостачання та скарги мешканців будинку до КП Основаніе (ЖЕК), яке займаеться утриманням внутришньобудинкових мереж. Усі скарги або зверненя до кп Основаніе не надали ніяких результатів протягом 7 років, то в них немае коштів,то неможливо технічно замінити труби, взагалі усю ту безліч варіантів ігнорування нашої проблеми можно перераховувати годинами.

Позивач концерн «Міські теплові мережі» не несе відповідальності за внутрішньобудинкові мережі, до них скарг не надсилалось.

Пану Gelo:
Цитувати
Суду предоставляется не копия квитанции об оплате судебного сбора, а квитанция в оригинале.
Було подано оригінал, коли подавала заяву у суді першої інстанції мені вказали на помилку.

Взагалі, панове юристи, як на вашу професійну думку, такі позови відповідають нормам права та законності? Бо підвищувати  боргові вимоги в позові після скасування наказу та отримувати новий наказ коли їде слухання по той самій справі - не законно. А що до позову взагалі - наскільки на вашу думку він відповідае діючому законодавству?

3
Викладаю апеляційну скаргу.

стасовно
Цитувати
На ч. 6 ст. 10 Закону України " Про приватизацію державного житлового фонду " сподіватись не варто... Відсутність договору не завадить суду стягнути борг.
я розумію це як заборгованість власників квартир по оплаті комунальних послуг стягується в судовому порядку виключно за наявності укладеної угоди. ТОбто юридично вони не мають право витребувати борги через суд.

Цитувати
Відсутність договору не завадить суду стягнути борг.
За законом я не можу відмовитись від опалення (відімкнути), яке мені не потрібно, коштуе значних грошей та ще й в нашому будинку знаходится в критичному стані мережі опалення - постійні прориви, підтоплення будівлі та тех приміщень і т д... Труби не міняли з 1948!!!!! року. Але сплачувати за послуги, які руйнують мое майно - я забов"язана, не дивлячись на те, що я їх не замовляла, не дивлячись на те, що е норми закону, які вказують, що односторонній правочин чинить обов"язки тільки для сторони, що його вчинила... Чи однакові в нашій крайні закони для монополістів та простих громадян? :'( вибачте, накіпіло вже, з усіма інстанціями спілкування що зі стінкою, тільки тут на форумі корисні та адекватні поради.....

4
Було б гарно, якщо б Ви переглянули мою апеляційну заяву. Якщо Ви не заперечуете, я завтра її надішлю в особисті повідомлення.

5
Мабуть ми не зрозуміли одне одного, я мала на увазі щось по типу постанови "Про практику розгляду судами заяв у порядку наказного провадження"

Про 121 статтю ЦПК, яка спираеться на 118 та в свою чергу на 96 статтю ЦПК я зрозуміла, дякую!

В апеляції зазначено прохання скасувати рішення районного суду та закрити провадження по справі. А це не одне і теж з залишенням позову без руху(на що як я вважаю було б більше шансів). Тобто як я розуію, ті аргументи, про існування яких я не знала на момент подання заяви (про незаконність підвищення позовних вимог та про неможливість подання позову згідно ч. 6 ст. 10 Закону України " Про приватизацію державного житлового фонду ") я можу надавати під час слухання в усній формі, усе інше - запізно вже :-[ 

Цитувати
В апеляції вже запізно заявляти про залишення позову (за яким прийнято рішення) без руху, хоча спробуйте.
Ви маете на увазі спробовати наполягти на цьому в усній формі під час засідання, так?

Досить важко розібратись в усіх тонкощах судочинства, тому дуже дякую за ваш час та допомогу!

6
Панове юристи, дуже дякую вам за поради!

Щодо
Цитувати
Ухвалою суду від 03.09.2013 р. позов залишено без розгляду, оскільки позов було заявлено за період, який не охоплювався скасованим судовим наказом і цей недолік не усунуто:


У запереченні за посиланням пана Перо знайшла тільки це:
Цитувати
Заявою позивача про видачу судового наказу, на яку міститься посилання у позові, охоплювався строк з 01.10.2008 р. по 01.12.2012 р., що підтверджується текстом цієї заяви.Таким чином, позовні вимоги, якими охоплюється строк з 01.12.2012 р. по 01.03.2013 р. можуть бути заявлені тільки в разі відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу або скасування його судом.
Підкажить, якою статтею чи постановою  регламентуються додаткові вимоги у позові поданому після скасування судового наказу??? Не можу знайти самотужки :-\

ПО справі в мене апеляційне слухання за кілька днів, апеляційна заява звістно вже подана, тому питання - чи можу я на засіданні наводити ці аргументи, і як це робити - письмово у вигляді заяви чи усно під час самого засідання? І чи можливо спиратись на вже прийняті рішення по схожих справах?

 

7
Чи вірно я вас зрозуміла, що строк позовної давності після скасування наказу регламентуеться теж саттею 257 ЦК? Але сплив сроку позовної давності не перешкоджае поданню позовної заяви, і якщо позов таки було подано, можно протидіяти наприклад подавши зустрічне заперечення проти позову на підставі закінчення строку позовної давності?

Цитувати
Ще частіше стягувач збільшує період для нової заяви.
Ви маете на увазі період стягнення заборгованності чи що? Бо по справі, за який відбувся судовий процес з мене за судовим наказом намагались стягнути 4000 грн, а за позовом - вже 15000 грн. Наскільки взагалі правомірні такі зміни вимог? Я вважала, що судовий позов після скасування судового наказу може бути подано тільки на суму, вказану в наказі, я помілялась чи ні?

8
Шановний Юрій Васильович, перечитала майже весь форум - дуже корисно!

Але усе одно не знайшла відповідв на питання з першого повідоленні:
Цитувати
1. Якщо було скасовано судовий наказ на стягнення заборгованності наприклад за 2012 рік, і за скасуванням судового наказу від позивача не надходило судового позиву, чи можливо за законом позивачу звертатись до суду за іншим судовим наказом на стягнення заборгованості за той сами період, тобто за 2012 рік і далі вже звертатись до суду про стягнення забаргованності саме за цей період часу?

Тобто я намагаюсь зрозуміти: судовий наказ (який скасовано) - обо"вязково наступним кроком є судовий позов? Чи можливо подання на отримання інших судових наказів від одного і того ж стягувача за один і той-же період часу?

І коли спливае срок можливості подання судового позову стягувача після скасування судового наказу? ДЛя скасування суд наказу - 10 діб, а для позову після скасування?


9
Юрій, дякую!

Тобто взагалі можно ничого не мудрувати, слухання все одно відбудеться, навіть за відсутносі однієї фігурантки? Файна новина!

А що робити з судовим наказам, який надійшов одночасно з слуханням по справі ви часом не знаєте? ??? І взагалі можливо десь переглянути якісь пояснення щодо судових наказів?

10
Доброго дня!
Така справа - вже з 2011 року намагаюсь боротись з "тепломережами", у тому числі і в судовому порядку.

В середньому надходить десь один судовий наказ на рік від "Тепломереж", я його скасовую. Тобто, наступним кроком з боку позивача є розгляд справи у судовому порядку. Але цього не відбувалось протягом цих років. Через деякий час вони подавали на отримання іншого судового наказу, котрий я такаж скасовувала. Так тривало з 2011 року. В 2015 року Тепломережі подали позов до суду, який було частково задовільнено по статті 257 ЦК про позовну давність. Зараз я оскаржую рішення в апеляційносу суді. Є кілька питань, на які мені, як не юристу, досить важко знайти вірну відповідь. А саме:

1. Якщо було скасовано судовий наказ на стягнення заборгованності наприклад за 2012 рік, і за скасуванням судового наказу від позивача не надходило судового позиву, чи можливо за законом позивачу звертатись до суду за іншим судовим наказом на стягнення заборгованості за той сами період, тобто за 2012 рік і далі вже звертатись до суду про стягнення забаргованності саме за цей період часу?

2. 21 жовтя у суді першої інстанциї відбулось судове засідання за позовом "тепломереж", судовий наказ нами було отримано та скасовано у серпні, у вересні тепломережі поали позов до суду, у жовтні відбулось слухання. Але,  нещодавно я отримала судового наказу, датованого 30 вересня, щодо заборгованності за той самий період, за який вже вже відбулось слухання по справі 21 жовтня. Яки чином такє можливо, і як реагувати? На скасування вже подали.

3. Відповідачами по справі є я та моя мати, котрій здоров"я та нерви не дозволяють бути присутній на слуханні (у апеляційносу суді). Підкажить, яки документи потрібно надати для суду - нотаріальну довіренність від матері, що вона наділяе мене правом захищати її інтереси у суді, чи просто достатньо її розписки, що вона не заперечуе щоб суд відбувся у її відсутності?

4. Чи можливо у апеляційному суді спиратися на рішення по суміжним справам, які госреестрі судових рішень? якщо можливо, то як це робиться?

дякую за увагу:)


Сторінок: [1]

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email