Перегляд Повідомлень
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Messages - Juris
Сторінок: [1]
1
« : 19 Липня 2013, 12:59:51 »
Якщо платник виявив факт зарахування коштів банком на невірний рахунок, то він має право письмово звернутися до банківської установи щодо обставин і може просити повернути кошти. В такому разі питання буде в тому чи це платник помилився, чи банк кошти помилково не на той рахунок зарахував Також згоден з Вами. Але, при спробі отримати виписку, чи будь яку інформацію платника банк "посилає" до "банківської таємниці". Заяв щодо неправильного зарахування коштів написано десь 5. Результату 0. Відповідно суд, має витребувати договір (який людина не підписувала), але от що писати в позовній? Якщо фактично договір неукладений.....
2
« : 09 Липня 2013, 22:10:18 »
А при спробі сплатити далі по реальному договору (1) - кошти знову зникають....і знову організація каже що є договір(2)....і кошти пішли по ньому...а оригінал(чи копію) договору не хоче надати, звернень написали десь зо 20-ть....
Платіжний документ містить реквізит "Призначення плетежу". Завжди при оплаті доцільно слідкувати за його првильним заповненням "оплата за назва послуги, період згідно договору реквізити". В такому разі ваш платіж чітко ідентифікований і отримувач не має права на свій розсуд зараховувати кошти, а тільки так, як вказано в призначенні.
Обома руками - за. Однак...є вже наставші обставини, а вони виглядають так: - людина йде в банк, знаючи, що повинна сплачувати по договору(1), оскільки в її розумінні, більше нічого не підписувала. - в банку, замість одного рахунку гроші скидують на інші, а пишуть....: "погашення", одним словом....і все. - додивилася людина після того як пропали (не потрапили) чималі кошти. Десь біля 7000 гривень... Знав би де впадеш, постелив би соломки
3
« : 06 Липня 2013, 18:07:32 »
Кожні 9 з 10 касаційних скарг отримують ухвалу про відмову у відкритті касаційного провадження. З тих 10%, яким пощастило, так само 90% отримують ухвалу про те, що розглянувши матеріали справи у попередньому СЗ суд касаційної інстанції не вбачає порушень, а тому касаційну скаргу відхиляє. По реєстру судових рішень саме така статистика. Правда це Така в нас держава тепер.
4
« : 06 Липня 2013, 18:04:01 »
Нагадую по договору №2, незважаючи на неодноразові звернення щодо надання копій, оригіналу - відповідей нема або надаються відписки. Я не розумію, навіщо звертатися відносно отримання папірців, які не підписували (№2). Достатньо того, що оплачується по укладеному договору (№1).
В тому то й вся проблема - прийшов чоловік платити - думав по договору(1),- заплатив, отримав квитанцію (незрозумілу). Але сума боргу не зменшилася. На запитання - чому борг не меншає - людина отримує відповідь - є договір (2) ми взяли гроші по ньому. Людина просить - дайте той договір(2) організація каже - не дамо! І тепер: кошти що людина сплатила (думаючи що оплачує по реальному договору(1) - "сплачені" (просто забрані) по договору (2). А при спробі сплатити далі по реальному договору (1) - кошти знову зникають....і знову організація каже що є договір(2)....і кошти пішли по ньому...а оригінал(чи копію) договору не хоче надати, звернень написали десь зо 20-ть....
5
« : 29 Червня 2013, 09:45:10 »
Навіщо визнавати неукладеним договір, якого не існує? У чому взагалі проблема? Про яке повернення коштів йдется, якщо вони сплачувалися (як стверджується) по укладеному договору?
Шановний Перо 1. По неукладеному договору організація хоче "збити" з людини кошти. 2. Проблема в тому, що: а) Є договір (назвемо його №1) по якому громадянин повинен вносити певні кошти) б) через N-й період громадянин дізнається, що є ще (один договір №2), про який йому невідомо протягом тривалого періоду. Цей договір №2 громадянин не підписував, копій, оригіналів не має. Згідно договору №2 - організація рахує громадянину борг ("з потолка") . Громадянин йде сплачувати заборгованість по договору №1 (реальному) а організація "втихаря" бере кошти по договору №2. І відповідно по догвору №1 заборгованість не зменшується. Нагадую по договору №2, незважаючи на неодноразові звернення щодо надання копій, оригіналу - відповідей нема або надаються відписки. І от що робити?
6
« : 24 Червня 2013, 23:11:39 »
От і в мене виникло подібне питання.... Коротенько по суті: - Існує реальний договір(1) по якому сплачуються кошти. - Організація стверджує, що є ще один договір(2), по якому буцімто виник борг, на письмові вимоги - надати копію договору(2) пишуться відписки (звичайно людина, більше ніяких договорів не підписувала). - Як наслідок, людина, не знаючи про існування договору(2) перераховувала кошти думаючи, що сплачує по договору(1) Проблема виявлена недавно (звірено рахунки), строк більше 3- років. Переглянувши матеріали, я розумію, що поняття неукладеного договору в ЦК, не застосовується.... Що робити? Як визнати, що договір(2) неукладено, і повернути кошти...
7
« : 28 Квітня 2013, 09:25:03 »
Буду вдячний за допомогу.
Коротенько:цивільна справа програна в 3-х інстанціях. Готуємо матеріали на ЄСПЛ.
В матеріалах справи є ряд документів, які при настанні "гуркіту" може бути підмінено. В справі, під час підготовки матеріалів до касації вже було виявлено підміну документа, та сліди корекції в списку документів.
Необхідно отримати з вказаної справи кілька копій документів, але з печаткою суду, або іншим підтвердженням, що копії вірні.
Як це зробити?
8
« : 03 Липня 2012, 21:23:08 »
Щиро вдячний за допомогу. Представник приволік ряд документів, але основні відмовляється надавати для копіювання та долучення до матеріалів суд.справи, а суддя підтакує, я заледве перерву вибив з них на місяць, вони казали - за годинку продовжимо. Кажуть знайомитися безпосередньо в суді. Не можу чітко аргументовану заяву скласти, що долучити в повному обсязі матеріали....
9
« : 17 Червня 2012, 18:24:15 »
Прошу допомоги. Ухвалою суддя витребував ряд доказів у відповідача. Однак відповідач (в даній справі це банк) на засідання не з`являється, один раз золедве з`явився представник, та приніс один з 15-ти витребовуваних документів, але і те прихопив з собою пояснивши що залишати оригінал права не має, зробить копії (після чого на засідання не з`являється) Чи має хтось зразок правильно складеного колопотання (заяви) щодо притягнення до відповідальності за невиконання рашення суду? Буду вдячний якщо скинете зразок в "лічку" або на емайл.
Сторінок: [1]
|