'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Добрий вечір Вікторе Івановичу! Знову Вас турбую зі См  (Прочитано 1520 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр

  • Гість

Добрий вечір Вікторе Івановичу! Знову Вас турбую зі Сміли.

На протязі літа не хотілось займатись ЖКГ справами, але нікуди від них не втечеш. Тим більше, що місцева влада за цей час встигла вкотре підняти тарифи на послуги теплопостачання і не тільки.

Аналізуючи ситуацію, та враховуючи Ваші рекомендації я прийшов до висновку, що краще за все встановити теплолічильник у власній квартирі.

Звернувся по цьому питання до теплопостачальної організації із заявою, в якій просив надати технічні умови на встановлення лічильника спожитої теплової енергії та укласти індивідуальний договір про надання послуг з теплопостачання. Отримав, як завжди, відписку :

- встановлення квартирного лічильника не передбачено проектом вашого будинку;

- індивідуальний договір з вами не буде укладатись, оскільки є договір з кооперативом на весь будинок.

Стосовно лічильника - буду діяти відповідно до Ваших рекомендацій на форумі. А от із договором. на мій погляд, не так все просто.

Зрозуміло, що після відмови теплопостачальної організації укласти індивідуальний договір на основі Типового, передбаченого Постановою КМ № 630, потрібно звертатись до суду. Але, мене турбує ст. 29. ЗУ «Про ЖКП» Особливості укладання договорів у багатоквартирному будинку :

« 1. Договір на надання житлово-комунальних послуг у

багатоквартирному будинку укладається між власником квартири,

орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або

уповноваженою ним особою.»

На мій погляд, це та шпаринка, куди обов\\\'язково пролізе наше «правосуддя» мотивуючи відмову в задоволенні позову про укладання договору виробником послуги.

Чи виникало таке питання у Ваших справах? Буду щиро вдячний, якщо Ви поділитесь досвідом його вирішення.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Теплопостачальна організація не зобов\\\'язана і навіть невправі укладати договір з фізичною особою. Це заборонено ЗУ "Про теплопостачання", звертатися до суду немає підстав. Ви та Ваш балансоутримувач мають обов\\\'язок укласти Типові договори, затверджені постановами КМУ від 21.07.2005 р. № 630 та від 12.07.2005 р. № 560. Цими договорами та Правилами і Порядком, затвенрдженими постановами, врегульовані усі питання, що стосуються обліку споживання теплової енергії для потеб ЦО. Ніякі технічні умови Вам також не потрібні. Єдине, що необхідне, укласти договір зі спеціалізованою організацією, яка має відповідну ліцензію, на встановлення квартирного теплолічильника та введення його в експлуатацію.

Ще раз повторюсь - вимагати від виробника (теплопостачальної організації) те, що не передбачено (навіть заборонено) законодавством, Ви невправі. Я ніколи так не діяв. Для цього є балансоутримувач, або визначена ним юридична особа (на підставі договору про надання послуг, або договору доручення, чи управління, або довіреності). Єдине, чого слід побоюватися, це відсутність судової практики з цих питань у Вашому місті. То значить випаде доля стати першопрохідцем. Бажаю успіху!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email