Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.
Только не пониаю, как можно платить за отсутствующего человека за воду, газ, если он не жил и ими не пользовался? Вы должны были написать заявление в ЖЭК, что человек не проживает, собрать подписи соседей, вызвать представителей ЖЭКа для составления акта о непроживании.
С Александром полностью согласна, что нельзя просто так выписывать человека из квартиры. Покупатели должны думать головой при покупке и включать в договор пункт об обязательной выписке продавцов и членов их семей. Кто им доктор?Хотя в реестре куча решений ВССУ, подтвержденных ВСУ, где написано что "право проживання є похідним від права власника", хотя в законодательстве нет ни слова о членах семьи бывшего владельца квартиры. Вот поэтому ВСУ и придумал такую красивую фразу, чтоб делать людей бомжами. Юрию Васильевичу: большинство таких случаев в Украине как раз основаны на том, что "родственнички" любыми путями договариваются с неугодными членами своих семей выписать их на момент приватизации, а потом прописать обратно, или ситуацией, когда человек временно отсутствует или не совсем дружит с головой и т.п.. Те соглашаются, их обратно прописывают, но своей части собственности они уже в этой квартире не имеют. А потом новые хозяева их выписывают, ссылаясь именно на вышеуказанную фразу из решений ВССУ и ВСУ.Это ж какая классная афера: я вступаю в гражданский брак с каким-нибудь собственником отдельной квартирки, прописываю его у себя, чем вызываю у него полное доверие, а ему предлагаю продать его квартиру, чтоб в моей (где он прописан и мы вместе с ним проживаем) сделать ремонт + купить машину и дачу. Он соглашается. Мы тратим все деньги от его проданной квартиры, потом я свою квартиру продаю (фиктивно своим знакомым, чтоб потом у них "купить" ее обратно). Они выписывают человека через суд, благодаря той же выше указанной формулировке из решений ВСУ, после чего я "обратно" покупаю свою квартирку, а тот выписанный через суд мой гражданский муж в результате остался бомжом.
Купили квартиру, продавцы пообещали быстро выписаться, но выписался только один человек, два других-нет.
С Александром полностью согласна, что нельзя просто так выписывать человека из квартиры.
« : 23 Квітня 2012, 03:31:32 » Цитата: ЦитуватиИрина Александровна від 23 Квітня 2012, 01:41:10Купили квартиру, продавцы пообещали быстро выписаться, но выписался только один человек, два других-нет. Связи с ними нет. В договоре купли-продажи срок выписки не указан. Несовершенолетних нет. Как их можно выписать. С момента продажи прошло 2 месяца.Никак. Они имеют право прийти со своей раскладушкой и спать в прихожей (и милиция им в этом поможет).
Ирина Александровна від 23 Квітня 2012, 01:41:10Купили квартиру, продавцы пообещали быстро выписаться, но выписался только один человек, два других-нет. Связи с ними нет. В договоре купли-продажи срок выписки не указан. Несовершенолетних нет. Как их можно выписать. С момента продажи прошло 2 месяца.
2. Я не давав ніяких порад, тим більше, протизаконних. Просто я вважаю, що зняття людини з реєстрації, якщо їй нема куди піти - це злочин. Хотіли купити квартиру подешевше? Але ж безкоштовний сир у мишоловці! Тут конфлікт інтересів, але право людини на житло - святіше за право власності. Я на стороні людей, яких хочуть зробити бомжами.
А як же ст. Стаття 47 Конституції України?ЦитуватиСтаття 47. Кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду.Громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату відповідно до закону.Ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі закону за рішенням суду.
Договір найму жилого приміщення, укладений на невизначений строк, може бути розірвано за вимогою наймодавця, якщо жиле приміщення, займане наймачем, необхідне для проживання йому та членам його сім'ї. У цьому випадку власник будинку (квартири) повинен попередити наймача про наступне розірвання договору за три місяці. Договір найму жилого приміщення, укладений як на визначений так і на невизначений строк, може бути розірвано за вимогою наймодавця, якщо наймач або особи, які проживають разом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, або систематичним порушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим для інших проживання з ними в одній квартирі чи одному будинку, а також у разі систематичного невнесення наймачем квартирної плати і плати за комунальні послуги.
Стаття 169. Виселення наймача в разі припинення договору найму жилого приміщення У разі припинення договору найму жилого приміщення в будинку (квартирі), що належить громадянинові на праві приватної власності, наймач і особи, які проживають разом з ним, зобов'язані звільнити жиле приміщення, а в разі відмовлення - підлягають виселенню в судовому порядку без надання іншого жилого приміщення. ( Стаття 169 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3187-12 від 06.05.93 ) Стаття 170. Дія договору найму жилого приміщення при переході права власності на жилий будинок (квартиру) до іншої особи При переході права власності на жилий будинок, (частину будинку, квартиру), в якому знаходиться здане в найом жиле приміщення, до іншої особи договір найму зберігає силу до закінчення зазначеного в ньому строку. Якщо договір найму укладено без зазначення строку, новий власник будинку (квартири) вправі вимагати його розірвання у випадках і в порядку, передбачених статтею 168 цього Кодексу.( Стаття 170 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3187-12 від 06.05.93 )
Стаття 47. Кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду. Громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату відповідно до закону. Ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі закону за рішенням суду.
Стаття 68. Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Стаття 41. Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності. Право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом. Громадяни для задоволення своїх потреб можуть користуватися об'єктами права державної та комунальної власності відповідно до закону. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним. Примусове відчуження об'єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості. Примусове відчуження таких об'єктів з наступним повним відшкодуванням їх вартості допускається лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану. Конфіскація майна може бути застосована виключно за рішенням суду у випадках, обсязі та порядку, встановлених законом. Використання власності не може завдавати шкоди правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію і природні якості землі.
1) Квартири з "пролісками" зажди були набагато дешевше, ніж "чисті". Запитайте у будь-якого реєлтора.2) Намагання виписати людину з квартирі, не турбуючись, чи є у неї інше житло - це і є "намагання зробити бомжом".3) Найм тут взагалі ні до чого. Не повинна людина, яка була наприклад у полоні 3 роки, повернулась, а їй вказують на вулицю, бо в неї більше немає іншого житла, заключати ще якийсь договір найму, щоб жити у квартирі, в якій вона завжди жила раніше. Її право мати дах над головою не може бути порушено тільки через те, що хтось продав, а інший купив цю квартиру! Права властності у порівнянні з правом на житло - це ніщо. Більш важливе тільки право на життя!
Згода співвласників на вчинення правочину щодо розпорядження спільним майном, який підлягає нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, має бути висловлена письмово і нотаріально посвідчена.
...припустимо, ....