'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов про визнання договору укладеним - на захист прав споживачів?  (Прочитано 2141 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Чи можна подавати позов про визнання договору про надання ЖКП укладеним, спираючись (у тому числі) на порушення прав споживачів у розумінні п. 7 ч. 1 ст. 21 Закону України "Про захист прав споживачів" (ціну продукції визначено неналежним чином)?

(На мою оферту у лютому 2016 року про надання ЖКП по тарифу 2000 року КП "Керуюча компанія" нічого не відповіла.)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Так, це позов на захист прав споживача. Але які тарифи збираєтесь вказувати у тексті? Бо Керуючі компанії (тоді ще Дирекції) після РКМДА № 1221 від 29.12.2010 р. (визнаного судом незаконним) застосовували РКМДА № 442 від 30.04.2015 р., № 668 від 06.06.2017 р., які лише оскаржуються в судах. І чому договір з Керуючою компанією -звідки взяли, що вона є виконавцем послуги?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Так, це позов на захист прав споживача. Але які тарифи збираєтесь вказувати у тексті? Бо Керуючі компанії (тоді ще Дирекції) після РКМДА № 1221 від 29.12.2010 р. (визнаного судом незаконним) застосовували РКМДА № 442 від 30.04.2015 р., № 668 від 06.06.2017 р., які лише оскаржуються в судах. І чому договір з Керуючою компанією -звідки взяли, що вона є виконавцем послуги?
1. В оферті від 19.02.2016 р., на яку не відповів мій виконавець ЖКП КП "Керуюча компанія", мною було вказано тарифи, встановлені розпорядженням КМДА від 19.05.2000р. № 748, зареєстрованим в КМУЮ 19.05.2000р. за № 54/246 (в редакції розпорядження КМДА від 28.08.2002р. № 1678). Тобто, можна застосовувати Ч.2 ст. 642 ЦК, незважаючи на те, що чинні тарифи ще не визнано незаконними в адмінсудах.
2. В рахунках на сплату за ЖКП вказано, що ці ЖКП надавало КП "Керуюча компанія". Крім того, у мене є два листи від райдержадміністрації (див вкладення):
« Останнє редагування: 04 Червня 2018, 11:49:07 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ну що ж дерзайте, якщо згодні з цими текстами! Але потім не жалійтеся, коли Керуюча компанія вчинить позов про стягнення боргу, а відповідач буде у відзиві вказувати, що його вчинено неналежним позивачем.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Ну що ж дерзайте, якщо згодні з цими текстами! Але потім не жалійтеся, коли Керуюча компанія вчинить позов про стягнення боргу, а відповідач буде у відзиві вказувати, що його вчинено неналежним позивачем.
1. Я поки що тільки думаю подавати позов і то - не раніше березня 2019 року. Може до того часу будуть рішення адмінсудів, що тарифи, встановлені РКМДА № 442 від 30.04.2015 р. та РКМДА № 668 від 06.06.2017 р. - незаконні і нечинні з моменту їх прийняття? Тоді, звісно, надійніше буде подавати позов про перерахунок ЖКП через незаконні тарифи.
2. В мене немає ніяких "боргів", тим більше перед КП "Керуюча компанія". (Я отримую субсидію).
3. А що - можна довести, що КП "Керуюча компанія" - неналежний позивач?  Це через те, що у м. Києві вже давно немає виконавчого органу Київської міської ради?

ПИТАННЯ № 2:
Чи не буде вважатись, що мною було пропущено строк позовної давності, якщо я подам позов про визнання договору про надання ЖКП укладеним через 3 роки після дати цієї оферти, яку я зробив КП "Керуюча компанія"?
« Останнє редагування: 04 Червня 2018, 18:13:41 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
А що - можна довести, що КП "Керуюча компанія" - неналежний позивач?  Це через те, що у м. Києві вже давно немає виконавчого органу Київської міської ради?
Через те, що не визначалася виконавцем на конкурсних засадах.

Щодо питання: Для застосування позовної давності потрібна заява відповідача. Крім того, можна спробувати довести, що було порушено особисте немайнове право (див. п. 1 ч. 1 ст. 268 ЦК).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email