'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Онлайн-сервіс - електронний кабінет перевізника  (Прочитано 2344 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

nemo

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 293
  • City: Запоріжжя
    • Перегляд профілю

"Онлайн-сервіс - електронний кабінет перевізника запустили в роботу 30 серпня в Україні.

...який дозволяє отримати ліцензію перевізника в електронній формі, а також самостійно управляти змінами в ліцензійному профілі (додавання / виключення автомобілів або персоналу з переліку, наприклад)...

...українські громадяни, які користуються маршрутками і різними видами автобусних перевезень, зможуть вбити номер перевізника, кожного автобуса і перевірити, чи є у нього взагалі ліцензія, право вийти на маршрут..."

Перевірка автоперевізника
Записаний

nemo

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 293
  • City: Запоріжжя
    • Перегляд профілю

Эксперимент:

В  Запорожье пассажиры одной из маршруток пожаловались на водителя.

Цитувати
Вот что написали запорожцы:
"Сегодня 16.09 в 10:42 сел на маршрутку 40м АР 1782 АА, так этот водитель всю дорогу ехал за троллейбусом, не быстрее. От БШ до Анголенко мы ехали почти 40 минут. Я ещё только потом понял что он говорил по телефону:
"- С БШ только что новая пятерка уехала
- ...
- Я не скоро буду, у меня три шарика"

Может он имел ввиду что трое людей что едут бесплатно, и он из-за этого на зло так ехал.
Все в маршрутке возмущаются, а ему пофиг. Я понимаю что привыкать нельзя, но и ехать со скоростью 30-40 км/час это перебор.
Если кто увидит данного водителя, не надо с ним ехать. Можете опоздать..."


Проверим автомобиль по номеру на предмет наличия лицензии.


« Останнє редагування: 17 Вересня 2018, 08:09:44 від nemo »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email