'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Як нараховують плату за воду за відсутності квартирного лічильника?  (Прочитано 203 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1862
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Поточна інтерпретація закону з боку Київводоканалу:
Мешканці багатоповерхівок доплачуватимуть за холодну воду "зверх лічильника"
https://www.epravda.com.ua/news/2019/02/7/645074/
Цитувати
"Київводоканал" спростовує чутки про те, що Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг розпочинає діяти вже з лютого місяця.
Застосування Методики  розпочнеться з моменту, коли будуть прийняті Правила надання житлово-комунальних послуг. Станом на сьогоднішній день такі Правила знаходяться в стадії розробки.
https://www.epravda.com.ua/news/2019/02/7/645074/
У мене нема лічильників, зареєстрований в квартирі я один, але КП ГІОЦ "малює" мені кожного місяця в платіжках 11 куб. холодної води, та 3 куб. ВГВ.
Я так думав, що 3 куб. ВГВ https://vodokanal.kiev.ua/assets/images/p_kmda_579.pdf - це по нормам споживання, а 11 куб. - це розподіляється вся холодна вода по будинку за будинковим лічильником між тими, у кого нема лічильників, бо за нормами споживання на мою квартиру має бути 4.5 куб. холодної води, та 3 куб. ВГВ. https://vodokanal.kiev.ua/assets/images/p_kmda_579.pdf ,
а виявляється з цієї статті, що "Київводоканал" спростовує чутки про те, що Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг розпочинає діяти вже з лютого місяця.
Застосування Методики  розпочнеться з моменту, коли будуть прийняті Правила надання житлово-комунальних послуг. Станом на сьогоднішній день такі Правила знаходяться в стадії розробки.

То за якою ж "методикою" мені "малюють" споживання 11 куб. холодної води щомісяця?
А за листопад 2018 р. чомусь "намалювали" споживання холодної води 4.5 куб.м.(як за нормою споживання за РКМДА від 16 червня 2015 року N 579)
Що, лічильник ХВ домовий вийшов з ладу на один місяць?
Споживання гарячої води по платіжкам більш правдоподібне, від 1.7 куб. до 3.11куб., кожного місяця різне значення.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Online Online
  • Повідомлень: 7532
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Що таке ВГВ? У нас нема такого скорочення!
Цитувати
Використання самовигаданих скорочень прирівнюватиметься до використання  ненормативної лексики і  вважаєтиметься порушенням п. 5 "Правил форуму"..
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=8701.msg47421#msg47421
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Online Online
  • Повідомлень: 7532
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Застосування Методики  розпочнеться з моменту, коли будуть прийняті Правила надання житлово-комунальних послуг. Станом на сьогоднішній день такі Правила знаходяться в стадії розробки.[/i]
То за якою ж "методикою" мені "малюють" споживання 11 куб. холодної води щомісяця?
А за листопад 2018 р. чомусь "намалювали" споживання холодної води 4.5 куб.м.(як за нормою споживання за РКМДА від 16 червня 2015 року N 579)
Станом на сьогодня існують інші правила...  Див. ПКМУ № 630.
Щодо запитання по платіжці, у нас теж існують "Правила...":
Цитувати
Щодо спірних питань на досудовому етапі вирішення проблем викладіть:
1. Компактний опис проблеми. Ваше бачення шляхів її вирішення.
2. В чому конкретно Вам потрібна допомога від форуму?
3. Перелік вже виконаних в рамках вирішення проблеми дій (коли, кому, які звернення надсилались, які отримані відповіді).
4. Публікація надісланих та отриманих документів по проблемі.
Отримання цієї інформації, дозволяє надавати коментарі, ставити уточнюючі питання, пропонувати шляхи вирішення проблеми.

За потреби, в опублікованих документах особисті дані (ПІБ, адреса фізичної особи, тощо ) можете видалити.
Ви не виклали сканкопію платіжки та не повідомили про  наявність чи відсутність  загальнобудинкового лічильника.
Цитувати
Щоб поставити запитання потрібно створити тему в розділах:
Запитання                                     http://gro-za.org/forum/index.php/board,6.0.html
Запитання по судовому розгляду   http://gro-za.org/forum/index.php/board,54.0.html
Запитання по ЖКП                         http://gro-za.org/forum/index.php/board,22.0.html
Ви розміщуєте свої питання будь-де, де прийдеться...  Засмічуючи інші теми...  Це питання було розміщене в "Новинах..."
Попередження. Ви порушуєте п. 3 "Правил Форуму"
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1862
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ви порушуєте п. 3 "Правил Форуму"
Вибачте.
Я просто побачив, що в цій(тобто вже в тій  https://gro-za.org/forum/index.php?topic=5160.90 ) темі вже були запитання, і на них надавались відповіді.
« Останнє редагування: 08 Лютий 2019, 11:24:10 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1862
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Що таке ВГВ? У нас нема такого скорочення!
Цитувати
Використання самовигаданих скорочень прирівнюватиметься до використання  ненормативної лексики і  вважаєтиметься порушенням п. 5 "Правил форуму"..
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=8701.msg47421#msg47421
Вибачте.
ВГВ - це так у мене в платіжках(та мабуть у всіх платіжках КП ГІОЦ) позначено водовідведення гарячої води.
Оскільки в РКМДА №579 від 16 червня 2015 р. https://vodokanal.kiev.ua/assets/images/p_kmda_579.pdf є поняття водовідведення холодної води, та водовідведення гарячої води, то скоротивши це поняття по правилам форуму ВВ - буде не зрозуміло водовідведення якої води мається на увазі.
« Останнє редагування: 08 Лютий 2019, 11:27:44 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1862
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

При перенесенні теми втратилось посилання на статтю, на підставі якої і виникло питання - "Мешканці багатоповерхівок доплачуватимуть за холодну воду "зверх лічильника" https://www.epravda.com.ua/news/2019/02/7/645074/
« Останнє редагування: 08 Лютий 2019, 11:26:27 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Online Online
  • Повідомлень: 7532
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

ВГВ - це так у мене в платіжках позначено водовідведення гарячої води.
Тоді, мабуть, "Відведення гарячої води".     Раз це є в платіжках, внесу у список скорочень.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Online Online
  • Повідомлень: 7532
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

При перенесенні теми втратилось посилання на статтю, на підставі якої і виникло питання - "Мешканці багатоповерхівок доплачуватимуть за холодну воду "зверх лічильника" https://www.epravda.com.ua/news/2019/02/7/645074/
Нічого не втратилось... Є в першому пості у цитаті, працює...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1862
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

При перенесенні теми втратилось посилання на статтю, на підставі якої і виникло питання - "Мешканці багатоповерхівок доплачуватимуть за холодну воду "зверх лічильника" https://www.epravda.com.ua/news/2019/02/7/645074/
Нічого не втратилось... Є в першому пості у цитаті, працює...
Так.Вибачте, не помітив.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Online Online
  • Повідомлень: 7532
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

У мене нема лічильників, зареєстрований в квартирі я один, але КП ГІОЦ "малює" мені кожного місяця в платіжках 11 куб. холодної води, та 3 куб. ВГВ.
Споживання гарячої води по платіжкам більш правдоподібне, від 1.7 куб. до 3.11куб., кожного місяця різне значення.
Тобто загальний лічильник на ГВП, начебто є... Але ж показники   ГВП та ВГВ повинні бути однакові!
А показники ХВП, у разі застосування  загального лічильника, не можуть співпадати кожного місяця...
А за листопад 2018 р. чомусь "намалювали" споживання холодної води 4.5 куб.м.(як за нормою споживання за РКМДА від 16 червня 2015 року N 579)
Таке може бути. У разі складення акту про аварійні витоки.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Online Online
  • Повідомлень: 7532
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Я просто побачив, що в цій(тобто вже в тій  https://gro-za.org/forum/index.php?topic=5160.90 ) темі вже були запитання, і на них надавались відповіді.
Запитань там нема. Є деякі коментарі до окремих новин.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email