'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Незаконне розпорядження КМДА (переведення в нежитловий фонд)  (Прочитано 2227 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Лина

  • Гість

На поверх вище моєї квартири (на 4 поверсі житлового будинку) організовано офіс про що я написала скаргу до 1551, вони перенаправили до ЖЕКу і його робітники дали відповідь, що згідно Розпорядження виконавчого органу Київської міської Ради (КМДА) № 1741 від 26.12.2007 р. «про переведення жилих приміщень у нежилі» ця квартира  є нежилим приміщенням та використовується під офіс банку, про що ЖЕК склав відповідний акт.
Згідно розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 1 жовтня 2002 р. N 1825, що зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції 8 жовтня 2002 р. за N 76/459 про ПОРЯДОК переведення жилих будинків і жилих приміщень у нежилі у м. Києві, що діяло на момент прийняття розпорядження у 2007 році, у пункті 1.4. сказано,що: ”Переведення жилих приміщень державної, колективної, приватної форм власності у нежилі допускається у разі, якщо вони розташовані у цокольних, підвальних, напівпідвальних, перших та других поверхах жилих будинків, які мають окремий вихід або мають можливість влаштування окремого виходу та за згодою власників жилих будинків.”
Тобто офіс на 4 поверсі жилого будинку законним бути не може. Але розпорядження було видане в 2007 році коли мером був Чорновецький і цей банк, офіс якого і знаходиться в цій квартирі, належав йому на той час.
Надіслала запит в КМДА щодо отримання копії цього розпорядження, на що отримала відповідь, що копія даного розпорядження відсутня.
Як отримати це розпорядження?
Як довго вони мають зберігати копії розпоряджень?
 Які перспективи позову до суду про визнання розпорядження від 2007 року незаконним?
Банк, взагалі, викупив більше 50% квартир будинку і, я так розумію, всі вони переведені в нежилий фонд. Але цю інформацію ЖЕК не надає.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Надіслала запит в КМДА щодо отримання копії цього розпорядження, на що отримала відповідь, що копія даного розпорядження відсутня.
Як отримати це розпорядження?
Як довго вони мають зберігати копії розпоряджень?
 Які перспективи позову до суду про визнання розпорядження від 2007 року незаконним?
Банк, взагалі, викупив більше 50% квартир будинку і, я так розумію, всі вони переведені в нежилий фонд. Але цю інформацію ЖЕК не надає.

Подайте до НАБУ повідомлення про корупційний злочин Черновецького, нехай вносять до ЄРДР і розпочинають перевірку (якщо не внесуть -то протягом 10 днів після заяви подайте скаргу до Солом'янського райсуду). У повідомленні вказуйте, що відсутній правовий акт про переведення у нежилий фонд -нехай детективи шукають, а далі знайомтеся з матеріалами кримінального провадження і вирішуйте, чи слід звертатися до суду.
Записаний

Лина

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю

Подайте до НАБУ повідомлення про корупційний злочин Черновецького
Дякую, що приділили увагу і за Вашу відповідь. Про НАБУ я якось не подумала і це гарна порада. Але не зовсім, можливо, розумію: факт злочину Черновецького полягає в тому, що він підписав незаконне розпорядження. А, може, це не він підписав? Я ж не бачила цього документу. Те шо ЖЕК на нього посилається, то, може, в нього теж його нема. А, може, це взагалі "нафотошоплений" папірець липовий?

  Я так зрозуміла з матеріалів форуму, що всі розпорядження мають реєструватися в органах юстиції. Але, здається, що з 2006 по 2011 вони цього не робили, а якщо так, то ці розпорядження не є дійсними. І мені, мабуть, варто створити такий запит до органів юстиції.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

що він підписав незаконне розпорядження. А, може, це не він підписав?
Я не гадаю на кавовій гущі. Ви спитали про спосіб отримання тексту розпорядження КМДА, коли в КМДА його начебто немає -я підказав спосіб.
 
Цитувати
Я так зрозуміла з матеріалів форуму, що всі розпорядження мають реєструватися в органах юстиції. Але, здається, що з 2006 по 2011 вони цього не робили, а якщо так, то ці розпорядження не є дійсними. І мені, мабуть, варто створити такий запит до органів юстиції.
Не всі розпорядження, а лише які є нормативно-правовими актами. «Про переведення жилих приміщень у нежилі» -це акт індивідуальної дії. Такі розпорядження не реєструються.
« Останнє редагування: 24 Лютого 2019, 13:45:28 від Перо »
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email