'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: имущество, которое принадлежит народу и коммунальная собственность  (Прочитано 11224 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

І оця контора, "НЕПРИБУТКОВА" ПРОФСПІЛКА займається поборами  за моє ж майно та надсилає погрози про відключення мене від водопостачання!!! Скріншоти електронного листа-погрози від цих аферістів виставляю, щоб Ви в очередний раз не звинуватили мене у  тролінгу, сепаратизмі, антисемітизмі тощо.
Зазначений скріншот не містить слів про відключення... Див. вкладення. Ви його обрізали на словах "... попереджаємо,  що у разі непогашення заборгованості..." То що там далі - невідомо. Проте відомо інше:
1. Повідомлення  «Инфоксводоканал» містить роз'яснення щодо заборони відключення послуг на період карантину. Навіть, посилання на ЗУ є...
2. На офіційному сайті «Инфоксводоканал» https://infoxvod.com.ua/ru/ у розділі для населення погроз про відключенняя за борги під час дії карантину нема.
3. На першому скріншоті, що Вами ж і виставлений, зазначена назва підприємства і адреса його абонвідділу у Приморському р-ні м. Одеси. Тобто Ви ще до написання цього посту знали, що то за підприємство, але свідомо вводили у оману спільноту форуму своїми словами
І оця контора, "НЕПРИБУТКОВА" ПРОФСПІЛКА ...
Що є:
По-перше, проявом неповаги до спільноти форуму !
По-друге, порушенням п.п. 3, 6, 15 Правил форуму та Реєстраційної угоди!
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Вы говорите, что прибыль, полученная от ведения КП хозяйственной деятельности идет на счет территориальной громады.  Вот этот вопрос меня очень интересует. Если территориальная громада не существует, то :
4. -на чей оффшорный счет идет прибыль? Ни тер. громада, ни счет тер. громады не существует! Именно поэтому все бюджеты пустые! Имеются в виду сельские, поселковые, городские, районные и областные. 
Я не казав на рахунок громади. Я казав
5. Так.   (КП не є органом державної влади і не створене органом державної влади. Прибутки КП, якщо мова про комунальне підприємство за організаційно-правовою формою господарювання, а не про приватне підприємство, що працює на ринку комунальних послуг, надходять до місцевого бюджету, тобто громаді.)
Можливо сказав занадто спрощено...
Територіальна громада існує (це вже з'ясували). Територіальна громада не є юрособою (це теж вже з'ясували). Тому рахунок територіальної громади це рахунок відкритий на юрособу - ОМС. Комунальне підприємство має свій рахунок і може мати, навіть, не один. Оскільки саме комунальне підприємство є комунальною власністю, то і кошти на його рахунках теж комунальна власність.
Що стосується ТОВ "Інфокс", то це не комунальне підприємство. Це прииватне підприємство, що працює на ринку комунальних послуг. Кошти на його рахунках, то його власні кошти. Для громади головне, щоб воно надавало якісні послуги та вчасно сплачувало орендну плату.   
Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

І оця контора, "НЕПРИБУТКОВА" ПРОФСПІЛКА займається поборами  за моє ж майно та надсилає погрози про відключення мене від водопостачання!!! Скріншоти електронного листа-погрози від цих аферістів виставляю, щоб Ви в очередний раз не звинуватили мене у  тролінгу, сепаратизмі, антисемітизмі тощо.
Зазначений скріншот не містить слів про відключення... Див. вкладення. Ви його обрізали на словах "... попереджаємо,  що у разі непогашення заборгованості..." То що там далі - невідомо. Проте відомо інше:
1. Повідомлення  «Инфоксводоканал» містить роз'яснення щодо заборони відключення послуг на період карантину. Навіть, посилання на ЗУ є...
2. На офіційному сайті «Инфоксводоканал» https://infoxvod.com.ua/ru/ у розділі для населення погроз про відключенняя за борги під час дії карантину нема.
3. На першому скріншоті, що Вами ж і виставлений, зазначена назва підприємства і адреса його абонвідділу у Приморському р-ні м. Одеси. Тобто Ви ще до написання цього посту знали, що то за підприємство, але свідомо вводили у оману спільноту форуму своїми словами
І оця контора, "НЕПРИБУТКОВА" ПРОФСПІЛКА ...
Що є:
По-перше, проявом неповаги до спільноти форуму !
По-друге, порушенням п.п. 3, 6, 15 Правил форуму та Реєстраційної угоди!

Я обрезала, как получилось. Весьтекст в один скрин не влазит. Поэтому пришлось делать пять. Последний с угрозой отключения не загружен в связи с ограничением форума. Проверьте настройки. Разрешено загружать четыре.
Я не думаю, что из читающих тему есть такие, кто подумал, что угроза закончится дарением мне букета роз. Хочется надеяться на адекватность читающих. Но если есть те, кто подумал что угроза заканчивается дарением роз выставляю концовку.
Записаний

Mariasha

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 114
    • Перегляд профілю

О какой неповаге к форумчанам Вы говорите, в чем она проявляется с моей стороны? Или говорить правду которая идет в разрез идеологии правящей элиты это уже прояв неповаги?
Я вроде не на сайте зеленского а на ПРАВО ЗАХИСНОМ сайте или это просто громкое название для привлечения аудитории?
Ну, извините если не туда попала. Меня сбило с толку название ГРОмадський правоЗАхисник
« Останнє редагування: 20 Червня 2020, 23:58:58 від Mariasha »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Я обрезала, как получилось. Весьтекст в один скрин не влазит. Поэтому пришлось делать пять. Последний с угрозой отключения не загружен в связи с ограничением форума. Проверьте настройки. Разрешено загружать четыре.
Так, у одному пості  -  4 вкладення. Це не збій, це встановлені вимоги. Про які Вас, як і всіх інших, попереджає двигун форуму: 
Цитувати
Restrictions: 4 per post, maximum total size 24000KB, maximum individual size 8000KB
І що? В 2013р. в темі https://gro-za.org/forum/index.php?topic=7896.msg38637#msg38637 це не завадило Вам викладати стільки вкладень, скільки Вам було потрібно. Так 21.02.2013р. у пості « Reply #38 : 21 Лютий 2013, 18:31:33 » https://gro-za.org/forum/index.php?topic=7896.msg41745#msg41745 до тексту додано 4-ри вкладення (максмум), а через 35 хвилин 24 секунди, у наступному пості « Reply #39 : 21 Лютий 2013, 19:06:57 » https://gro-za.org/forum/index.php?topic=7896.msg41747#msg41747 до тексту додано 5-те вкладення... Що заважало і зараз Вам діяти так само? Чи не те, що там погроз нема? Там є попередження про можливе застосування санкцій, передбачених ст. 26 ЗУ "Про ЖКП" аж після скасування карантину.
Я не думаю, что из читающих тему есть такие, кто подумал, что угроза закончится дарением мне букета роз. Хочется надеяться на адекватность читающих. Но если есть те, кто подумал что угроза заканчивается дарением роз выставляю концовку.
Звісно у читача не було ілюзій про вручення Вам троянд... Проте було питання, чи дійсно ФІЛІЯ "ІНФОКСВОДОКАНАЛ"
І  займається поборами  за моє ж майно та надсилає погрози про відключення мене від водопостачання!!!
? Чи це Ваша чергова фантастична інтерпретація? Ще й з застосуванням відвертої брехні... Так, на час написання того Вашого посту, Вам вже була надана відповідь на питання: " Кто такой инфоксводаканал?":
1. Кто такой инфоксводаканал?
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФОКС" (ТОВ "ІНФОКС") Ідентифікаційний код юридичної особи    14289688
Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи    ФІЛІЯ "ІНФОКСВОДОКАНАЛ" Код ЄДРПОУ ВП: 26472133 Місцезнаходження ВП: 65039, ВУЛ. БАСЕЙНА, 5, М.ОДЕСА, ПРИМОРСЬКИЙ
В попередженні ФІЛІЯ "ІНФОКСВОДОКАНАЛ" теж вказує свої дані. Проте Ви заявляєте про отримання погроз від
І оця контора, "НЕПРИБУТКОВА" ПРОФСПІЛКА
Та
Вже направила запити до філії профспілка інфоксводоканал яка погрожує мені відключенням водопосточання і у ТОВ інфокс.
Тобто брешете Ви свідомо! Аце і є проявом неповаги до спільноти форуму ! Що я і змушений був констатувати:
І оця контора, "НЕПРИБУТКОВА" ПРОФСПІЛКА займається поборами  за моє ж майно та надсилає погрози про відключення мене від водопостачання!!! Скріншоти електронного листа-погрози від цих аферістів виставляю, щоб Ви в очередний раз не звинуватили мене у  тролінгу, сепаратизмі, антисемітизмі тощо.
Зазначений скріншот не містить слів про відключення... Див. вкладення. Ви його обрізали на словах "... попереджаємо,  що у разі непогашення заборгованості..." То що там далі - невідомо. Проте відомо інше:
1. Повідомлення  «Инфоксводоканал» містить роз'яснення щодо заборони відключення послуг на період карантину. Навіть, посилання на ЗУ є...
2. На офіційному сайті «Инфоксводоканал» https://infoxvod.com.ua/ru/ у розділі для населення погроз про відключенняя за борги під час дії карантину нема.
3. На першому скріншоті, що Вами ж і виставлений, зазначена назва підприємства і адреса його абонвідділу у Приморському р-ні м. Одеси. Тобто Ви ще до написання цього посту знали, що то за підприємство, але свідомо вводили у оману спільноту форуму своїми словами
І оця контора, "НЕПРИБУТКОВА" ПРОФСПІЛКА ...
Що є:
По-перше, проявом неповаги до спільноти форуму !
По-друге, порушенням п.п. 3, 6, 15 Правил форуму та Реєстраційної угоди!
« Останнє редагування: 23 Червня 2020, 07:25:24 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

О какой неповаге к форумчанам Вы говорите, в чем она проявляется с моей стороны?
Див. попередній « Reply #49 пост https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10587.msg67508#msg67508
Или говорить правду которая идет в разрез идеологии правящей элиты это уже прояв неповаги?
1. Я щось не чув, щоб хтось зі спільноти форуму вважав правлячу компанію елітою...
2. Говорити:
І оця контора, "НЕПРИБУТКОВА" ПРОФСПІЛКА займається поборами  за моє ж майно та надсилає погрози про відключення мене від водопостачання!!!
1). бо утворилися ОМС незаконно. ,
3)  термін "адміністративні  центри териториальних громад" введено зеленським у 2020р.,
4) териториальна громада це юридична особа публічного права, яка має бути зареєстрова.
Все арендоване майно приватизоване ТОВ Інфокс.
не є говорити правду...
Я вроде не на сайте зеленского а на ПРАВО ЗАХИСНОМ сайте или это просто громкое название для привлечения аудитории?
Ну, извините если не туда попала. Меня сбило с толку название ГРОмадський правоЗАхисник
Підтримувати і пропагувати будь-чиї нісенітниці та фантазії не є завданням цього ресурсу...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

5) ну, що ж. Нехай нас розсудить Конституційний суд. Сьогодні відправила до нього запит, щодо того, хто такий народ України і чи є я , як громадянка України, народом, у розумінні ст. 13 Конституції. Починаючи з 09/06/20 відраховуємо 5 днів  на відповідь. 
Вже направила запити до філії профспілка інфоксводоканал яка погрожує мені відключенням водопосточання і у ТОВ інфокс. Чекаємо на відповіді. Пять днів.
Про п'ять днів на Ваші запити.
Слід розрізняти запити в порядку надання публічної інформації (строк: 48 годин, 5 днів, 20 робочих днів) та запити в порядку звернень громадян (строк: 15, 30, 45 днів)...
Вивчайте ЗУ "Про доступ до публічної інформації" https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2939-17#Text  та "Про звернення громадян" https://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/393/96-%D0%B2%D1%80#Text
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email