'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Нарахування за послугу ГВП від ТОВ"Євро-Реконструкція"  (Прочитано 14445 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vovanchik

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 59
    • Перегляд профілю
    • Email

Доброго дня! Прийшла платіжка за послугу ГВП за червень 2020р із сумою 4913,14 грн., за 61.2 м.куб., згідно загальнобудинкового лічильника. За травень було нараховано 460 грн. Квартирних лічильників нема. На протязі 5-ти років, кожного місяця я визивав представника ТОВ " Євро-Реконструкція", для замірів температури ГВ у квартирі та складання відповідного акту, для подачі Акта-претензії. Жодного разу температура ГВ не була вище 40*С, відповідно робився перерахунок згідно ПОСТАНОВИ КМУ №151, ВІД. 02.11.2007.,П.10. На зараз у зв'язку з карантином для протидії пандемії COVID-19, ТОВ «Євро-Реконструкція» заявки на замір температури у точці розбору споживача не приймає. Я сам складав Акти-претензії за квітень, травень, червень та відправляв їм на електронну адресу. Але вслід за платіжкою, у мою поштову скриньку, була покладена досудова претензія, без конверту, з вимогою сплатити даний борг. Платити за те що не споживав я не збираюсь! Прошу Ваших порад стосовно моїх дій у цій ситуації! Дякую!
« Останнє редагування: 19 Липня 2020, 15:32:20 від vovanchik »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

1. У вас зареєстровано 6 чоловік?
2. Коли Ви останній раз здавали свій водомір ГВП на повірку?
3. Коли останній раз складався акт про показники водоміру ГВП представником ТОВ "Євро-реконструкція"?
4. Чи опломбовано Ваш водомір ГВП представником ТОВ "Євро-реконструкція"?
5. У Вашому будинку всі співвласники мають водоміри ГВП?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

5. У Вашому будинку всі співвласники мають водоміри ГВП?
Квартирних лічильників нема.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Направте і Ви свою досудову претензію щодо виконання перерахунку за червень на підставі Вашого акту-претнзії. Вкажіть, що ПКМУ про запровадження карантину не скасовує ПКМУ № 151 (тільки не від 02.11.2007р., а  від 17 лютого 2010 р.)).
Записаний

vovanchik

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 59
    • Перегляд профілю
    • Email

Направте і Ви свою досудову претензію щодо виконання перерахунку за червень на підставі Вашого акту-претнзії. Вкажіть, що ПКМУ про запровадження карантину не скасовує ПКМУ № 151 (тільки не від 02.11.2007р., а  від 17 лютого 2010 р.)).
Дякую, Юрій Васильович! Справа в тому, що я цю досудову претензію "наче"  не отримав, бо прийшла не поштою, але дивно дещо інше, а саме, як можна використати за місяць 61 куб. гарячої води? І за квітень, травень перерахунок був...може запросити їх інформацію стосовно показників заг. будинкового лічильника, та приклад обрахунку по моїй квартирі? Може й нададуть акти зняття показників заг. будинкового лічильника помісячно? Може ще щось запитати? Хоча я точно знаю, що показники ніхто не знімав у продовж карантину, бо в нас ОСББ і голова їх запускає до лічильників особисто! Лічильник повірено і опломбовано у цьому році за рахунок мешканців.
« Останнє редагування: 18 Липня 2020, 00:17:27 від vovanchik »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ви свою можете подавати незалежно від наявності чи відсутності їхньої.
Запити не завадять...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Направте і Ви свою досудову претензію щодо виконання перерахунку за червень на підставі Вашого акту-претнзії. Вкажіть, що ПКМУ про запровадження карантину не скасовує ПКМУ № 151 (тільки не від 02.11.2007р., а  від 17 лютого 2010 р.)).
  як можна використати за місяць 61 куб. гарячої води?
Так може в червні був витік і "різницю" розкидали по квартирам? Але звідки "6 чоловік"?
Записаний

vovanchik

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 59
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Так може в червні був витік і "різницю" розкидали по квартирам? Але звідки "6 чоловік"?
Якщо б у червні був витік, я б про це знав. 6 чоловік - я, жінка, 3-є дітей, мама... що вас дивує?
« Останнє редагування: 18 Липня 2020, 23:24:40 від Юрій Васильович »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
« Останнє редагування: 18 Липня 2020, 23:28:11 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
Так може в червні був витік і "різницю" розкидали по квартирам? Але звідки "6 чоловік"?
Якщо б у червні був витік, я б про це знав. 6 чоловік - я, жінка, 3-є дітей, мама... що вас дивує?
Звідкіля Ви взяли, що мене це здивувало? Я уточнюю.
А от дивує мене те, що у Вас немає квартирного лічильника при 6-ти зареєестрованих. От і маєте "результат".
Також трохи дивно, що у вас весь час температура гарячої води <40°C. У мене виконавець також ТОВ "Євро-реконструкція" і під час карантину температура гарячої води десь 43-46°C. Але Ви нагадали мені, що якщо нижче 45°C, то варто дати їм заявку на перерахунок. У 2018-2019 р.р. я це регулярно робив, але тоді дійсно  температура "гарячої" води часто була 33-37°C
Записаний

vovanchik

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 59
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Так може в червні був витік і "різницю" розкидали по квартирам? Але звідки "6 чоловік"?
Якщо б у червні був витік, я б про це знав. 6 чоловік - я, жінка, 3-є дітей, мама... що вас дивує?
Звідкіля Ви взяли, що мене це здивувало? Я уточнюю.
А от дивує мене те, що у Вас немає квартирного лічильника при 6-ти зареєестрованих. От і маєте "результат".
Також трохи дивно, що у вас весь час температура гарячої води <40°C. У мене виконавець також ТОВ "Євро-реконструкція" і під час карантину температура гарячої води десь 43-46°C. Але Ви нагадали мені, що якщо нижче 45°C, то варто дати їм заявку на перерахунок. У 2018-2019 р.р. я це регулярно робив, але тоді дійсно  температура "гарячої" води часто була 33-37°C
Лічильники є, зняті з обліку(не повірені), просто який у них сенс, якщо вода 37*С? Перерахунок все одно роблять по нормам споживання чи я помиляюсь?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Помиляєтесь...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Лічильники є, зняті з обліку(не повірені), просто який у них сенс, якщо вода 37*С? Перерахунок все одно роблять по нормам споживання чи я помиляюсь?
Так це Ваша системна помилка:
Цитувати
нижче ніж 40 град.C - справляється за весь строк відхилення за тарифами на послуги з централізованого постачання холодної води
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/151-2010-%D0%BF#Text
В 2,5 раза, або на 60% менше (31,97грн. замість 80,28грн. за один м. куб. "гарячої" води).
Оскільки у вас 6 осіб, то з лічильником ви б споживали десь ~8 м. куб. в місяць (по нормам 1,6*6=9,6 м. куб., але це забагато). Це ~640грн./міс. - при температурі води більше 50°C, ~580грн./міс. - при температурі води від 45°C до 50°C, ~450 грн. - при температурі води від 40°C до 45°C і ~260грн. - при температурі води менше 40°C.

Отже, загальнобудинковий та квартирні лічильники гарячої у будинку є, просто конкретно Ваші - не сдавались на повірку і їх зняли з абоненського обліку і, як наслідок, Вам виставляють "по нормам споживання". У червні щось змінилось згідно показань загальнобудинкового лічильника і вам виставили "споживання" по 10,2 м. куб. гарячої води на 1 особу (очевидно, що просто "розкидали різницю" тим, хто не має квартирних лічильників). А, оскільки Ви не давали заявку про занижену температуру гарячої води по телефону (044) 277-6-277, то перерахунку Вам можуть і не зробити.
До речі, акти-претензії про неналежне надання або ненадання послуг їм треба надсилати на електронну пошту:
pretenzia.tec4@gmail.com
« Останнє редагування: 19 Липня 2020, 11:24:24 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Прийшла платіжка за послугу ГВП за червень 2020р із сумою 4913,14 грн., за 61.2 м.куб., згідно загальнобудинкового лічильника. За червень травень було нараховано 460 грн...
Ви помилились.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email