'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Скасування СН  (Прочитано 13687 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ams

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 58
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #45 : 16 Вересня 2021, 14:25:45 »

Ф судя не повинен був відхилити позов теплосети, як що сама заява (шапка) заповнена не належним чинов в супереч закону. Нет даних представника я кий одав та підписав цю заяву?
В "шапці" зазначено Стягувача (юрособу) і його дані. У разі підписання та подання заяви не керівником юрособи, до заяви додається довіреність. В переліку додатків довіреність зазначена.

Я мав на увазі п.2 ч.3 в шапці нема ні її даніх ні як звязатись
Стаття 163. Форма і зміст заяви про видачу судового наказу

1. Заява про видачу судового наказу подається до суду у письмовій формі та підписується заявником або його представником.

2. У заяві повинно бути зазначено:

1) найменування суду, до якого подається заява;

2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) (для фізичних осіб) заявника і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта заявника та боржника (для фізичних осіб - громадян України), а також офіційні електронні адреси та інші дані, якщо вони відомі заявнику, які ідентифікують боржника;

3) ім’я (прізвище, ім’я та по батькові) представника заявника, якщо заява подається представником, його місце проживання або місцезнаходження;
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #46 : 17 Вересня 2021, 01:29:39 »

Я мав на увазі п.2 ч.3
Мабуть п. 3 ч. 2...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #47 : 17 Вересня 2021, 01:41:28 »

Дивіться ще ст. ст.  58, 59, 60...
Записаний

ams

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 58
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #48 : 17 Вересня 2021, 10:55:01 »

Ще раз дякую.
Записаний

ams

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 58
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #49 : 18 Вересня 2021, 09:36:40 »

вчора подав заяву до суду.
Записаний

ams

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 58
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #50 : 19 Вересня 2021, 22:50:36 »

Поки чекаю рішення по СН ізучаю форум стосовно опалення та його перерахунку а саме, які документи потрібні для правільного нарахування ціни та обсягів тепла (в будинку до 2017 р. небуло телоліільника на опалення) Тобто що потрібно витребувати у теломережи для доказу що вони дійсно поставляли необхідни обём тепла для опалення будинку і що я її отримав?

Договору не маю, тобто повинен сплачувати за ФАКТИЧНО отримані послуги. А як це можливо порахувати як що в квартирі не вистачає батареї в одні з кімнат (була відключена при перепланіровке з дозволу але потм не встановлена з приини не надання згоди на те жеком? тобто було звернення на встановлення та заміну опалювальних приладів але відповіді не отримав, а згідно ЗУ я не маю право без дозвалу втручатись до системи опалювання дому) Як це можливо використовати на свою користь?

Колись бачив на форумі такі теми у 2015 році коли починав вивчати цю тему але зараз не можу знайти нажаль. Також бачив тему де обговорювали питання розрахунку одержанного телоносія від наявності і кількості батарей оалення та їх потужності.

Якщо є у кого таки посилання або де це можливо переглянути прошу викласти для вивчення.
« Останнє редагування: 19 Вересня 2021, 22:59:16 від ams »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #51 : 20 Вересня 2021, 09:34:31 »

На форумі є функція пошуку. Шукайте по слову "табуляграма".  Отримаєте перелік постів, у яких це слово присутнє. Наприклад https://gro-za.org/forum/index.php?topic=1933.0;wap2
Тільки Вам ці знання наврядчи допоможуть. То по Києву... Там (у той час) виконавець послуги - ЖЕК, нараховував платню за тарифами, а з Київенерго розраховувався по факту (за лічильниками чи за актами на підставі табуляграм). Стягував у судах борги зі споживачів за тарифами. Тому був сенс з'ясовувати фактичні об'єми послуги за табуляграмами. Щодо актів, табуляграм, врахування фактичної температури були відповідні рішення КМДА.
У Вас, скоріш за все, навіть у ті роки, виконавцем послуги була тепломережа. Нарахування були за нормативами по тарифах, а перерахунки за процедурою передбаченою ПКМУ 630 (відповідний розділ у 2009р.), ПКМУ 151 (з 2010р.) ПКМУ 630 (ще один розділ з 2015р.), ПКМУ 630 (розділ по вартості газу з січня 2020р.).
До того ж 2017р. - це вже поза строком позовної давності. Вам у перерахунку буде відмовлено за заявою Тепломережі про застосування  строку позовної давності. Тепломережі буде відмовлено у стягненні боргу за Вашою заявою  про застосування  строку позовної давності.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #52 : 20 Вересня 2021, 09:49:06 »

Відсутність одного радіатора у квартирі не є підставою для перерахунку.
Заміна радіаторів не є вручанням у систему. На той час ПКМУ 869
Цитувати
Внутрішньобудинковою системою гарячого, холодного водопостачання та централізованого опалення є система від зовнішньої стіни будинку (крім транзитних трубопроводів) до першої запірної арматури на відгалуженні від стояка або (у разі її відсутності) трійника (врізки) включно, що знаходиться у квартирі споживача (житлового приміщення у гуртожитку), нежитлового приміщення у житловому будинку (гуртожитку).
  Радіатори ж с розташовані ПІСЛЯ
Цитувати
запірної арматури на відгалуженні від стояка або (у разі її відсутності) трійника (врізки)
Зараз ЗУ "Про ЖКП" № 2189:
Цитувати
3) внутрішньобудинкові системи багатоквартирного будинку - механічне, електричне, газове, сантехнічне та інше обладнання в будинку, яке обслуговує більше одного житлового та/або нежитлового приміщення, у тому числі комунікації до обладнання споживача, системи автономного теплопостачання, бойлерні та елеваторні вузли, обладнання протипожежної безпеки, вентиляційні канали та канали для димовидалення, обладнання ліфтів, центральних розподільних щитів електропостачання від зовнішньої поверхні стіни будівлі до точки приєднання житлового (нежитлового) приміщення (для систем газопостачання - від запірного пристрою на вводі в будинок до запірних пристроїв включно перед місцями підключення газових приладів, газоспоживального обладнання, теплових агрегатів тощо);

{Пункт 3 частини першої статті 1 в редакції Закону № 1060-IX  від 03.12.2020}
Записаний

ams

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 58
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #53 : 20 Вересня 2021, 12:38:51 »

Відсутність одного радіатора у квартирі не є підставою для перерахунку.
Заміна радіаторів не є вручанням у систему. На той час ПКМУ 869
Цитувати
Внутрішньобудинковою системою гарячого, холодного водопостачання та централізованого опалення є система від зовнішньої стіни будинку (крім транзитних трубопроводів) до першої запірної арматури на відгалуженні від стояка або (у разі її відсутності) трійника (врізки) включно, що знаходиться у квартирі споживача (житлового приміщення у гуртожитку), нежитлового приміщення у житловому будинку (гуртожитку).
  Радіатори ж с розташовані ПІСЛЯ
Цитувати
запірної арматури на відгалуженні від стояка або (у разі її відсутності) трійника (врізки)
Зараз ЗУ "Про ЖКП" № 2189:
Цитувати
3) внутрішньобудинкові системи багатоквартирного будинку - механічне, електричне, газове, сантехнічне та інше обладнання в будинку, яке обслуговує більше одного житлового та/або нежитлового приміщення, у тому числі комунікації до обладнання споживача, системи автономного теплопостачання, бойлерні та елеваторні вузли, обладнання протипожежної безпеки, вентиляційні канали та канали для димовидалення, обладнання ліфтів, центральних розподільних щитів електропостачання від зовнішньої поверхні стіни будівлі до точки приєднання житлового (нежитлового) приміщення (для систем газопостачання - від запірного пристрою на вводі в будинок до запірних пристроїв включно перед місцями підключення газових приладів, газоспоживального обладнання, теплових агрегатів тощо);

{Пункт 3 частини першої статті 1 в редакції Закону № 1060-IX  від 03.12.2020}

В тому і справа що нема запірної арматури та нема байпасу. Схема: стояк переходить в батарею а з батареї знову в стояк. А від цого стояку мала бути приеднана ще одна батарея в другу кімнату. Просив ЖЕК зробити підключеня та встановити байпас та крани, але відповідь так і не отримав. Я розумію як що нет ні байпасу ні кранів для відключеня батерей то я і невправі лізти самостійно туди без дозвілу.
« Останнє редагування: 20 Вересня 2021, 12:53:38 від ams »
Записаний

ams

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 58
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #54 : 20 Вересня 2021, 12:49:19 »

Цитувати
У Вас, скоріш за все, навіть у ті роки, виконавцем послуги була тепломережа. Нарахування були за нормативами по тарифах, а перерахунки за процедурою передбаченою ПКМУ 630 (відповідний розділ у 2009р.), ПКМУ 151 (з 2010р.) ПКМУ 630 (ще один розділ з 2015р.), ПКМУ 630 (розділ по вартості газу з січня 2020р.).
До того ж 2017р. - це вже поза строком позовної давності. Вам у перерахунку буде відмовлено за заявою Тепломережі про застосування  строку позовної давності. Тепломережі буде відмовлено у стягненні боргу за Вашою заявою  про застосування  строку позовної давності.
Так воно і є. Алеж тепломережа нароховувала борг ще як раз коли не було теплолічильника. Вот і хочу як що за той період і спитати в них як вони можуть довести постачання теплоносія до будинку.

Дякую за небайдужисть та вашу відповідь.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #55 : 20 Вересня 2021, 14:21:07 »

Я розумію як що нет ні байпасу ні кранів для відключеня батерей то я і невправі лізти самостійно туди без дозвілу.
Не зовсім так...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #56 : 20 Вересня 2021, 14:45:02 »

Вот і хочу як що за той період і спитати в них як вони можуть довести постачання теплоносія до будинку.
У них є акти про початок подачі теплоносія восени і про закінчення навесні,  на кожний будинок. Як будь-який документ вони мають термін зберігання. Не факт. що більше 3-х років... З 2017р. вже 4 роки минуло...
Записаний

ams

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 58
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #57 : 20 Вересня 2021, 18:08:01 »

Цитувати
У них є акти про початок подачі теплоносія восени і про закінчення навесні,  на кожний будинок. Як будь-який документ вони мають термін зберігання. Не факт. що більше 3-х років... З 2017р. вже 4 роки минуло...

Тоді виходить що в них немає доказів що вони щось поставляли.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #58 : 20 Вересня 2021, 23:48:44 »

Тоді виходить що в них немає доказів що вони щось поставляли.
Не зовсім так. Вони можуть надати акт про передачу в архів (а звідти можна витребувати) або про знищення через закінчення строку зберігання. Суд це задовільнить. Оскільки, за відсутності лічильника, нарахування було за нормативами. Доказами будуть НПА про затвердження тарифу та площа Вашої квартири. А у Вас будуть відсутні докази ненадання послуги...
Записаний

ams

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 58
    • Перегляд профілю
Re: Скасування СН
« Reply #59 : 21 Вересня 2021, 07:37:28 »

Зрозуміло. Виходить так що споживач завжди винен(( та повинен всім.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email