'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Заочний суд і заочне рішення  (Прочитано 1919 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Milfort

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю

Добрий день! Прошу Вашої поради:в жовтні 2022р скасували Судовий Наказ про стягнення борга за доставку газу при відсутності споживання газу (квартира-новобудова сирець) і 28 жовтня Наказ скасовано.Наказ і Рішення приходили Укрпоштою по місцю прописки,тому все я отримувала
І тут в березні  я ВИПАДКОВО  з Дії дізнаюсь,що Позивач подав позов ,зробили заочний суд і прийняли заочне рішення 15лютого 2023р.Пішла в суд  і виявилось,що повістки мені присилали не по місцю прописки,а по місцю новобудови,де ніхто не приписаний.
Порадьте, як правильно поступати далі.Можна написати Заяву про перегляд Заочного рішення,але його скасують як судовий наказ чи буде новий суд?Чи є перспектива доказати облгазу,що його начислення "боргу" при відсутності споживання газу і відсутності підписаного боргу-не законні?Дякую!
І ще-якщо наказ було скасовано і він має законну силу,чи можна було ще раз по даному питанню  з тим самим позивачем (але представник був інший в наказі
 і позові) давати позов?І ,до речі, в позові чомусь не було ні слова про наказ , його скасування і мої докази ,які я приводила в оскарженні наказу.Склалось враження,що спеціально дали неправильну адресу,щоб  провести заочний суд без мене
« Останнє редагування: 30 Березня 2023, 18:43:30 від Milfort »
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email