'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Відмовлено у відкритті провадження за зустрічним позовом до ЖБК  (Прочитано 4710 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Шановні добродії!
На позов ЖБК був підготовлений зустрічний позов, в якому було зібрано все, що могло стати в нагоді.
Одна з позовних вимог стосувалась визнання незаконним та нечинним з моменту затвердження статуту ЖБК.
Суд зробив висновок, що така справа підлягає розгляду в порядку господарського судочинства і відмовив у відкритті провадження за зустрічною позовною заявою, хоча там було наведено і багато інших фактів, а також були і інші вимоги.
Оскільки я з таким варіантом  зіткнувся вперше, то мене непокоїть, що очікувати по первісному позову ЖБК - їх також направлять до господарського суду?
Спробую викласти зображення документів, без персональних даних, у зворотньому порядку: спочатку ухвалу, потім зустрічний позов, потім первісний позов з деякими додатками (статут, витяги з протоколів...)

Записаний

Sergy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Пробую додати файл зустрічного позову без персональних даних
Записаний

lioness

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
    • Перегляд профілю
    • Email

Ваша ухвала є в  судовому реєстрі.
Можна вставити сюда пряму силку і так буде легше прочитати ухвалу.
Записаний

Sergy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Сподіваюсь, що після зменшення розміру зображення, переходу від кольорового до сірого, а також збереження в форматі GIF, сторінки будуть і більш читабельні, і займатимуть менше місця.
А от як прибрати попередні спроби - не знаю.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

...А от як прибрати попередні спроби - не знаю.
Прибрав.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Первинний позов буде розглянуто цим судом. Відзив з запереченнями подали?
Записаний

Sergy

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Добрий вечір, якщо він добрий!,
Відзив з запереченнями не подав. Після отримання позову передбачалось або відзив, або зустрічний позов.
Я подав зустрічний позов. В ухвалі на відмову у зустрічному позові передбачалась лише апеляція.
Тож я і розгубився, і втомився, і не знаю що робити далі.
Може у господарському суді можна буде і статут визнати незаконним, і оскаржити деякі тарифи, і оскаржити сам облік не по  наданих послугах, а по метрах квадратних: як я розумію, взяли всі послуги, склали і поділили на квадратні метри і помножили на площу квартири.
І не зрозуміло, що може дати визнання статуту незаконним: поки що жбк заявляв, що він власник будинку і власники квартир повинні платити за обслуговування. А ще з'явилось поняття - власники нежитлових приміщень (мабуть жбк комусь продав якісь нежитлові приміщення).
Пізніше викладу статут без персональних данних і пару витягів з протоколів загальних зборів. Самі протоколи, штатний розклад, перелік послуг, розрахунок послуг, кошторис, режим роботи (скільки годин, скільки днів) - нічого цього немає.
Я, Юрию Васильовичу, думав, що тут вже нікого не залишилось і особливо сподіватись немає на що.
« Останнє редагування: 10 Жовтня 2023, 21:52:54 від Sergy »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

як я розумію, взяли всі послуги, склали і поділили на квадратні метри і помножили на площу квартири.
Що за послуги. Якщо мова про утримання будинку, то це нормально.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email