'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: http://www.kmv.gov.ua/questionhead.asp?IdPart=1040&IdType=1&Id=644  (Прочитано 10341 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

http://www.kmv.gov.ua/questionhead.asp?IdPart=1040&IdType=1&Id=644  
[10.02.2007] [ № ЗГ-00000644 ]
Для чого Черновецький Л.М. запровадив розділ "Звернення до голови"? Питання, яке я задав ще на початку грудня минулого року "Опрацьовується". За час, що минув, його б навіть некваплива судова гілка влади стигла б розглянути, якби не хвороба судді Притули Н.Г. Повторюю : 09.12.2006] [ № ЗГ-00000352 ] Шановний Леоніде Михайловичу! Ви багато разів запрошували киян повідомляти по телефону "Гарячої лінії" 051 про питання, які їх хвилюють. Я після цього двічі звертався: 15.11.2006 р (№ К-7230) та 06.12.2006 р. (№ П-11062). На перше звернення жодної реакції. Припускаю, що з другим станеться те ж саме. То для чого Ви запровадили ці лінії. Скористаюся ще однією можливістю звернутися до Вас з пропозицією. Вам, напевне, відомо, що 14 грудня 2006 р. о 15:00 год. призначене попереднє судове засідання по розгляду адміністративного позову про скасування Ваших розпоряджень №№ 1574-1577. Пропоную зустрітися з метою можливого досудового врегулювання спору. Звертаю Вашу увагу на Регламент КМДА, яким передбачена обов\\\'язкова реєстрація в управлінні юстиції розпоряджень КМДА, які зачіпають права та законні інтереси громадян. Крім того, усі розпорядження ігнорують відповідні постанови уряду про порядок формування тарифів, особливо постанову № 560 від 12.07.2005 р. Мене дивує, чому Ви, заслужений юрист України, ігноруєте норми права, встановлені актами вищої юридичної сили. Якщо Вам це дозволено, то і іншим громадянам також? Запитання опрацьовується
Куля Віктор Іванович
Шановний Вікторе Івановичу ! З питання звернень до CALL-центру, Вам направлено письмову відповідь за підписом начальника Центру Данько Н.В від 16.02.2007 р. № 194-230/1.
====================================================
НАСПРАВДІ НІЯКА ВІДПОВІДЬ НЕ НАДХОДИЛА.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email