'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Доброго дня! Порадьте, будь ласка, чи варто звертатися  (Прочитано 13624 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

N

  • Гість

Доброго дня! Порадьте, будь ласка, чи варто звертатися до суду з позовом проти ЖЕКу щодо недотримання ним умов договору, укладеними між ним і споживачем, а саме ненадання деяких видів послуг з вимогою зменшити розмір оплати за послуги. (Було складено акт- претензію і підписано двома жителями цього будинку, так як представник ЖЕКу, який був належним чином повідомлений, не з явився і після складення акту-претензії ЖЕК також не відреагував. з цього часу пройшло 3 місяці)
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Скільки процшло часу - не так важливо у межах 3-річної позовної давнини. Єдине, що важливо - мати доказ отримання цього акту ЖЕКом (з усіма підписами мешканців, мінімум - двох). А далі з актом більше нічого не можна вдіяти, крім звернення до суду з вимогою повернути зайво нараховані/сплачені кошти. В останньому випадку це слугуватиме беззаперечним доказом до позовної заяви.
Записаний

n

  • Гість

Дякую Вам за відповідь, але я вирішила прислухатись поради п. Мунтян і не платити ЖЕКу взагалі, нехай подає на мене в суд, і доведе, що надає мені всі зазначені в договорі послуги, за які я повинна сплачувати. А я надам суду свої докази. А поки що відкладатиму, провсяк випадок, гроші на рахунок.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Це також спосіб. Єдине, на що варто звернути увагу - Тетяна Монтян є відомою адвокатесою, а Вам, скоріш за все, ще слід набиратися досвіду у боротьбі з чиновниками ЖКГ. Тому кращий спосіб захисту - це напад. Крім того, слід враховувати менталітет суддів. Не впевнений, що у Львові судді пройшли таку школу, як у нас в Києві. Та й нормативно-правові акти можуть бути різного змісту.

Радив би Акти-претензії складати систематично, щоб довести, що порушення відбувалося неодноразово. Крім того, мабуть ще ніде в Україні жоден орган місцевого самоврядування не спромігся сформувати тарифи на утримання будинків, споруд та прибудинкової території згідно с постановою КМУ № 560, а відтак тарифи, які застосовуються - незаконні. Також не думаю, що у Львові були дотримані вимоги постанов КМУ №№ 955, 959 щодо порядку формування тарифів на комунальні послуги.

Все це слід уважно вивчити і правильно використати.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email