Ніхто ці слухання з дотриманням регламенту та рекомендацій проводити не буде. Та їх практично неможливо ні організувати, ні провести. Хіба що літом під відкритим небом, біля бюветів (непрацюючих). Крім того, в нашому КП "Індустріальне" обслуговуються біля 200 будинків. Виходить, на всю кампанію необхідно витратити цілий рік (не будуть же ініціатори працювати у вихідні!).
З іншого боку, укладати Типові договори відмовлялись, відмовляються під різними приводами, і ця практика буде продовжуватися. Бо не передбачене ніяке покарання.
Тому ці документи цікаві для популістської громадсько-політичної роботи, а не для практичного захисту прав споживачів.
На жаль, крім звернення до суду, інших радикальних засобів в нашій державі не передбачено законодавством. Та й суд не завжди з першої спроби вирішує спірні питання. Я для себе, своїх родичів, кількох знайомих практично вирішив усі спори, подолавши супротив у десятках судових процесів у різних судах (принаймі в трьох районах м. Києва) на протязі останніх майже 10 років, починаючи з Типового договору, затвердженого постановою КМУ № 1497. Потім - КМУ-640, КМУ-560, тепер - КМУ-529.
Так було, так воно і буде ...
