800 x 600, 66 кБНОВОРІЧНІ ПОЗДОРОВЛЕННЯ ТА КАЛЕНДАР НА 2010 РІК ВІД ЛИТВИНА!!!
Агітатори кандидата в Президенти В. Литвина разом з грудневим примірником газети «НАРОДНА» (декабрь 2009 года спецвипуск НАРОДНА газета «Время Литвина» тираж 30000 Издатель ПОГ «Редакция газеты «Народная»» 04050, г. Киев, ул. Пимоненко, 3, оф. 5 (мова оригіналу) та з агітаційною листівкою В.Литвина «Время Украины» Единое экономическое пространство с нашими соседями – это повышение зарплат и пенсий!» (теж мова оригіналу), що виготовлена ПП «ЮиС» накладом 50000 примірників (до речі - попри те, що Володимир Михайлович часто розмірковує вголос про надуманість проблеми з російською мовою, агітаційні матеріали кандидата в Президенти України В. Литвина по Донецькій обл. чомусь розповсюджуються друковані саме на російській мові) «ощасливлюють» електорат святковою листівкою ( росс. – открыткой) з поздоровленням з Різдвом та з Новим роком за підписом САМОГО В. М. Литвина. Листівка виконана у вигляді книжечки, на внутрішньому боці якої розташовано календар на 2010 рік. Після деяких маніпуляцій з листівкою (передбачено авторами) отримуємо настільний календар 2010р. з логотипом «Час Литвина». Виробник цього «трансформеру» теж ПП «ЮиС», а наклад 50000 примірників.
А тепер головне: у цьому календарі електорат:
1. отримав додаткові ( крім передбачених законодавством) неробочі ( треба думати СВЯТКОВІ???!!!) дні:
- 23 Лютого, вівторок – червоний (неробочий) день (що за свято можна здогадатися, та по законодавству це робочій день);

- 1 Жовтня, п`ятниця – червоний (неробочий) день -

!!!

- 7 Жовтня, четвер – червоний (неробочий) день ( У СРСР з 1978р. це День Конституції (Брєжнєвської – 1977 року) -

!!!

- 8 Листопада, понеділок - червоний (неробочий) день ( У СРСР це другий день свята Великої жовтневої соціалістичної революції) -

!!!

2. Втратив дійсно святкові дні:
- 28 Червня – робочий день

( справді це День Конституції України ,принаймні в Україні);
- 24 Серпня - робочий день

( справді це День Незалежності України, принаймні в Україні) – обидва державні свята – неробочі дні (Кодекс законів про працю ст. 73).

Що мав на увазі штаб В. Литвина - не зрозуміло, принаймні у самому календарі пояснень немає.
