'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: СЕНСАЦІЯ! Кандидат у Президенти України Янукович В.Ф. о...  (Прочитано 20502 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю


800 x 1126, 152 кБ
СЕНСАЦІЯ! Кандидат у Президенти України Янукович В.Ф. обдурив Київського міського голову Черновецького Л.М. та його любимих бабусь.

Ось які іменні листи (див. прикріплене зображення) розіслав Черновецький у поштові скриньки київських пенсіонерів з ВИБАЧЕННЯМИ за дії Януковича:

================================================
Уважаемая (ый) ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА

Обращаюсь к Вам, чтобы попросить прощения за действия кандидата в Президенты Украины Виктора Федоровича Януковича. Этот человек еще летом 2009 года пообещал мне приложить все усилия с целью вернуть киевлянам изъятые при принятии государственного бюджета 7,5 миллиарда гривен. Именно эти деньги я планировал выплатить как муниципальные надбавки к Вашим пенсиям.

Мы договорились, что в случае внесения Верховной Радой соответствующих изменений по инициативе фракции Партии Регионов и возврата киевлянам 7,5 миллиарда гривен, я не буду баллотироваться в Президенты, а открыто выступлю в поддержку В.Януковича и приложу все усилия для его победы на президентских выборах. Я свое слово сдержал, а Янукович - нет, Янукович предал и меня и Вас.

При этом, Янукович решил без моего ведома воспользоваться Вашим доверием ко мне и использовать Вас и Ваши голоса в свою поддержку на предстоящих выборах Президента Украины. К моему большому сожалению, ему решили помочь в этом грязном деле и некоторые предатели из моей команды, которые сегодня оказывают Вам материальную и продовольственную помощь от имени Януковича.

Я не могу выразить словами, как больно мне сейчас писать эти строки. Но я понимаю всю меру своей ответственности перед Вами и поэтому призываю всех Вас ни в коем случае не голосовать за Януковича на предстоящих выборах Президента Украины. Человек, который обманул Вас и меня, будет обманывать и дальше. А это не позволительно Президенту нашей страны.

К большому сожалению, поверив Януковичу, я не выдвинул свою кандидатуру на должность Президента Украины. Но несмотря на это, я призываю Вас ни в коем случае не оставаться дома и не голосовать на дому, а придти на избирательные участки и проголосовать так, как подсказывает Вам сердце.

В свою очередь, я и моя команда при Вашей поддержке сделаем все, чтобы заставить следующего Президента вернуть в киевский бюджет незаконно изъятые миллиарды и выплатить полагающуюся пенсионерам муниципальную помощь за весь 2009 год и на протяжении 2010 года.

С глубоким уважением и любовью
Ваш Леонид Черновецкий
===================================================
Записаний

Георгий

  • Гість

Якщо переможе Я то це буде провокація, а якщо Ю то принципова позиція
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю


704 x 501, 45 кБ
Блок Черновецького розіслав такі звернення в конвертах, зображених зліва. Характерно, що поряд з адресою відправника "вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044", на конвертах не зазначений сам відправник, відсутні також штемпелі поштового відділення. Реквізити отримувачів справжні. Але отримувачі не побажали їх забрати собі. Очевидно, вирішили, що це чергові рекламні листівки, бо вже всі звикли до тіньової діяльності рекламістів. Конверти зі зверненнями були залишені невідомими особами зверху на поштових скриньках у під\\\'їзді будинку № 46а, корпус № 2.
Чи справжні ці звернення Черновецького, чи може має місце провокація опонентів Януковича - встановити важко. А що це порушує закон про вибори Президента сумнівів не виникає, оскільки містить передвиборну агітацію проти одного з кандидатів, заборонену з 16.01.2010 р. Конверти у кількості 20 шт. були вкинуті у корпус № 2 будинку 46а по вул. Гетьмана Вадима вранці саме цього дня. Не виключено, що принаймі у Солом\\\'янському районі м. Києва даний випадок не поодинокий.
Прошу відвідувачів Форуму підтвердити викладені факти, якщо вони мали місце за іншими адресами.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
А ось як виглядають самі конверти.
« Reply #3 : 16 Січня 2010, 13:46:00 »


503 x 706, 21 кБ
А ось як виглядають самі конверти.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Що ще вражає? По-перше, висока поліграфічна якість листівок, вкладених у конверти. По-друге, друк явно офсетний, а не ксерокопія. По-третє, підпис Черновецького не оригінальний, а факсимільна копія з якогось документу, причому суміщення кольорів неякісне, внаслідок чого з\\\'явилися ореоли, які добре видні на самих листівках, а на доданому стиснутому зображенні у цій темі, навіть у реальному масштабі http://io.ua/img579390b важко їх зауважити.
Грошей на цю акцію викинули близько півмільйона гривень. Комусь було не жалко. Краще б дали якійся хворій дитині на лікування.
Записаний

pravo4@bigmir.net

  • Гість

А що, якби спробувати зателефонувати у колцентр?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Не відреагують. Мають вказівку фіксувати скарги на неякісне обслуговування з боку комунальних підприємств.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю


300 x 210, 47 кБ
http://news.bigmir.net/capital/230929/ - В БЮТ заявили, что ПР договорилась с Черновецким о фальсификациях в Киеве Вчера, 15:04
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Одному моему родственнику сегодня звонили из штаба Януковича, и сказали что все это неправда и провокация!
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
А только что по телеку показали :)
« Reply #9 : 17 Січня 2010, 19:46:29 »

А только что по телеку показали :)
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

А що показали по телеканалу? Щодо неправди - моя інформація не з неба впала. Конверти (нерозпечатані) з повідомленнями 17 шт. плюс один розпечатаний у наявності . Хто захоче, може особисто пересвідчитися. Поки я їх не передав у міліцію.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Под словом НЕПРАВДА - Я имел ввиду что это не дело рук Черновецкого. (немного нечетко выразился)
По телеку показвывали этот конверт, и огласили примерный текст содержимого.
Записаний

pravo4@bigmir.net

  • Гість

Перепрошую, «неправда» це стосовно розповсюдження листівок, чи стосовно вилучення і неповернення до бюджету міста 7,5 мільярдів гривень
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Неправда - это то, что листовки печатал мер ;) (по его заказу)
Записаний

pravo4@bigmir.net

  • Гість
Зрозумів. Дякую
« Reply #14 : 18 Січня 2010, 09:10:47 »

Зрозумів. Дякую
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email